Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:32:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: VRATIO SE INKVIZITOR  (Posjeta: 2727 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Veljača 01, 2010, 09:20:48 »

eto, taman smo zahuktali temu kad dosao nas udbas i zakjucao temu. posto ne mogu odgovoriti tamo, a imam nesto za odgovoriti ucinit cu to ovdje, ali bih prije toga rekao sljedece. iako se hrvatska deklarira kao demokratska zemlja uvjek promakne neki lik koji smatra da si moze uzeti za pravo da nas usutkuje prema svom nahodjenju. to je tema o kojoj bi se trebali izjasniti i traziti bugare da ovdje postave normalne moderatore, a ne da se osjecam ko u staljinovoj rusiji. a ne raspredati ko je dao kakvo ime za svoj nick.
  sto se tice cijele teme oko imena isus krist.definitivno mogu reci da napad na tog igraca nema veze s njegovim imenom nego s bodovima koje je postigao.osim njega u nasem realmu postoji :jos jedan isuskrist, josipisus,isusovac, isus,bogisus i isus_vk, a ima i jedan Antykrist. a da te igrace nitko nije ni spomenuo, niti su vam zasmetali u ovih 100tinjak postova koje ste napisali
 
Evidentirano

izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 01, 2010, 11:53:11 »

Razmišljam o promjeni imena...hmm Jaca Kosor  [:-}
Ili Šeherzada Aleksandrovog velikog  Cheesy
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 01, 2010, 04:10:21 »

eto, taman smo zahuktali temu kad dosao nas udbas i zakjucao temu. posto ne mogu odgovoriti tamo, a imam nesto za odgovoriti ucinit cu to ovdje, ali bih prije toga rekao sljedece. iako se hrvatska deklarira kao demokratska zemlja uvjek promakne neki lik koji smatra da si moze uzeti za pravo da nas usutkuje prema svom nahodjenju. to je tema o kojoj bi se trebali izjasniti i traziti bugare da ovdje postave normalne moderatore, a ne da se osjecam ko u staljinovoj rusiji. a ne raspredati ko je dao kakvo ime za svoj nick.
  sto se tice cijele teme oko imena isus krist.definitivno mogu reci da napad na tog igraca nema veze s njegovim imenom nego s bodovima koje je postigao.osim njega u nasem realmu postoji :jos jedan isuskrist, josipisus,isusovac, isus,bogisus i isus_vk, a ima i jedan Antykrist. a da te igrace nitko nije ni spomenuo, niti su vam zasmetali u ovih 100tinjak postova koje ste napisali
 

..pa covjece jesil ti corav il sta...pa imas tamo jedan moj post..di sam rekoo..tiger javi admini pa nek ga bannaju ..a i druge nikove..jel zikis..il ne...a sto se tice njegovih bodova..ma de mi reccii kolko tak lik ima bodd...100 il 1000bod...stalno spominjes njegove bod..a i reko sam ti nesta...akos ti ateista..nisu svi isti ko itii..procitaj malo post od fride...tocno se odnosi na tebe... Wink Wink Wink...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 01, 2010, 04:23:17 »

rasprava se nastavlja.... Grin Grin Grin tigar bi uskoro mogao napravit svebi neki novi nik mozda demon izbit ce mu rogovi.... >Grin >Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 01, 2010, 04:29:54 »

dosadili steviše s tim čovijekom  >Grin zašto bi ga banovali?zato!
iz privatnih razloga.....svak ima različiti ukus.... Shocked.....ja se zovem hamurabij(koji je pobio na 10 000 ljudi,neki se zove atila_bic(vođa avara pobili kršćane,logički njega treba banovat)horus-neki sokol(vidio sam  ga na filmu mumiji).......itd.... *crazy* *crazy*
Evidentirano

made by:superbrain bug
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 01, 2010, 04:33:07 »

dosadili steviše s tim čovijekom  >Grin zašto bi ga banovali?zato!
iz privatnih razloga.....svak ima različiti ukus.... Shocked.....ja se zovem hamurabij(koji je pobio na 10 000 ljudi,neki se zove atila_bic(vođa avara pobili kršćane,logički njega treba banovat)horus-neki sokol(vidio sam  ga na filmu mumiji).......itd.... *crazy* *crazy*

oprostite,malo sam se uživio..... :zzz: :zzz: :zzz:
Evidentirano

made by:superbrain bug
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Veljača 01, 2010, 04:55:19 »

