Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 06:11:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanje i molba u vezi imena  (Posjeta: 10108 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #75 na: Siječanj 31, 2010, 11:50:45 »

..tiger..ti sutra javi adminima..pa nek bannaju panjinu..i druge nikove.. Wink Wink Wink...a ti horus sta blebetas..pa mene boli kura...za njegove bodove..pa nemore mi se lik nazvat Isus Krist..pa ja sam katolik..vjerujem u Isusa Krista..pa ko sta frida kaze..ovo je hrvatski realm..vecina su katolici..vecina vjeruje u Isusa Krista..i onda se nade dojencad..i napravi taki nikk... a i poteb se vidi das ateista..kad si vidio crkvee..pa nemam rijecii..odi se nazovi alah pa odi u turski realm.. pa vid ocel ti oni sta srat tamoo.. Grin Grin Grin Grin Grin

jako katolički je ovo  Smiley
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #76 na: Siječanj 31, 2010, 11:52:16 »

jako katolički je ovo  Smiley
..mora da bude.. Wink Wink
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #77 na: Siječanj 31, 2010, 11:54:19 »

..mora da bude.. Wink Wink

ma da, o tome govorimo, 90% katolika su katolici na papiru ali kada treba psovati, vrijeđati ili nešto glavni su.  Cheesy većina crkve vidjela nije, a niti bi znala nabrojati barem 10 zapovjedi bez gugla.
Evidentirano
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #78 na: Siječanj 31, 2010, 11:58:24 »

Što zanči biti katolik ?  Embarrassed
Evidentirano
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #79 na: Veljača 01, 2010, 12:00:40 »

Što znači bit ateista?  Embarrassed *xxx*

Što znači "biti" u biti katolik ili biti ateista ?  Embarrassed  *xxx*
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #80 na: Veljača 01, 2010, 12:03:00 »

ma da, o tome govorimo, 90% katolika su katolici na papiru ali kada treba psovati, vrijeđati ili nešto glavni su.  Cheesy većina crkve vidjela nije, a niti bi znala nabrojati barem 10 zapovjedi bez gugla.
..pa cekaj maloo..ak ti to govoris zasebe..nemoras spominjat cjelu naciju...akos ti katolik na papiru..budi i ostanii..pa nisu svi ko tii..znas kako kazuu..BOG I HRVATI..zapamti to.. Wink Wink
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #81 na: Veljača 01, 2010, 12:04:19 »

..pa cekaj maloo..ak ti to govoris zasebe..nemoras spominjat cjelu naciju...akos ti katolik na papiru..budi i ostanii..pa nisu svi ko tii..znas kako kazuu..BOG I HRVATI..zapamti to.. Wink Wink

Tako je.. On misli ako je na papiru da su svi.. Malo se vara.. Wink
Evidentirano


alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #82 na: Veljača 01, 2010, 12:04:54 »

..pa cekaj maloo..ak ti to govoris zasebe..nemoras spominjat cjelu naciju...akos ti katolik na papiru..budi i ostanii..pa nisu svi ko tii..znas kako kazuu..BOG I HRVATI..zapamti to.. Wink Wink

pa po ovome kako pišeš ti si katolik default,  Cheesy
što ti dođe bog i hrvati?  Wink
Evidentirano
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #83 na: Veljača 01, 2010, 12:05:26 »

Tako je.. On misli ako je na papiru da su svi.. Malo se vara.. Wink

A što to znači biti na papiru ?  Embarrassed  *xxx*
Evidentirano
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #84 na: Veljača 01, 2010, 12:06:56 »

 Neke stvari ovdje su me malo potaknule na razmišljanje...iz iskustva znam da ateisti smatraju sami sebe pametnijima u odnosu na vjernike(Imam nekoliko prijatelja ateista) a i to se može ovdje vidjeti iz priloženog..ja poštujem to što proučavaju knjige, gledaju dokumentarce, pokušavaju doći sami do zaključaka o nekim stvarima jer i sama to radim...i onda dolazi pitanje (ne)tolerancije..ateisti bi trebali prvi biti tolerantni jer na vlastitoj koži znaju kako je to kad drugi nemaju toleranciju prema njima...i sad se opet vraćam na ono ''pametniji''-ako su neki ovdje tako pametni i sole drugima pamet, zašto se onda spuštaju na tu ''primitivnu'' razinu ostalih?...ako ste toliko pametniji i sve znate, ostavite druge da žive u blaženom ''neznanju''i ne postavljajte se tako s visoka, jer ste upravo sami sebe prisilili na slijetanje...
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #85 na: Veljača 01, 2010, 12:09:05 »

