Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:23:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Porobljavanje  (Posjeta: 3693 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« na: Ožujak 02, 2009, 01:52:41 »


Imam pitanje u svezi porobljavanja ....

Protivnik posalje vojsku da porobi moju provinciju. Ja u toj provinciji imam vojsku sa ukljucenom opcijom "Boriti se" ....da li to znaci da ce se moja vojska boriti s njegovom i ne dozvoliti porobljavanje bar ne bez bitke???

Ako imam vojsku u utvrdi a protivnik krene u porobljavanje ....on ce mi porobiti provinciju i pobiti seljake bez da se bori s vojskim u utvrdi ....jel to tocno???

Ako imam vojsku u provinciji sa ukljucenom opcijom "Povuci se" ....kad protivnik krene u porobljavanje on ce porobiti moju provinciju bez borbe ....jel to tocno???

Hvala!!!
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 02, 2009, 01:56:42 »

Imam pitanje u svezi porobljavanja ....

Protivnik posalje vojsku da porobi moju provinciju. Ja u toj provinciji imam vojsku sa ukljucenom opcijom "Boriti se" ....da li to znaci da ce se moja vojska boriti s njegovom i ne dozvoliti porobljavanje bar ne bez bitke???

Ako imam vojsku u utvrdi a protivnik krene u porobljavanje ....on ce mi porobiti provinciju i pobiti seljake bez da se bori s vojskim u utvrdi ....jel to tocno???

Ako imam vojsku u provinciji sa ukljucenom opcijom "Povuci se" ....kad protivnik krene u porobljavanje on ce porobiti moju provinciju bez borbe ....jel to tocno???

Hvala!!!
jep sve tri tvrdnje su točne Smiley
Evidentirano
hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 02, 2009, 01:58:13 »

Protivnik posalje vojsku da porobi moju provinciju. Ja u toj provinciji imam vojsku sa ukljucenom opcijom "Boriti se" ....da li to znaci da ce se moja vojska boriti s njegovom i ne dozvoliti porobljavanje bar ne bez bitke???

da

Ako imam vojsku u utvrdi a protivnik krene u porobljavanje ....on ce mi porobiti provinciju i pobiti seljake bez da se bori s vojskim u utvrdi ....jel to tocno???

da

Ako imam vojsku u provinciji sa ukljucenom opcijom "Povuci se" ....kad protivnik krene u porobljavanje on ce porobiti moju provinciju bez borbe ....jel to tocno???

da

Hvala!!!

molim  Smiley

Evidentirano

forex
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 45


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 02, 2009, 02:05:52 »



VELIKA HVALA!!!!
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!