Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:50:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kako igrati na početku  (Posjeta: 1064 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« na: Travanj 15, 2010, 01:53:54 »

Ako neko zna neku jako dobru taktiku nek napiše
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 15, 2010, 01:55:22 »

Evo taktika jednog bugara:Mojta početna strategija igra: Voystveno: Rano u igru ne čini ništa, ali ima više ljudi i mini tečaj. Umjesto da troše novac na studije čine samo jedan napad na razini snajpera (i 1 sveučilišni naravno), jer je jeftinije nego gužva napada i snimanje za proizvodnju blage iscrpljenosti. Zadalzhitelno ti puno vojarne i akademija za njih da bi mogli mobilizirati što je moguće tek da ne troše moje doplatak. Kada dođete do 110-120 bodova sam prikupio 1000 pucanje i spaljivanje 7,8 puta, sa svim novac (kao što neki imaju) pokrenuti neke više vojnike da pale za više novca, ali već mačevima (mi ne treba više 200 - 1 preuzimanje uporište i 300 mačevima i 100 primjeraka za 2). Make 2 ili špijuniranje na mene kao i potrebi. Kad sam suzu mogu ih rušiti uporišta samo s mačevima bez ovnova (npr. 200 mač 800 pucačina), ali s novcem podignuti moje medicine i centralizirana vlast. Na taj način obaviti svoj prvi na 2 provincija do 300 bodova i sad mogu doći do napada na 17 000-20 000 sretan dosta to imati. Onda ga uzet centralni autoritet unirevsitet, arhitektura, dvorac, 4 nivo i radi studije o teškim jedinica, kad se ne odvijaju tek sada postvove granici itd. Fermerche: Ne učiniti ništa drugo nego stanovništvo, a ne vojnici su okruženi 350-400 bodova provincije. Tada počinju da dvorce za veću dohot i početi skupiti dovoljno snage da rušiti uporišta, kao što su sakriti u dvorcima. Cilj je dovesti se u početku mnoge granice postove i medicine, vrlo malo ljudi napad kada vidi aktivni igrač, a ne možete ući. Gdje ste sada možete preuzeti tvrđava svojih najbližih, možete mijenjati taktika i početi raditi samo vojska, i kada resursa studija te obaviti samo jedan daljinski napad i nasipa sve što je potrebno učiniti.(Nece mi na prevoditelju bolje prevesti ako neko zna samo naprijed)
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 15, 2010, 03:30:17 »

ne valja google translator za neke stvari bas Wink
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 15, 2010, 04:23:59 »

Ma nije nešto ali bolje išta nego ništa ako znaš neki bolji reci  Wink
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 15, 2010, 05:09:32 »

stvar je u tome kaj ne postoji neka odredjena taktika za pocetnike... jer onda ni on sam ne kuzi zapravo kaj radi... za pocetnika sluzi forum na kojemu se moze procitati stvarno sve i svasta, al doslovno... i uz male savjete od iskusnijih, krene se razvijat.. kasnije kad vec skuzi igru kako funkcionira, moze se striktno drzati neke taktike koju negdje procita ili sam osmisli; farmera, low pointa ili što mu se vec cini privlacnijim i zabavnijim... eto, to je barem moje misljenje Smiley
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 15, 2010, 05:27:38 »

stvar je u tome kaj ne postoji neka odredjena taktika za pocetnike... jer onda ni on sam ne kuzi zapravo kaj radi... za pocetnika sluzi forum na kojemu se moze procitati stvarno sve i svasta, al doslovno... i uz male savjete od iskusnijih, krene se razvijat.. kasnije kad vec skuzi igru kako funkcionira, moze se striktno drzati neke taktike koju negdje procita ili sam osmisli; farmera, low pointa ili što mu se vec cini privlacnijim i zabavnijim... eto, to je barem moje misljenje Smiley
Slažem se s tvojim mišljenjem ali ja sam ovu temu otvorio da cujem neke nove taktike na pocetku možda se meni i drugim igracima svide više od ovih kojih se sada držimo..Kao što vidiš napisala si "taktike koju negdje procita"pa neka ovo bude tema gdje ce je procitati  Wink

Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 15, 2010, 07:02:25 »

ma sve pet.... samo sam isto htio dati mali hint nekome tko ce ic citat ovu temu, pa da zna da je svima pocetak podjednako tezak Smiley
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 15, 2010, 08:04:33 »

 Grin Grin Grin licancina nisam znao da si zensko......  Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy Cheesy  ugl ko zeli dosegnut velike bodove najbitnija stvar su mu seljaci to znaci prijesvega u sto kracem roku nakupiti puno seljaka i dobru proizvodnju za pocetak vojska tek toliko da ima za obranu..... ako naravno ides na vojne bodove i razvijanje ekonomija je takodjer bitna stvar ali onda manje ulazes u ekonomiju a dizes vojsku te s vojskom uz malo srece znanja nadoknadis tu zaostalu ekonomiju..... i kao sto je licancina igrao low point to je bas za gušt ako nemas pametnijeg posla naime nikad neces bit prvi u nicemu ni u vojnim ni u ekonomskim bodovima ali ces imati priliku za Lips Sealed  ekonomski puno jace igrace od sebe jer tvoje bodove koji ce ostat mali nosi vecinom vojska tako da s cca 200k bodova imati vojsku da bez imalo problema stanes pred nekoga ko ima 400k-500k pa i vise bodova..... naime poanta je u tome da nemas puno seljaka da imas katastrofalnu ekonomiju ali zato imas brutalnu vojsku koja sve to pokriva naravno vrlo zanimljiv i jako zahtjevan nacin jer ako zelis bit neko i nesto i uspijeti u tom nacinu igra moras provodit dane i noci na io i konstantno slati napade jer ako se vojska zadrzi kod kuce to je propast i ono sto je najzanimljivije kod toga sto razvaljujes ekipu koja je malo zakasnila u realmu pa onda ti s 200k bodova deres ljude koji imaju 100k bodova od njih nakraju radis farme.....  Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 15, 2010, 09:21:17 »

Grin Grin Grin licancina nisam znao da si zensko......  Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy Cheesy  ugl ko zeli dosegnut velike bodove najbitnija stvar su mu seljaci to znaci prijesvega u sto kracem roku nakupiti puno seljaka i dobru proizvodnju za pocetak vojska tek toliko da ima za obranu..... ako naravno ides na vojne bodove i razvijanje ekonomija je takodjer bitna stvar ali onda manje ulazes u ekonomiju a dizes vojsku te s vojskom uz malo srece znanja nadoknadis tu zaostalu ekonomiju..... i kao sto je licancina igrao low point to je bas za gušt ako nemas pametnijeg posla naime nikad neces bit prvi u nicemu ni u vojnim ni u ekonomskim bodovima ali ces imati priliku za Lips Sealed  ekonomski puno jace igrace od sebe jer tvoje bodove koji ce ostat mali nosi vecinom vojska tako da s cca 200k bodova imati vojsku da bez imalo problema stanes pred nekoga ko ima 400k-500k pa i vise bodova..... naime poanta je u tome da nemas puno seljaka da imas katastrofalnu ekonomiju ali zato imas brutalnu vojsku koja sve to pokriva naravno vrlo zanimljiv i jako zahtjevan nacin jer ako zelis bit neko i nesto i uspijeti u tom nacinu igra moras provodit dane i noci na io i konstantno slati napade jer ako se vojska zadrzi kod kuce to je propast i ono sto je najzanimljivije kod toga sto razvaljujes ekipu koja je malo zakasnila u realmu pa onda ti s 200k bodova deres ljude koji imaju 100k bodova od njih nakraju radis farme.....  Grin Grin

nisam ni ja, ali eto, kae tu je Smiley
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #9 na: Travanj 16, 2010, 02:16:26 »

Hvala na komentarima ako ih imate još samo naprijed
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!