Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 06:53:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanje i molba u vezi imena  (Posjeta: 10086 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 30, 2010, 08:32:59 »

...gospon horus...more edno pitanje..jel ti vjerujes u sta....ak se smije znat.. Smiley Smiley
Evidentirano
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 30, 2010, 08:40:11 »

ti ne mozes znati, kao ni ja iz kojeg razloga je taj lik izabrao taj nick. vecina ljudi izabire nick jer se zele usporediti s nazivom nicka. ime s kojim ces igrati ozbiljno godinu dana i poistovjetiti se s njime neces izabrati iz sprdnje nego zato da se idealiziras (poistovjetis) s njime. mozda je nekom cudno da se netko poistovjeti s ladenom , staljinom i sl. . ali vjeruj mi i ti ljudi su nekima idoli.bitno je ovdje imati toleranciju prema drugima. figurativno receno :masi sa kojim hoces zastavom, samo me nemoj tjerati da ja s njom masem i nemoj me s njom udarati po glavi! Smiley

hmm, ne bih se složila..Isus niti je bio farmer, niti je napadao koga, a pogotovo nije radio pillage, tako da poistovjećivanje sa njegovim likom ja osobno odbacujem kao ikakvu mogućnost u ovom slučaju...a glede tolerancije se slažem, tolerancija je poželjna, ali onaj tko je odabrao takav nick nije tolerantna osoba..na kraju krajeva neka dođe sam '' Isus Krist'' pa neka onda obrazloži svoje razloge, ako su tako humani kao što ti tvrdiš, vjerujem da će ostali igrači preći preko tog, sad je samo pitanje koliko će iskreno odgovoriti na to pitanje ali s obzirom na njegov nick takva osoba zacijelo nemože lagati  *beer*
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 30, 2010, 08:41:15 »

Mislim da se Horusa pita napravio bi se jedan realm gdje bi se mogla uzimati samo imena svetaca, bogova te njihovih poslanika!
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 30, 2010, 08:51:49 »

..tog lika treba bannat..i tiger rijesi to u startu...pa i peterski bi se pobunioo..da neki lik stavi alaha..sta nee Grin:D
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Siječanj 30, 2010, 10:26:56 »

...gospon horus...more edno pitanje..jel ti vjerujes u sta....ak se smije znat.. Smiley Smiley
naravno da vjerujem, vjerujem u ljubav. Ljubav je zakon, ljubav pod voljom. Zato Čini što ti je volja i to neka ti bude sav Zakon! 
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #20 na: Siječanj 30, 2010, 10:45:49 »

hmm, ne bih se složila..Isus niti je bio farmer, niti je napadao koga, a pogotovo nije radio pillage, tako da poistovjećivanje sa njegovim likom ja osobno odbacujem kao ikakvu mogućnost u ovom slučaju...a glede tolerancije se slažem, tolerancija je poželjna, ali onaj tko je odabrao takav nick nije tolerantna osoba..na kraju krajeva neka dođe sam '' Isus Krist'' pa neka onda obrazloži svoje razloge, ako su tako humani kao što ti tvrdiš, vjerujem da će ostali igrači preći preko tog, sad je samo pitanje koliko će iskreno odgovoriti na to pitanje ali s obzirom na njegov nick takva osoba zacijelo nemože lagati  *beer*
huh..usli smo u teske teme. nisam mislio da cu pisati o njima ovdje.u pravu si Isus je propovjedao ljubav. rakao je:"ljubite jedni druge kao samoga sebe".. ali iz njegova ucenja izasle su mnoge religije koji s njim i njegovim ucenjem i nemaju puno veze. jedna takva je i katolicizam. katolici su u ime Isusa Krista pobili desetke tisuca katara, inkvizicija je u njegovo ime spalila stotine tisuca nevinih zena, konkvistadori su noseci isusov kriz pobili i opljackali vecinu indijanaca u juznoj americi, a katolicki misionari su u 18 st posredivali u prodaji crnaca za robove iz afrike u sj.Ameriku. strašne su to svari koje su ucinjene kroz povjest u kristovo ime. prema kojim je ovaj nick kap vode prema oceanu katolicizma. na kraju mogu reci. tko je bez grijeha neka baci kamen
Evidentirano

Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 30, 2010, 10:54:44 »

Ovo je stvarno sada otislo PREDALEKO.

