Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:49:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tisuće igrača sa 0 bodova  (Posjeta: 2890 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #15 na: Travanj 14, 2010, 10:45:58 »

Moje osobno mišljenje je da bi si igrac trebao brisati s mape kad bude neaktivan 40 dana mislim da bi trebali uvesti to pravilo zato jer je stvarno puno igraca s 0 bodova
onda nebi bilo farmi..... ne drzi vodu..... ali mene interesira zasto vama oni toliko smetaju pa netrazite valjda mete za napad preko mape...
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #16 na: Travanj 14, 2010, 11:23:43 »

Mislio sam na igrace s 0 bodova ako su offline 40 dana nek se brisu s mape a ovi koji nesto imaju bodova meni ne smetaju zato sta onda nebi imali koga pljackati
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vava
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #17 na: Travanj 16, 2010, 05:07:58 »

Ne bih se trebalo brisat ako ga nema 40 dana......sta ako igrac zaboravi stavit na odmor a ide na neko putovanje na 2mjeseca......sta onda......obrisu mu racun i gotovo.......svejednoce ga iznapadat jel bi posto gold mine!!!!
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 17, 2010, 12:25:56 »

Ne bih se trebalo brisat ako ga nema 40 dana......sta ako igrac zaboravi stavit na odmor a ide na neko putovanje na 2mjeseca......sta onda......obrisu mu racun i gotovo.......svejednoce ga iznapadat jel bi posto gold mine!!!!
igrac ispod 50 bodova ne moze postat gold mine...
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #19 na: Travanj 17, 2010, 08:30:01 »

Pa ja mislim na igrace s 0 bodova njih niko ne može napasti i nije neka šteta ako mu se izbriše racun nako 40 dana ne igranja zato šta nije razvijen
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
anton17
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #20 na: Travanj 23, 2010, 08:51:10 »

Pa ja mislim na igrace s 0 bodova njih niko ne može napasti i nije neka šteta ako mu se izbriše racun nako 40 dana ne igranja zato šta nije razvijen
a zasto bas nakon 40 dana?? *hmm* bilo bi najbolje da se brisu kad zavrsi era i ulaskom u novu eru ulaze samo igrace koji su imali vise od 0 bodova, znaci 1 pa nadalje......
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 24, 2010, 11:01:01 »

a zasto bas nakon 40 dana?? *hmm* bilo bi najbolje da se brisu kad zavrsi era i ulaskom u novu eru ulaze samo igrace koji su imali vise od 0 bodova, znaci 1 pa nadalje......
igraci koji sad imaju 0 bodova su vecinom acc-ovi igraca iz prosle ere koji ovu neigraju ili igraju pod drugim acc-om..... zasto ostaju acc-ovi iz prosle ere jer se za nagradu sto igras dalje s istim acc-om djele krediti......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
duje_96
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 36


Profil Email
« Odgovor #22 na: Travanj 24, 2010, 12:05:01 »

pa sto vam oni smetaju oni su na mapi samo da je ukrase  Grin kad gledate popis igraca njih nema i ja nevidim ni jedan razlog zasto bi oni nekom smetali
*shutup* *shutup*
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!