Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:34:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanje i molba u vezi imena  (Posjeta: 10067 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sokre007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« na: Siječanj 28, 2010, 01:26:15 »

primjetio sam da se jedan igrac nazvao Isus krist i smatram da to nije u redu buduci da je za katolike Isus Krist sin Bozji, te smatram kako bi taj igrac trebao promjeniti ime ili ga se maknuti iz igre..znam da svatko ima slobodu u odabiru sve dok nekoga ne vrijeđa a mislim da to vrijeđa 85 posto građana RH koji su katolici te zato trazim promjenu tog imena..
svi smo bili svjedoci masovnog bunta islamskog svijeta kada je novinar muhameda prikazao s bombom u ruci...mislim da je to grugo vrijeđanje i zaslužuje osudu kao i svako drugo vrijeđanje...

molim brzi odgovor!!

unaprijed zahvaljujem
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #1 na: Siječanj 28, 2010, 01:28:09 »

Slažem se!!
Evidentirano


Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 28, 2010, 01:37:10 »

Ma ja kazem da sve sto je na vjerskoj osnovi treba maknut iz igre!
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 28, 2010, 03:55:24 »

nazalost nikovi te vrste mislim da nemaju osnovu da se izbrisu jer  direktno ne vrijeda nikog  ali nebrinite cinjenica je da taj koji ima taj nik se davno posvadjao s mozgom i takvi prije ili kasnije sami odustanu od igre svima je upadljiv u oko i kad krenu napadi svako ce uslijed slanja napada zastat na njemu i pogledat ga nebrinite naci ce se neko pa ce ga oderat mozda ne samo jedan vec nekoliko njih..... Angry Angry
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 28, 2010, 04:34:45 »

možda ga napadne netko s nickom Lucifer
Evidentirano

hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 28, 2010, 05:41:11 »

možda ga napadne netko s nickom Lucifer

 Cheesy  npr.ide ga netko porobiti..........BoLeSnO
                 ONDA to izgleda kao pasija  *freak*
Evidentirano

made by:superbrain bug
tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #6 na: Siječanj 28, 2010, 07:35:55 »

i meni se to nesviza a vidim da je i prvi pa je taj igrac vec igrao imperiu
Evidentirano
sokre007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 29, 2010, 12:24:09 »

Drago mi je da ima istomisljenika...i da vidi se da je vec igrao jer je prvi u poretku..

a dobro, mozda se ipak administratori predomisle...
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 29, 2010, 11:42:57 »

Slažem se da treba uvesti neke kriterije za odabir nickova jer ne bi me čudilo da se ovdje sretnem i s Adolfom Hitlerom i Bin Ladenom i Sadamom Huseinom da ne nabrajam dalje....  *crazy*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Siječanj 29, 2010, 04:39:05 »

citam vase postove jednom, pa jos jednom, ............citam i treci put. ne mogu vjerovati sto ste napisali. da je takvu osudu dala hrpa seljacina prije 50ak godina, ne bih se cudio. ali kompjuterski pismeni i napredni ljudi da ovakvo sto napisu.. strašno.ovo je igra i svako ko je opterecen vjerskim ili politickim predrasudama nebi je trebao igrati. kod odabira nicka svak se povodi svojim razlozima. a ako to nekog vrijeđa, to je onda isljucivo njegov problem a ne onoga tko je uzeo taj nick. na kraju sve je relativno. za nekog su i bil, adolf, sadam junaci i predmet štovanja. za nekog je i isus predmet stovanja,a za nekog samo prica iz davnina. po tome bi najbolje bilo da nam uvedu bar-kodove. to jedino nebi nikog vrijeđalo.
P.S. zasto moje ima nikog ne vrijeđa? pa mit o isusu je nastao od mita o horusu:           http://svjetlonosa.bloger.hr/default.aspx?date=1.3.2009
Evidentirano

Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 29, 2010, 05:15:01 »

I zamisli netko tog Isus_Krist napadne.....i ja sad tebi pricam " joj danas je Muhammed_a.s. razorio Isus_Krista, spalio ga skroz"!! i sta bi ti tu?
Evidentirano
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 29, 2010, 07:35:42 »

to ste shvatili OZBILJNO................svak ima pravo na svoje misljenje............nema veze sto je cudno...........  Cool
Evidentirano

made by:superbrain bug
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 29, 2010, 09:44:46 »

P.S. zasto moje ima nikog ne vrijeđa? pa mit o isusu je nastao od mita o horusu:           http://svjetlonosa.bloger.hr/default.aspx?date=1.3.2009
zato što vjera u Horusa nije danas jedna od vodećih svjetskih religija...

meni je osobno prejak nick your mother Smiley
your mother attacked u. u attack your mother Grin
pillage your mother Grin Grin Grin
Evidentirano

Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 29, 2010, 10:33:47 »

citam vase postove jednom, pa jos jednom, ............citam i treci put. ne mogu vjerovati sto ste napisali. da je takvu osudu dala hrpa seljacina prije 50ak godina, ne bih se cudio. ali kompjuterski pismeni i napredni ljudi da ovakvo sto napisu.. strašno.ovo je igra i svako ko je opterecen vjerskim ili politickim predrasudama nebi je trebao igrati. kod odabira nicka svak se povodi svojim razlozima. a ako to nekog vrijeđa, to je onda isljucivo njegov problem a ne onoga tko je uzeo taj nick. na kraju sve je relativno. za nekog su i bil, adolf, sadam junaci i predmet štovanja. za nekog je i isus predmet stovanja,a za nekog samo prica iz davnina. po tome bi najbolje bilo da nam uvedu bar-kodove. to jedino nebi nikog vrijeđalo.
P.S. zasto moje ima nikog ne vrijeđa? pa mit o isusu je nastao od mita o horusu:           http://svjetlonosa.bloger.hr/default.aspx?date=1.3.2009

S obzirom da je ovo hrvatski realm u kojem su većina katolici, onda je sasvim razumno da se ljudi žale na taj nick, jer je očito da onaj tko ga koristi nije ga odabrao zbog poštovanja prema Isusu nego zbog očito drugog razloga...i ti kažeš da oni sa vjerskim predrasudama nebi trebali ni igrati a očito ne razumiješ da upravo onaj tko ga koristi ima te predrasude..
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Siječanj 30, 2010, 08:17:28 »

S obzirom da je ovo hrvatski realm u kojem su većina katolici, onda je sasvim razumno da se ljudi žale na taj nick, jer je očito da onaj tko ga koristi nije ga odabrao zbog poštovanja prema Isusu nego zbog očito drugog razloga...i ti kažeš da oni sa vjerskim predrasudama nebi trebali ni igrati a očito ne razumiješ da upravo onaj tko ga koristi ima te predrasude..
ti ne mozes znati, kao ni ja iz kojeg razloga je taj lik izabrao taj nick. vecina ljudi izabire nick jer se zele usporediti s nazivom nicka. ime s kojim ces igrati ozbiljno godinu dana i poistovjetiti se s njime neces izabrati iz sprdnje nego zato da se idealiziras (poistovjetis) s njime. mozda je nekom cudno da se netko poistovjeti s ladenom , staljinom i sl. . ali vjeruj mi i ti ljudi su nekima idoli.bitno je ovdje imati toleranciju prema drugima. figurativno receno :masi sa kojim hoces zastavom, samo me nemoj tjerati da ja s njom masem i nemoj me s njom udarati po glavi! Smiley
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!