Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 11:29:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanje i molba u vezi imena  (Posjeta: 10100 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #60 na: Siječanj 31, 2010, 10:24:31 »

Šta je ovo svi novo registrirani na forumu ga brane Grin Grin *hahah*

Ma šta je. Naravno da san ga doša branit. Neću plakat sa njin.
Evidentirano
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #61 na: Siječanj 31, 2010, 10:26:22 »

to je isus nekoliko puta se registrirao  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Tongue

Viruj mi ko što viruješ u Isusa, al ako neš ne viruj.Ima onih koji neće vidjeti a vjerovati će.
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #62 na: Siječanj 31, 2010, 10:26:43 »

to je isus nekoliko puta se registrirao  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Tongue

hahaha, moguće.. Sam sebe brani.. Eto nek ih Tiger provjeri Tongue
Evidentirano


RAW
Gost
« Odgovor #63 na: Siječanj 31, 2010, 10:28:04 »

Viruj mi ko što viruješ u Isusa, al ako neš ne viruj.Ima onih koji neće vidjeti a vjerovati će.

mi tebe zezamo ali ipak sve je moguće :hmmm:
Evidentirano
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #64 na: Siječanj 31, 2010, 10:28:56 »

mi tebe zezamo ali ipak sve je moguće :hmmm:

Zezate vi sami sebe, a ja se ne dan u zezanciju.
Evidentirano
isus_krist
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #65 na: Siječanj 31, 2010, 10:33:50 »

hehe ma vidi ti mrne  Grin
Evidentirano
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #66 na: Siječanj 31, 2010, 10:36:11 »

hehe ma vidi ti mrne  Grin

konju, pa di si ti, ovi mene zezaju, aj deder im štogod napravi ružna
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 31, 2010, 10:37:28 »

hehe ma vidi ti mrne  Grin
meni ne smeat ja ti samo kazem sto je za tebe dobro a to je da promijenis ako mene pitas nemoras..... samo te savjetujem ako u igri bude bilo potrebno da te napadnem ja cu te napast bez obzira na nik koji imas..... ali nekima smeta to je 1. razlog zasto trebas maknut a 2.razlog je da nebudes upadljiv drugima.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #68 na: Siječanj 31, 2010, 10:39:29 »

meni ne smeat ja ti samo kazem sto je za tebe dobro a to je da promijenis ako mene pitas nemoras..... samo te savjetujem ako u igri bude bilo potrebno da te napadnem ja cu te napast bez obzira na nik koji imas..... ali nekima smeta to je 1. razlog zasto trebas maknut a 2.razlog je da nebudes upadljiv drugima.....

ma njima smeta mali  Lips Sealed  , al istina nek promine nik
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #69 na: Siječanj 31, 2010, 11:17:42 »

85 posto građana RH koji su katolici

budimo ozbiljni, niti 20% nisu pravi katolici, sve ostalo su default katolici ili pozer katolici.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #70 na: Siječanj 31, 2010, 11:19:35 »

isuse, stjeraj ove farizeje i dušebrižnike u tri ljepe pi... .......e. sto god bio razlog da si ga izabrao, to je tvoja volja i ne dopusti da ti ju itko namece. ne smeta njima ime nego tvoji bodovi. da sad imas 10 bodova nitko te nebi ni primjetio. a tko ce te htjet napadat napadat ce te kako se god zvao. sve ti je to zavist i pohlepa. vjeruj mi svi ovi koji te napadaju, da su živjeli prije 2000 godina ( a mozda i jesu) sigurno bi tada vikali:raspni ga! raspni!
Evidentirano

Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 31, 2010, 11:32:18 »

isuse, stjeraj ove farizeje i dušebrižnike u tri ljepe pi... .......e. sto god bio razlog da si ga izabrao, to je tvoja volja i ne dopusti da ti ju itko namece. ne smeta njima ime nego tvoji bodovi. da sad imas 10 bodova nitko te nebi ni primjetio. a tko ce te htjet napadat napadat ce te kako se god zvao. sve ti je to zavist i pohlepa. vjeruj mi svi ovi koji te napadaju, da su živjeli prije 2000 godina ( a mozda i jesu) sigurno bi tada vikali:raspni ga! raspni!

Hvala na lijepim željama..nadam se da ćeš bar ti kupiti kartu za tamo da nemoram sama...
Zanimljivo je da oni koji prvi spominju neku toleranciju, upravo su oni koji je nemaju a btw, ja sam najviše ovdje od svih puna zavisti pogotovo zato jer ni ne igram.  *xxx*
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
mrno
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #72 na: Siječanj 31, 2010, 11:42:56 »

budimo ozbiljni, niti 20% nisu pravi katolici, sve ostalo su default katolici ili pozer katolici.

Ostalih 65% "katolika" je za ukras, da nas zemlje vide kao vjernike, pogotova papa. U nas je sve formalnost. Kad si mali roditelji te tjeraju u crkvu dok oni ne iđu a tribali bi ić i oni i pokazat djeci.Kad djeca odrastu oni kao i roditelji tjeraju djecu kao što su ih učili. Dite se krsti, pričesti, krizma, oženi (uda), proslava se plati i roditelj je svoje ispunio. Sve je na papiru, sve na njemu piše da je kršanin i da su njegova/njezina dica kršćani dok u pravom smislu Bog ga ne zanima 2%. Njemu Boga ima jedino kad je u nevolji a kad nevolja prođe... evo ti šipak.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 31, 2010, 11:48:20 »

..tiger..ti sutra javi adminima..pa nek bannaju panjinu..i druge nikove.. Wink Wink Wink...a ti horus sta blebetas..pa mene boli kura...za njegove bodove..pa nemore mi se lik nazvat Isus Krist..pa ja sam katolik..vjerujem u Isusa Krista..pa ko sta frida kaze..ovo je hrvatski realm..vecina su katolici..vecina vjeruje u Isusa Krista..i onda se nade dojencad..i napravi taki nikk... a i poteb se vidi das ateista..kad si vidio crkvee..pa nemam rijecii..odi se nazovi alah pa odi u turski realm.. pa vid ocel ti oni sta srat tamoo.. Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #74 na: Siječanj 31, 2010, 11:50:27 »

Pa ovdje nitko nije normalan ! Ili svi imaju manje od 16 godina...
Ljudi moji, ne gleda se sve crno-bijelom tehnikom. Dovoljno smo evoluirali pa smo izmislili kolorit   Cool  [:-}
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!