Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 10:15:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: POZDRAV  (Posjeta: 4878 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
salinjo
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« na: Siječanj 21, 2010, 01:28:04 »

Evo htio bi cestitat svim svojim saveznicima sto smo ko klapa uspjeli izgurat ovu eru na trijunfalan nacin i sto je najvaznije bez ijedne mrlje,također i svim ostalim protivnicima sa kojima smo vodili ratove do ranih jutarnjih sati i zelimo im više srece u sljedecoj eri jer nećete vise gledat kauboje (mozda konacno onda dođu feudi na svoje-ak nebudu previse varali:) jer smo odlucili okušat srecu na jednom od internacionalnih servera da vidimo zapravo kolko smo dobri il nismo.Treba pohvalit i Tigera jer je covjek stvarno odradio ovu eru da bi riječ rekao.Njega kad smo trazili za bilo kakav savjet uvijek bi nam odgovorio najbolje kak zna i mislim da je bio dosta pravedan sto se tice kazni jer ko je varao znao sta ga ceka i kaj se poslije ljutite onda na čovjeka!!!

POZDRAV OD:

1salinjo
 
2 pirana 
 
3 laci Član 
 
4 BUZZO
 
5 dunja 
 
6 paminjo
 
7 josip68
 
8 jele
 
9 ffilipco
 
10 minimall 
 
11 isoj
 
12 Marko1982
 
13 febbo
 
14 Kike
 
15 tomihum
 
16 -DRAGAN
 
17 Jopa28
JIIIHAAAAAAAAAAAA   Angry Angry
Evidentirano
Peterski
Lieutenant
***

Karma: +8/-48
Offline Offline

Postova: 115


Finis coronat opus!


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 21, 2010, 01:37:46 »

Sretno!
Ali mislim da je pravi izazov ako se okusate u nekome bugarskom svijetu...... Grin Grin
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 25, 2010, 01:28:31 »

varali? ajde saljinjo molim te ne lupetaj. ti s nikime nisi vodio ratove(osim ako imaš još neki acc u kaubojima) tebe smo prvoga natukli kao mladog majmuna. izredali se na tebi i bris na odmor zauvijek  Cheesy
tako da se nisi baš naratovao, duvnjak je prvi bio oduvan. pa je i laci odletio za sva vremena, isto iskorjenjen lacković na klupu za rezerve. Jele je otpuhana, Marko1982 je ostao bez psa, kike se toliko bojala igora da je stalno bila na odmoru i na kraju najbitnije KAPITULIRALA od igora, eto toliko i velikim kaubojima, kike sa puno više vojske od igora kapitulira  *cheesy*evo slike da se vidi.

nadalje veliki ratnik tomihum, pa to je borac prekaljeni, da 11 mjeseci nakon registracije on doživi ovo  Cheesy
http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_1_12/71014541_71003991_745264
idemo dalje ffilipco, kakav je to tek majstor, najgore što se farmeru može dogoditi, dogodilo se njemu  Wink
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_1_16/71008247_71020037_761213&lang=hr
ima tu iminimalovi paladini koju su otpuhani s bojista i tako.

daleko ste vi od najboljega saveza, sparta je bolja od vas, vi ste samo najjaci, sto nije cudno s obzirom da ste imali 3 mjeseca startne prednosti pred ostatkom, farmali 11 mjeseci, napravili vojsku dok su ostali ratovali, na internacionalnom će vas bugari otresi kao seljak slinu, kažem sve što ste imali je hrpa vojske, znanja niti malo. kada ste vi napravili jednu akciju kao kada si uništen ti ili laci? nikada. e tako.
pa ti reci sljedeci puta tko vara, prije nego zineš i optužuješ nekoga daj konkretne argumente, a ako ih nemaš onda tiho.
da salinjo ti si posebno ratovao Grin cim ih nadjem staviti cu ovdje bitke kako smo te iskorjenili.
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 25, 2010, 01:35:51 »

