Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 12:36:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanje i molba u vezi imena  (Posjeta: 10101 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #90 na: Veljača 01, 2010, 12:30:30 »

Evo ovako razmišlja sam skoro 2 sata dali da odustanem od ovon acc-a i nastavin sa drugin i odlučio sam da ću nastavi sa ovin ja nisan ima nikakve namjere da ikoga vriđan sa ovin imenom i niti iman ništa protiv isusa nisan  ja uzeo ovo ime da se rugam sa isusom a nisan jedini ima još 5-6 acc-ova koji u imeni imaju isusa da iman 20 bodova nikome nebi smetalo ali zato što iman bodova koliko iman svi se bunite ako kome smeta moje ime nek me negleda
..to ti neodlucujes neg adminii...sutra ce tiger recc,,pa ce mo vidit...ak ti dopuste..igrat ces satim acc..ak ne...bit ces bannan..zikiss...i kazes..da nis imo namjere nikog vrijedat...pa kaka si to panjina pa stavis nik Isus Krist...i kazes zbog bod..pa dem recc..kolko ti to bodova imas..sta si se digo ko da si bog i batina..pa da  imas milju bod..racunaj nato da ce te svi hlebat ak ostanes....hlebiga sam si sebe zahleboo.. Wink Wink Wink
Evidentirano
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #91 na: Veljača 01, 2010, 12:31:23 »

Evo ovako razmišlja sam skoro 2 sata dali da odustanem od ovon acc-a i nastavin sa drugin i odlučio sam da ću nastavi sa ovin ja nisan ima nikakve namjere da ikoga vriđan sa ovin imenom i niti iman ništa protiv isusa nisan  ja uzeo ovo ime da se rugam sa isusom a nisan jedini ima još 5-6 acc-ova koji u imeni imaju isusa da iman 20 bodova nikome nebi smetalo ali zato što iman bodova koliko iman svi se bunite ako kome smeta moje ime nek me negleda

Tako je!!! Nemoj se ti nokog bojat!!! Ja san tu!!!
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #92 na: Veljača 01, 2010, 12:40:06 »

93 odgovora. bravo , bravo. ova tema je dosla na 2. mjesto, po odgovorima Smiley
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #93 na: Veljača 01, 2010, 12:41:09 »

93 odgovora. bravo , bravo. ova tema je dosla na 2. mjesto, po odgovorima Smiley
..bit ce uskoro i prva...nis se nebrinii.. Wink Wink
Evidentirano
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #94 na: Veljača 01, 2010, 12:46:49 »

..bit ce uskoro i prva...nis se nebrinii.. Wink Wink

Ako misliš na onih 297 odgovora teško da će ova tema bit prvi jer je već pri kraju.
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #95 na: Veljača 01, 2010, 12:48:25 »

Ako misliš na onih 297 odgovora teško da će ova tema bit prvi jer je već pri kraju.

A i ima još jedna tema ispred 'vicevi'..
Evidentirano


ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #96 na: Veljača 01, 2010, 12:50:44 »

Ako misliš na onih 297 odgovora teško da će ova tema bit prvi jer je već pri kraju.
...jedino ak ga bannaju..onda ce bit kraj..ak ne..hlebiga..tema ce ic u nedogled.. Wink Wink
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #97 na: Veljača 01, 2010, 12:55:01 »

...jedino ak ga bannaju..onda ce bit kraj..ak ne..hlebiga..tema ce ic u nedogled.. Wink Wink

nemogu ga banirati, mogu jedino mu promjeniti nick, nema osnove za ban. da vrejeđane osjećaja nekoga, pa nismo u iranu  Grin
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #98 na: Veljača 01, 2010, 12:56:16 »

nemogu ga banirati, mogu jedino mu promjeniti nick, nema osnove za ban. da vrejeđane osjećaja nekoga, pa nismo u iranu  Grin

Mogu ga banat! Sumljam da će mu mjenjat nick. Grin
Evidentirano


alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #99 na: Veljača 01, 2010, 12:57:12 »

Mogu ga banat! Sumljam da će mu mjenjat nick. Grin

na osnovu čega ga mogu banirati? koje pravilo je prekršio?
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #100 na: Veljača 01, 2010, 01:03:11 »

nemogu ga banirati, mogu jedino mu promjeniti nick, nema osnove za ban. da vrejeđane osjećaja nekoga, pa nismo u iranu  Grin
na osnovu čega ga mogu banirati? koje pravilo je prekršio?
..nisam cuoo da se more mjenjat nikk..al ak moguu..nek to onda ucine. Wink Wink.a kazes..na osnovu cega ga mogu banirat..pa dem bogati recc..stas ti po vjeroispovjesti..ak se smije znat.. Wink Wink
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #101 na: Veljača 01, 2010, 01:04:25 »

..nisam cuoo da se more mjenjat nikk..al ak moguu..nek to onda ucine. Wink Wink.a kazes..na osnovu cega ga mogu banirat..pa dem bogati recc..stas ti po vjeroispovjesti..ak se smije znat.. Wink Wink

 pa pitam te na osnovu kojega pravila ga mogu banirati? pitam lijepo. a ti odgovaraš protupitanjem.  a ne nadajte se banirati ga nece, pa nisu bugari budale.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #102 na: Veljača 01, 2010, 01:09:56 »

pa pitam te na osnovu kojega pravila ga mogu banirati? pitam lijepo. a ti odgovaraš protupitanjem.  a ne nadajte se banirati ga nece, pa nisu bugari budale.
..pa stas ti puko il sta..pa jel vidis kaka je tema..procitaj je od pocetka..pa ces mozda i znat...a nis odgovorio na pitanje.. Wink Wink
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #103 na: Veljača 01, 2010, 01:13:14 »

..pa stas ti puko il sta..pa jel vidis kaka je tema..procitaj je od pocetka..pa ces mozda i znat...a nis odgovorio na pitanje.. Wink Wink

ja sam klingonac ako te zanima,  Grin pa neka je tema takva, gdje bi došli bugari kada bi pali na nebuloze par ljudi, morali bi sve banirati jer uvijek nekoga nešto smeta. ne brini, nisu ludi.
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #104 na: Veljača 01, 2010, 01:14:33 »

ja sam klingonac ako te zanima,  Grin pa neka je tema takva, gdje bi došli bugari kada bi pali na nebuloze par ljudi, morali bi sve banirati jer uvijek nekoga nešto smeta. ne brini, nisu ludi.

Vidit ćemo danas šta će du odlučit. Wink
Evidentirano


 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!