Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 06:21:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pitanje i molba u vezi imena  (Posjeta: 10070 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #105 na: Veljača 01, 2010, 01:16:28 »

Vidit ćemo danas šta će du odlučit. Wink

pa vidjeti ćemo. svatko se može žaliti, to je pravo, ali bugari su normalni ljudi, jedino što ih ovo može nasmijati.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #106 na: Veljača 01, 2010, 01:24:57 »

ja sam klingonac ako te zanima,  Grin pa neka je tema takva, gdje bi došli bugari kada bi pali na nebuloze par ljudi, morali bi sve banirati jer uvijek nekoga nešto smeta. ne brini, nisu ludi.
..pa sta se ti sramis svoje vjeroispovjesti..pa nesmis recc.. Wink Wink
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #107 na: Veljača 01, 2010, 01:26:31 »

..pa sta se ti sramis svoje vjeroispovjesti..pa nesmis recc.. Wink Wink

pa rekao sam ti, klingonac sam. to je legitimna vjera kao i islam, kršćanstvo i sve. kakva je razlia vjerovati u sto vo kor ili u eden ili kako se već to zove?  *crazy* Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #108 na: Veljača 01, 2010, 01:31:02 »

pa rekao sam ti, klingonac sam. to je legitimna vjera kao i islam, kršćanstvo i sve. kakva je razlia vjerovati u sto vo kor ili u eden ili kako se već to zove?  *crazy* Grin
..de da ponovimm...kakva je razlika vjerovati u sto vo kor ili u eden..ili kako se vec to zove.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ...aj sve si rekoo..pa nije ni cudoo..sto onda take gluposti baljezgas.. Grin Grin Grin
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #109 na: Veljača 01, 2010, 01:34:22 »

..de da ponovimm...kakva je razlika vjerovati u sto vo kor ili u eden..ili kako se vec to zove.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ...aj sve si rekoo..pa nije ni cudoo..sto onda take gluposti baljezgas.. Grin Grin Grin

pa ja te pitam u čemu je razlika, izmišljotina je i jedno i drugo. sto vo kor, raj, pakao ili vulkaski raj s jevicama, đenat, sve je to isto, izmišljeno da bi se manipuliralo ovcama iliti ljudima. pa kolega horus je fino pokazao da je mit o horusu ista kao mit o isusu. danas u 2010oj godini da netko razmišlja kao da je srednji vijek  *crazy*
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #110 na: Veljača 01, 2010, 01:40:02 »

pa ja te pitam u čemu je razlika, izmišljotina je i jedno i drugo. sto vo kor, raj, pakao ili vulkaski raj s jevicama, đenat, sve je to isto, izmišljeno da bi se manipuliralo ovcama iliti ljudima. pa kolega horus je fino pokazao da je mit o horusu ista kao mit o isusu. danas u 2010oj godini da netko razmišlja kao da je srednji vijek  *crazy*

Dobro, dobro.. ...... bla bla........  Grin

Kad će ovo stat.. Ovo do ujuto će doć u No.1 temu. Wink

Evidentirano


izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #111 na: Veljača 01, 2010, 01:40:55 »

pa vidjeti ćemo. svatko se može žaliti, to je pravo, ali bugari su normalni ljudi, jedino što ih ovo može nasmijati.

Otišao sam se otuširati samo a već su bugari jadni na tapeti...kako se to dogodilo ?  Cheesy *xxx*
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #112 na: Veljača 01, 2010, 01:51:41 »

šta ste sad stali baš se ljepo zakuhalo

 
pa rekao sam ti, klingonac sam. to je legitimna vjera kao i islam, kršćanstvo i sve. kakva je razlia vjerovati u sto vo kor ili u eden ili kako se već to zove?  *crazy* Grin

mogo si rec da si borg i da ti je vjera postiči savršenstvo
Evidentirano
izzycro
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 32


Profil
« Odgovor #113 na: Veljača 01, 2010, 01:59:11 »

šta ste sad stali baš se ljepo zakuhalo

 
mogo si rec da si borg i da ti je vjera postiči savršenstvo
Grin Grin Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #114 na: Veljača 01, 2010, 02:00:52 »

pa ja te pitam u čemu je razlika, izmišljotina je i jedno i drugo. sto vo kor, raj, pakao ili vulkaski raj s jevicama, đenat, sve je to isto, izmišljeno da bi se manipuliralo ovcama iliti ljudima. pa kolega horus je fino pokazao da je mit o horusu ista kao mit o isusu. danas u 2010oj godini da netko razmišlja kao da je srednji vijek  *crazy*
..pa covjece..ti si ateista...nevjernikk..nevjerujes u nista..i tis men nesto pricat o Isusu Kristu..pa on je zatebe niko i nista..ja sam covjece naspram trebe..vjernik..ja vjerujem u Isusa Krista...pa de ti men recc sta je za tebe vjeraa i onaj fridin post se odnosi na tebe..pa de ga procitaj..i sta ti imas tu blebetat..tis ateista..da se lik nazvo alah..opet bi blebeto ko sta tu blebetas.. Wink Wink Wink..
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #115 na: Veljača 01, 2010, 02:03:04 »