 Shocked  Grin al, mislim da si zaboravio na kraju staviti enciklopedijsku definiciju kavboja iliti kravara... Tongue
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 25, 2010, 01:40:41 »

inače, to koliko ste bez mrlje i časni govori činjenica da KOSA-u niste nikako ,mogli uhvatiti, rasturao vas je. pa nakon rata kada je bio baniran, onda ste ga napadali, onako herojski, pošteno i junački. jer mogao se braniti a čak i maknuti s vojskom. e tako kauboji love vojsku ne organizirano, ne taktički nego kada je netko baniran onda opleti po njemu. nikada ali nikada niste protiv nas u opakima ili feudalsima napravili ništa vrijedno spomena. nula, zero.
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 25, 2010, 01:57:30 »

inače, naravno da će sad opet objašnjenje kavboja biti kako smo mi varali i ne znam šta....tigeru se tu nema šta prigovoriti, čovjek je vjerojatno radio kako treba....stvar je u tome da smo uvijek imali dovoljno pacijenata koju su nas prijavljivali (tipa Horus), špijune raznorazne ne ću niti spominjati...mrki i ja radimo u istoj firmi i u principu obojica se spajamo s iste IP adrese, da bih na kraju ja bio baniran....a istraživanja su nam oduzeta, po obrazloženju, zbog onoga štu su radili svi savezi...ali ih nitko nije prijavljivao....da nije toga bilo, mogao bih reći da mi je bio užitak igrati....
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 25, 2010, 02:16:37 »

obecano napravljeno  Smiley saljinjo u ratovima

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2009_11_21/71002775_71001037_486780

nakon toga još 6 napada i ostalo je cca 10k vojske. e da, ratovao je.
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 25, 2010, 03:22:05 »

savjet za internacionalne realmove..tamo nebudete mogli mirno farmat prvih par mjeseci..ja u r71 nisam bio ni jednom napadnut dok se nisam zamjerio kingsima i kaubojima..a to je jedno 6 mjeseci  *freak*
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 25, 2010, 03:29:11 »

savjet za internacionalne realmove..tamo nebudete mogli mirno farmat prvih par mjeseci..ja u r71 nisam bio ni jednom napadnut dok se nisam zamjerio kingsima i kaubojima..a to je jedno 6 mjeseci  *freak*


uh onda bolje da ne idu tamo, kauboji su naučeni samo na farmanje a u ratove idu samo ako su duplo jači  Cry bolje da ne idu tamo jer će postati sami farme.
Evidentirano
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 25, 2010, 03:30:01 »

alessio i omnia skidam vam kapu na istini(napokon neko pošten) i pitam se što se salinjo nejavlja  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
salinjo
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 25, 2010, 06:08:42 »

Hehe kak ste jadni... Uopce se nemam volje svađat sa vama kad se zna kolko ste puta popili ban zbog varanja i oduzeta su vam istrazivanja i o cem onda pricamo a i frenkica sam priznaje da se koristite alarmima i  Lips Sealed rijama tak da niste vrijedni ni spomena.Sto se tice farmanja malo si pogledajte ratove i vidit ce te da smo sve saveze doslovno pregazili  sa koliko smo bodova razlike dobijali ratove i mislim da je protiv feuda i najaca razlika na serveru bila a i 3 puta smo vas razvalili uza sve cim ste se koristili nije pomoglo a okupili ste za zadsnji rat valjda sve igrace koji su imali vojsku tak da pstt..Odigrali ste valjda 30 ratova u eri i niste na kraju mogli nam bit ni blizu po bodovima u ratovima.Sto se mene tice istina ulovili ste me i svaka cast al sam si ja najvise kriv jer sam se jednostavno nacugao i zasapao i kaj sad.Nije mi uopce bio cilj nekog vrijeđat neg se samo pozdravit sa ekipom.Nisam se javljo jer neko treba i radit a ne visit valjda 26 sati dnevno na imperiji.Kako god era je pokazala di vam je mjesto a i statistike a to znaci drugi, i mogu rec da bi jedino skino kapu deckima iz tvrde kore jer po meni su oni bili savez po organiziranosti iza nas.Kosac hvala na savjetu al ak smo ovdje izgurali budemo i tamo nekak a i sad imamo vise iskustva Lips Sealed
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 25, 2010, 06:15:29 »