Bilo bi lijepo da stanemo na ovome i ne zavlacimo se u dubine ovoga do cega smo dosli.

Neki su rekli da bi se igrac trebao kazniti, neki da ne, eto iznijeli ste svoja misljenja i najbolje da ostane na tome!

Sada je na adminima da odluce sta ce biti i mi obicni ljudi tu vise nista nemozemo.

 
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Siječanj 30, 2010, 11:45:31 »

u pravu si. ovdje smo da se opustimo i zabavimo *beer*
Evidentirano

Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 30, 2010, 11:48:44 »

 *drunk* *drunk* *drunk* Long live the king!!! *drunk* *drunk* *drunk*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 30, 2010, 11:52:30 »

evo ja bi samo rekao da se nikako ne slazem s tim da se takav nik dozvoli jer stvarno nije u redu..... ali ako je on htjeo da svi na forumu pisu o njemu da svi na chatu pricaju o njemu znao je da ce to sve dovest do toga da ce ista ta vecina htjet napasti ga i razbiti...... tako da samo derite po takvim koji nepostuju sami sebe a da nepricam o drugima..... Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Frida
Private
*

Karma: +10/-6
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 30, 2010, 11:56:47 »

huh..usli smo u teske teme. nisam mislio da cu pisati o njima ovdje.u pravu si Isus je propovjedao ljubav. rakao je:"ljubite jedni druge kao samoga sebe".. ali iz njegova ucenja izasle su mnoge religije koji s njim i njegovim ucenjem i nemaju puno veze. jedna takva je i katolicizam. katolici su u ime Isusa Krista pobili desetke tisuca katara, inkvizicija je u njegovo ime spalila stotine tisuca nevinih zena, konkvistadori su noseci isusov kriz pobili i opljackali vecinu indijanaca u juznoj americi, a katolicki misionari su u 18 st posredivali u prodaji crnaca za robove iz afrike u sj.Ameriku. strašne su to svari koje su ucinjene kroz povjest u kristovo ime. prema kojim je ovaj nick kap vode prema oceanu katolicizma. na kraju mogu reci. tko je bez grijeha neka baci kamen

Ipak moram ovo prokomentirati, sorry...
Ti ovdje govoriš o Crkvi, a tema je Isus..ja se također ne slažem sa nekim stvarima koje je Crkva napravila i još uvijek radi ''u ime '' Isusa...ali to je neka sasvim druga tema..na kraju krajeva svačija je osobna stvar kako će si tumačiti Bibliju..hoće li to sve smatrati mitovima ili će vjerovati u to...ja ovdje govorim o tome da treba biti tolerantan prema onima koji vjeruju u to i odnositi se prema njima sa poštovanjem, jer svaki drugi način ne bi bio u redu...eto, to je sve..
Evidentirano

Est Sularus oth Mithas!
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 31, 2010, 12:01:32 »

Ipak moram ovo prokomentirati, sorry...
Ti ovdje govoriš o Crkvi, a tema je Isus..ja se također ne slažem sa nekim stvarima koje je Crkva napravila i još uvijek radi ''u ime '' Isusa...ali to je neka sasvim druga tema..na kraju krajeva svačija je osobna stvar kako će si tumačiti Bibliju..hoće li to sve smatrati mitovima ili će vjerovati u to...ja ovdje govorim o tome da treba biti tolerantan prema onima koji vjeruju u to i odnositi se prema njima sa poštovanjem, jer svaki drugi način ne bi bio u redu...eto, to je sve..
...potpisujem.. Wink Wink.. http://www.youtube.com/watch?v=6SvxaNQ6d7M  Smiley Smiley
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 31, 2010, 12:31:25 »

Eto gotovo sve proslo......hajmo sad "Kod Mehe" u kafanu, a ma da vidis kakvu pivu coek toci.....upfff....hajte pozutite ja castim, a novcanik nije bas prenatrpan!!! Embarrassed
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #28 na: Siječanj 31, 2010, 12:36:32 »

Eto gotovo sve proslo......hajmo sad "Kod Mehe" u kafanu, a ma da vidis kakvu pivu coek toci.....upfff....hajte pozutite ja castim, a novcanik nije bas prenatrpan!!! Embarrassed

evo vec sam zut ali nema pive
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 31, 2010, 12:46:33 »

 *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk*



Vidis da ima i to puna gajba(24 pive) i to Heineken(vidis kako se zeleni)!!!
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!