Neke stvari ovdje su me malo potaknule na razmišljanje...iz iskustva znam da ateisti smatraju sami sebe pametnijima u odnosu na vjernike(Imam nekoliko prijatelja ateista) a i to se može ovdje vidjeti iz priloženog..ja poštujem to što proučavaju knjige, gledaju dokumentarce, pokušavaju doći sami do zaključaka o nekim stvarima jer i sama to radim...i onda dolazi pitanje (ne)tolerancije..ateisti bi trebali prvi biti tolerantni jer na vlastitoj koži znaju kako je to kad drugi nemaju toleranciju prema njima...i sad se opet vraćam na ono ''pametniji''-ako su neki ovdje tako pametni i sole drugima pamet, zašto se onda spuštaju na tu ''primitivnu'' razinu ostalih?...ako ste toliko pametniji i sve znate, ostavite druge da žive u blaženom ''neznanju''i ne postavljajte se tako s visoka, jer ste upravo sami sebe prisilili na slijetanje...

Ja ne vidim baš da ima ateista ovdje  Huh?
Evidentirano
isus_krist
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #86 na: Veljača 01, 2010, 12:15:09 »

Evo ovako razmišlja sam skoro 2 sata dali da odustanem od ovon acc-a i nastavin sa drugin i odlučio sam da ću nastavi sa ovin ja nisan ima nikakve namjere da ikoga vriđan sa ovin imenom i niti iman ništa protiv isusa nisan  ja uzeo ovo ime da se rugam sa isusom a nisan jedini ima još 5-6 acc-ova koji u imeni imaju isusa da iman 20 bodova nikome nebi smetalo ali zato što iman bodova koliko iman svi se bunite ako kome smeta moje ime nek me negleda
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #87 na: Veljača 01, 2010, 12:17:57 »

Evo ovako razmišlja sam skoro 2 sata dali da odustanem od ovon acc-a i nastavin sa drugin i odlučio sam da ću nastavi sa ovin ja nisan ima nikakve namjere da ikoga vriđan sa ovin imenom i niti iman ništa protiv isusa nisan  ja uzeo ovo ime da se rugam sa isusom a nisan jedini ima još 5-6 acc-ova koji u imeni imaju isusa da iman 20 bodova nikome nebi smetalo ali zato što iman bodova koliko iman svi se bunite ako kome smeta moje ime nek me negleda

svaka čast. ne padaj na provokacije ljubomornih ljudi.
Evidentirano
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #88 na: Veljača 01, 2010, 12:18:17 »

Evo ovako razmišlja sam skoro 2 sata dali da odustanem od ovon acc-a i nastavin sa drugin i odlučio sam da ću nastavi sa ovin ja nisan ima nikakve namjere da ikoga vriđan sa ovin imenom i niti iman ništa protiv isusa nisan  ja uzeo ovo ime da se rugam sa isusom a nisan jedini ima još 5-6 acc-ova koji u imeni imaju isusa da iman 20 bodova nikome nebi smetalo ali zato što iman bodova koliko iman svi se bunite ako kome smeta moje ime nek me negleda

Stay cool  Wink  [:-} Ali nisam shvatio poveznicu sa bodovima baš  *hmm*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #89 na: Veljača 01, 2010, 12:26:58 »

Evo ovako razmišlja sam skoro 2 sata dali da odustanem od ovon acc-a i nastavin sa drugin i odlučio sam da ću nastavi sa ovin ja nisan ima nikakve namjere da ikoga vriđan sa ovin imenom i niti iman ništa protiv isusa nisan  ja uzeo ovo ime da se rugam sa isusom a nisan jedini ima još 5-6 acc-ova koji u imeni imaju isusa da iman 20 bodova nikome nebi smetalo ali zato što iman bodova koliko iman svi se bunite ako kome smeta moje ime nek me negleda
tako treba. ne vrijedja njih nista osim njihove nesposobnosti i to sto su slabiji od tebe.
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!