šta ste sad stali baš se ljepo zakuhalo

 
mogo si rec da si borg i da ti je vjera postiči savršenstvo
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #116 na: Veljača 01, 2010, 02:05:04 »

..pa covjece..ti si ateista...nevjernikk..nevjerujes u nista..i tis men nesto pricat o Isusu Kristu..pa on je zatebe niko i nista..ja sam covjece naspram trebe..vjernik..ja vjerujem u Isusa Krista...pa de ti men recc sta je za tebe vjeraa i onaj fridin post se odnosi na tebe..pa de ga procitaj..i sta ti imas tu blebetat..tis ateista..da se lik nazvo alah..opet bi blebeto ko sta tu blebetas.. Wink Wink Wink..

ja sam za tebe vjernik  Grin majke ti što to znači. pa možeš vjerovati u isusa, možeš i u sedmu od devet ili u belanu tores sve je to isto. sve fiktivni likovi. nitko ti ne brani da vjeruješ.  ali po svemu si još klinac, vjerojatno omiljeni pjevač tomson  Cheesy kada odrasteš shvatiti ćeš neke stvari.
ali sada banirait nekoga jer ima ime nekog mita, molim te, smiješno.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #117 na: Veljača 01, 2010, 02:16:50 »

ja sam za tebe vjernik  Grin majke ti što to znači. pa možeš vjerovati u isusa, možeš i u sedmu od devet ili u belanu tores sve je to isto. sve fiktivni likovi. nitko ti ne brani da vjeruješ.  ali po svemu si još klinac, vjerojatno omiljeni pjevač tomson  Cheesy kada odrasteš shvatiti ćeš neke stvari.
ali sada banirait nekoga jer ima ime nekog mita, molim te, smiješno.
..klinac od 23god..papane malii..tis men nest pricat..pa ateisti su nevjernici..omiljeni pjevac thompson..kao prvo nemam omiljenog pjevaca...jer ti slusam elektronsku mjuzu..techno psihodelija..itd..bosanski hrvat sam..nama ti je vjera i obitelj na prvom mjestu..ak te jos sta zanima sam mi recc..u Republici Hrvatskoj Isus Krist nije mit...des to utuvi uglavu..ti i tvoja ateisticka  Lips Sealed.. Wink Wink
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #118 na: Veljača 01, 2010, 02:20:08 »

..klinac od 23god..papane malii..tis men nest pricat..pa ateisti su nevjernici..omiljeni pjevac thompson..kao prvo nemam omiljenog pjevaca...jer ti slusam elektronsku mjuzu..techno psihodelija..itd..bosanski hrvat sam..nama ti je vjera i obitelj na prvom mjestu..ak te jos sta zanima sam mi recc..u Republici Hrvatskoj Isus Krist nije mit...des to utuvi uglavu..ti i tvoja ateisticka  Lips Sealed.. Wink Wink

 *crazy* Grin Grin Grin Grin pa naravno da je mit.  a vidim da si vrlo tolerantan prema drugima, pravo katolički, pravi vjernik, psuj, vrjeđaj druge. eh, eh, jel tako isus učio? ti naravno možeš vjerovati da to nije mit, to ti nitko ne brani, isto kao što može netko vjerovati da je daljinski upravljač božanstvo, dođe ti na isto. samo što daljinski upravljač postoji, a isus pa nije postojao kao sveta osoba. vidim da ti je kultura na zavidnoj razini inače.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #119 na: Veljača 01, 2010, 02:23:57 »

*crazy* Grin Grin Grin Grin pa naravno da je mit.  a vidim da si vrlo tolerantan prema drugima, pravo katolički, pravi vjernik, psuj, vrjeđaj druge. eh, eh, jel tako isus učio? ti naravno možeš vjerovati da to nije mit, to ti nitko ne brani, isto kao što može netko vjerovati da je daljinski upravljač božanstvo, dođe ti na isto. samo što daljinski upravljač postoji, a isus pa nije postojao kao sveta osoba. vidim da ti je kultura na zavidnoj razini inače.
..ma ti si glup ko kura...hlebo mene pas..ak si ti normalan..po tebi je hrvatska ateisticka zemlja..a hlebemte blesava..pa vas ima 0.05% u Hrvatskoj..90% katolika..dem recc kolko godina imas..jesil krsten krizman..i recci mi zasto se sakrivas..vidim da si stalno sakriveni korisnik..
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!