Imperia Online Croatia
Svibanj 17, 2024, 07:29:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: OVO NIJE UREDU DA SE RADI POSO DO TOG NEBI DOŠLO  (Posjeta: 1966 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« na: Kolovoz 31, 2010, 07:41:25 »

Ovako javljam da malo uskoče svi ....trebali bi bugari svoj poso malo bolej radit...u ratu sam i nemogu lika napas kaže da djelimo isti ip koji crni ip....sa likom veze nemam jedino ako nije provalio u acunt..............totalna koma želim objašnjenje od ovih glavnih nikog drugog jel moj acunt će bolkirat bez zraloga......ima li tu pravde??? a ovi koji varaju ti i dlaje varaju sa 10 acunta i nikom ništa a krive ljude će banat................opet pitam ima li ovdje neke pravde???  Wink
Evidentirano
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #1 na: Kolovoz 31, 2010, 07:48:13 »

ovako ispravak skoro moj cjeli savez nemože napast protivnički svaez.....to ima veze siguran sam sa njima....poveli su nas i ovo sredili................ja molim d ase nešto učini ili pišem krumu
Evidentirano
boorgy
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 31, 2010, 07:52:01 »

 *freak* Grin *freak*
Evidentirano
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #3 na: Kolovoz 31, 2010, 07:53:06 »

pa  Lips Sealed  očito svi mogu svašta radit.............pa aj svi ćemo varat i i hlebiga *xxx*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 31, 2010, 07:54:57 »

rocy ti ko da prvi put vidis ovu igru.... sve znas posalji poruku tiger sutra ce on to reci krumu i ekipi i bit ce provjere i tebe i tvog saveza kao nih i njihovog ako nema nista zabrana ce se maknut i to je to......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
davor
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 31, 2010, 07:55:19 »

Stvarno nije u redu ni ja nemogu napasti djelim ip adresu kako?Huh??
Evidentirano
rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #6 na: Kolovoz 31, 2010, 07:58:44 »

ne bos hlebe se men za to otkloniće to za dva dana hahah šta da spušimo rat na prevaru??? ma nemore da nas neki klipani hlebu u mozak ne more dosta je bilo.....i to niej prvi put sramota šta je psotalo u cro1 sramota..... server koma i nemam riječi .....greške za greškom
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 31, 2010, 08:01:02 »

Kad dobiješ tu poruku, znači da je tvoj račun i taj drugi u nekom trenutku igran sa istog računala ili iste IP adrese. To znači da ste se ili babysitali, ili imali istog babysitera... ili ste imali peh da kod reseta routera, taj drugi igrač dobije vašu IP adresu. Ako je riječ o jednom podudaranju, pošaljete poruku putem one forme i napadanje se omogući. Ako je bilo više podudaranja, znači da nije stvar o slučajnosti i napadi neće biti mogući. Server pamti sve vaše podatke i kad nađe podudaranje, onemogući napade da spriječi dogovorene bitke.
I sam znaš, kako ti je bosanac rekao da pošalješ poruku meni, sutra će biti provjereno i riješeno, na ovaj ili onaj način, ovisno o situaciji. Uključiš korisničko ime, realm, i me igrača kojeg ne možeš napasti i to je to.
I ta poruka uopće nije za ban, već da se spriječe dogovorene bitke i kasnije ban.
Evidentirano

rocy123
Private
*

Karma: +1/-12
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #8 na: Kolovoz 31, 2010, 08:05:04 »

a ma znam ja to al kako je slučajnost to da smo u ratu i da naš cili savez nemože napasti???pa dajte molim vas bebisitat protivniku acc.....  *hmm* ovo njeihovo djelo to sam siguran i eto rat ćemo spušit zbog tog....šta da mi radimo?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 31, 2010, 08:07:02 »

a ma znam ja to al kako je slučajnost to da smo u ratu i da naš cili savez nemože napasti???pa dajte molim vas bebisitat protivniku acc.....  *hmm* ovo njeihovo djelo to sam siguran i eto rat ćemo spušit zbog tog....šta da mi radimo?
Ne može biti njihovo djelo. Na koji način da oni znaju koje IP adrese si ti koristio i da oni dobiju taj isti ip pa se spoje u IO?? Osim ako su saznali vaše šifre i prijavili se na vaše račune. A ako samo vi znate šifre, onda to nije moguće.
Napiši mi tko ne može koga napasti u privatnoj poruci i sutra će biti provjereno.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!