mislim da su najjaci realmovi u kojima vrijedi 6h offline pravilo... e tamo treba dobit rat Smiley
Evidentirano
Marko
Sergeant
**

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 25, 2010, 06:18:20 »

Ja ne razmem kaj je vama? 4x smo ratovali i 3 puta smo mi dobili a jednom vi... Tako da ne vidim nacin na koji ste nas razbili... Moras razumjet da neki igraci kao Kike, jele itd nemogu bit 24 sata online... Jel rade... imaju obaveze, zena djeca i tak...No zasto to tebi pricati kad ocigledno jedino sto te zanima je imperia... Isto tako tvoje optuzbe oko farmanja i ranijeg pocetka igranja... Recimo kike, filipco, jele,  zeleni, ja smo poceli igrat u 3. mjesecu... Tongue Kazes ja sam ostal bez psa... Istina je da sam potrosio cijelu vojsku al samo zato jer je kraj ere i ne vidim cemu cuvat bodove kad ce ih obrisati... Onda rade razbijem nekoliko kingsa i feuda Wink Hm recimo andreya... Ili susedgradovo porobljavanje sa 500k paladina a ono gle cuda neko ga doceka na polju... A sad kaj se tice borbi koje si naveo... Pa svi znaju da se pred kraj ere dogovarale borbe, recimo igor je skupil 500 casti u zadnja dva dana... Hm bas mu se portefilo pa je uspio uhvatiti 3 igraca... Je kak da ne  Cheesy Tako da mislim da je bolje priznati kad je netko bolji nego bit ljubomoran... Najbolji dokaz tome je to sto ste pokupili sve moguce igrace samo da bi nas prestigli po saveznima bodovima... Heheh ak to nije jadno ja neznam sta je, a kaj se tice strasnooo opasnih internacionalnih realmova... Gace mi se tresu... Igram realm 8, od pocetka i nije nikakav problem... Istina da su bugari jaki al moze ih se dobiti...
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 25, 2010, 06:35:08 »

mislim da su najjaci realmovi u kojima vrijedi 6h offline pravilo... e tamo treba dobit rat Smiley
r10 najbolji tamo nema armysavea  Grin pa ti ratuj  Cool
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 25, 2010, 06:39:19 »

Nisam se javljo jer neko treba i radit a ne visit valjda 26 sati dnevno na imperij

 imaju obaveze, zena djeca i tak...No zasto to tebi pricati kad ocigledno jedino sto te zanima je imperia...


hehe odmah alibiji se stvaraju  Wink odmah optuzi nekoga da je stalno tu a jedino ti imas obaveze. tuzno i prozirno.

sto se tice andreje, razbila te ko panta pitu, da je bilo jos malo vremena popusili bi rat, jer je prepolovila vojne bodove, rastavila te na proste faktore. zar ne?  Wink ti si dobio bitku, ali si popusio puno vise.

a što se tice dogovora, jel nije najveci dogovor paminjo - akatan? ili je to bilo majstorstvo a samo drugi namjestaju?  Wink

a ovaj zadnji dio, da pregazili ste, jer ste farmali 10 mjeseci, dok su drugi ratovali, drugi gubili vojsku a vi samo skupljali vojsku. nije bas tesko onda biti najjaci u vojsci zar ne  Smiley 10 mjeseci farmanja pa 2 mjeseca rata ili od pocetka skoro ratovanje i gubljenje vojske.  Wink
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!