..pa covjece jesil ti corav il sta...pa imas tamo jedan moj post..di sam rekoo..tiger javi admini pa nek ga bannaju ..a i druge nikove..jel zikis..il ne...a sto se tice njegovih bodova..ma de mi reccii kolko tak lik ima bodd...100 il 1000bod...stalno spominjes njegove bod..a i reko sam ti nesta...akos ti ateista..nisu svi isti ko itii..procitaj malo post od fride...tocno se odnosi na tebe... Wink Wink Wink...
nisam corav dobro sam vidio:"di sam rekoo..tiger javi admini pa nek ga bannaju ".tu se vidi da si pravi katolik: prijavi ga, baniraj ga , proglasi ga vjesticom, spali ga na lomaci. ako sam ateist ,a nisam, ne moram nositi breme zlocina i nevine krvi koja je plolivena diljem evrope od konstantina, pa sve do danasnjih dana. a za tebe je bolje sto zivis u danasnje vrijeme pa mozes samo traziti da nekog banaju. zamisli da zivis prije 600 god, pa da netko gori na lomaci zato sto si ti nesto reko. usput jesi li rekao tigeru da banira i sljedece igrace: (isuskrist, josipisus,isusovac, isus,bogisus i isus_vk) ili ti smeta samo odredjeni Isus_Krist
ma ljudi, pustite druge da igraju i ne opterecujte se njihovim imenima, nije li taj isti isus u kojeg vjerujete rekao:nemojte suditi!
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 01, 2010, 05:21:43 »

nisam corav dobro sam vidio:"di sam rekoo..tiger javi admini pa nek ga bannaju ".tu se vidi da si pravi katolik: prijavi ga, baniraj ga , proglasi ga vjesticom, spali ga na lomaci. ako sam ateist ,a nisam, ne moram nositi breme zlocina i nevine krvi koja je plolivena diljem evrope od konstantina, pa sve do danasnjih dana. a za tebe je bolje sto zivis u danasnje vrijeme pa mozes samo traziti da nekog banaju. zamisli da zivis prije 600 god, pa da netko gori na lomaci zato sto si ti nesto reko. usput jesi li rekao tigeru da banira i sljedece igrace: (isuskrist, josipisus,isusovac, isus,bogisus i isus_vk) ili ti smeta samo odredjeni Isus_Krist
ma ljudi, pustite druge da igraju i ne opterecujte se njihovim imenima, nije li taj isti isus u kojeg vjerujete rekao:nemojte suditi!
.. Lips Sealed  sta ti sad oces recc da si vjernikk..nis ateista.....o cem ti govoriss..sta je po tebi Isus Krist..jos edan mitt..po tebi su milijarda ipol ljudi svi budale kreteni idiooti sto vjeruju u njega...vi kao prvo ne svacate bit ovoga..ja nemam nikakvih problema da posaljem napade na lika koji se atila ili hamurabij ili demon jer oni za mene ne predstavljau nikakvu svetinju niti ih stujem....pa da se lik zove alah..opet bi ga napadoo...al covjece..jos cu ti jednom reccc...ovo je nas realm..90% hrvati 90% katolici...90% vjeruje u Isusa Krista..de si to utuvi uglavuu..a vidim da si teska panjina..nikad nisi ni vidio crkve..mores podruku sa alessio..pa vjerujte u supermena ak ocete...ja imam pravo i ti mi nes to zabranit jel si niko i nista..u nista nevjerujes..ja sam barem odgojen u katolickoj obiteljii..a boga pitaj di si ti odgojen....tako da il je taj lik teska panjina..pa se tako nazvoo..il boga pitaj sta je on satim tio postic..i opet kazem...moju vjeru neces pljuvat...ni provocirat sa svojim glupostima..to nek ti bude jasnoo.. Wink Wink Wink
Evidentirano
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 01, 2010, 05:33:17 »


Nemoj vrijeđati Horusa,ja vjerujem u svoga Boga(Bog može biti ljubav,prijateljstvo Bog je   jedna osoba u koju polažeš nade,sreću)....da ne duljim.....itd...a to što on ima taj nick ne treba ga banovati nego samo promijeniti  ime TO NEK PITA ADMINA.....
Ja ću ti pojasniti VJERU:
Prvo egipćani su „izmislili“ bogove,onda grci pa židovi,muslimani..itd...onda neki kršćanini!

nemoj me krivo shvatiti ja vjerujem u Boga.......i svi ljudi vjeruju u nešto.... Kiss
Evidentirano

made by:superbrain bug
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 01, 2010, 05:54:50 »

Nemoj vrijeđati Horusa,ja vjerujem u svoga Boga(Bog može biti ljubav,prijateljstvo Bog je   jedna osoba u koju polažeš nade,sreću)....da ne duljim.....itd...a to što on ima taj nick ne treba ga banovati nego samo promijeniti  ime TO NEK PITA ADMINA.....
Ja ću ti pojasniti VJERU:
Prvo egipćani su „izmislili“ bogove,onda grci pa židovi,muslimani..itd...onda neki kršćanini!

nemoj me krivo shvatiti ja vjerujem u Boga.......i svi ljudi vjeruju u nešto.... Kiss
..ak on mene vrijeda..imam ija pravo njega vrijedat... Wink Wink Wink..a kazes da se more mjenjat nikk..pa nek mu ga onda promjene..netrebaju ga bannat..i tema zavrsena..egipcani grci erimljanii..itd..to su ti sve politeisticke..vjere..znaci vjerovanje u vise bogova..zidovstvo je monoteisticka vjera...vjerovanje u jednog boga..iznje su proizasle krscanstvo i islamm..znaci vjerovanje u jednog bogaa...Isusa Krista i alaha..zikis.. Wink Wink Wink.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Veljača 01, 2010, 06:10:31 »

..ak on mene vrijeda..imam ija pravo njega vrijedat... Wink Wink Wink..a kazes da se more mjenjat nikk..pa nek mu ga onda promjene..netrebaju ga bannat..i tema zavrsena..egipcani grci erimljanii..itd..to su ti sve politeisticke..vjere..znaci vjerovanje u vise bogova..zidovstvo je monoteisticka vjera...vjerovanje u jednog boga..iznje su proizasle krscanstvo i islamm..znaci vjerovanje u jednog bogaa...Isusa Krista i alaha..zikis.. Wink Wink Wink.
krivo i opet krivo. 1. ja te ne vrijeđam, ti sam svojim izjavama pokazujes kakav si katolik. i da si daleko od katolicanstva. rekao si :"..ak on mene vrijeda..imam ija pravo njega vrijedat" . nije li isus rekao : ako vas netko udari, ponudite i drugi obraz. nije rekao "vratite mu". to sto ti propovjedas je oko za oko, a to nije isusovo ucenje, kojega ti licemjerno zastupas i branis, a ponasas se potpuno suprotno od ono sto je on ucio. KAKAV SI TO SLJEDBENIK I VJERNIK? *crazy* *crazy*
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 01, 2010, 06:16:05 »

krivo i opet krivo. 1. ja te ne vrijeđam, ti sam svojim izjavama pokazujes kakav si katolik. i da si daleko od katolicanstva. rekao si :"..ak on mene vrijeda..imam ija pravo njega vrijedat" . nije li isus rekao : ako vas netko udari, ponudite i drugi obraz. nije rekao "vratite mu". to sto ti propovjedas je oko za oko, a to nije isusovo ucenje, kojega ti licemjerno zastupas i branis, a ponasas se potpuno suprotno od ono sto je on ucio. KAKAV SI TO SLJEDBENIK I VJERNIK? *crazy* *crazy*
..sta ti nemas nis u glavi pa to sve skidas sa neta...illll..i nisi se izjasnio ..sta sii..i ono za vrijedanje..vrijedas moju vjeruu..znaci vrijedas i mene..jel sad kontas.. Wink Wink Wink..
Evidentirano
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 01, 2010, 06:17:04 »

TKO VAS KAMENOM VI NJEGA CIGLOM...... Grin šalim se......xD [:-}
Evidentirano

made by:superbrain bug
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 01, 2010, 06:18:28 »

..sta ti nemas nis u glavi pa to sve skidas sa neta...illll..i nisi se izjasnio ..sta sii..i ono za vrijedanje..vrijedas moju vjeruu..znaci vrijedas i mene..jel sad kontas.. Wink Wink Wink..

NE SERI VIŠE.......ti nisi pravi vjernik(možda jesi)ali si daleko od čovijeka........... Tongue
Evidentirano

made by:superbrain bug
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 01, 2010, 06:25:17 »

NE SERI VIŠE.......ti nisi pravi vjernik(možda jesi)ali si daleko od čovijeka........... Tongue
..da nisam nebi se zamaro sovimm.. Wink Wink..a ti jesil vidio onaj moj post..malo ga skontaj ak moss..iz zidovstva su proizasle islam i krscanstvo.. Wink Wink Wink..i jos mi kazes izmislili bogove.. *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!