Imperia Online Croatia
Svibanj 09, 2024, 06:51:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 14   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kradja profila kacmih u svjetu cro/srb1  (Posjeta: 16722 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« na: Siječanj 07, 2013, 03:28:12 »

Svasta se desava u svjetu cro/srb1 spijuni,prevare a sada i kradja profila kacmih i to admini sve dopustaju samo neka se kupuju dijamanti...Era cro/srb1 se moze zavrsiti odmah danas kada bi kaznili sve igrace koji imaju vise profila a ako uzmemo u obzir da ima 100 aktivnih igraca na realmu pola bi bilo banovano...Igrac marlboro20 je ukrao profil igracu kacmih na kojem je bilo 300 dija i ubacio ga u svoj savez i kada su mu sve uzeli i donirali onda su ga bacili vani,ja sam vec jednom otvarao ovu temu ali Tiger mi je obrisao jer nece svadje po forumu.Nisu to svadje to je surova istina,oni koji kupuju dije mogu varati krasti ali da ne dobiju kaznu pa takva je politika na citavom balkanu pa eto i ni na igrici nema iznimke ...Ja trazim da se provjeri ko je ulazio na profil kacmih iz saveza Templarii i da se taj banuje i da se banuje svako ko tako mulja...Sve sto je bliza era kraju to je sada vise novih profila koji napadaju okupljalista i kolonije,zasto se to ne zaustavi???Pa admini sta oni to rade tj da li ista rade?!!Tigeru nemoj mi i ovu temu obrisati Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 07, 2013, 03:41:41 »

Svasta se desava u svjetu cro/srb1 spijuni,prevare a sada i kradja profila kacmih i to admini sve dopustaju samo neka se kupuju dijamanti...Era cro/srb1 se moze zavrsiti odmah danas kada bi kaznili sve igrace koji imaju vise profila a ako uzmemo u obzir da ima 100 aktivnih igraca na realmu pola bi bilo banovano...Igrac marlboro20 je ukrao profil igracu kacmih na kojem je bilo 300 dija i ubacio ga u svoj savez i kada su mu sve uzeli i donirali onda su ga bacili vani,ja sam vec jednom otvarao ovu temu ali Tiger mi je obrisao jer nece svadje po forumu.Nisu to svadje to je surova istina,oni koji kupuju dije mogu varati krasti ali da ne dobiju kaznu pa takva je politika na citavom balkanu pa eto i ni na igrici nema iznimke ...Ja trazim da se provjeri ko je ulazio na profil kacmih iz saveza Templarii i da se taj banuje i da se banuje svako ko tako mulja...Sve sto je bliza era kraju to je sada vise novih profila koji napadaju okupljalista i kolonije,zasto se to ne zaustavi???Pa admini sta oni to rade tj da li ista rade?!!Tigeru nemoj mi i ovu temu obrisati Smiley

Evo ti pa prijavi preko maila <support_hr@imperialsupport.org>  Ovako preko foruma neces nista postic.
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 07, 2013, 03:44:25 »

Evo ti pa prijavi preko maila <support_hr@imperialsupport.org>  Ovako preko foruma neces nista postic.
Prijavio bi ja njega vec mi rekao tiger da ga prijavi igrac ciji je profil a taj covjek je pisao na skype i ne zna kako da ga prijavi...dao sam mu link da ga prijavi ali izgleda da se nije snasao,igraci koji igraju imperiju su vecinom stariji ljudi koji do pre mjesec dana nisu znali sta je racunar a kamo li da napise mail ili nesto Smiley
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 07, 2013, 03:50:38 »

Prijavio bi ja njega vec mi rekao tiger da ga prijavi igrac ciji je profil a taj covjek je pisao na skype i ne zna kako da ga prijavi...dao sam mu link da ga prijavi ali izgleda da se nije snasao,igraci koji igraju imperiju su vecinom stariji ljudi koji do pre mjesec dana nisu znali sta je racunar a kamo li da napise mail ili nesto Smiley
ako zna moze preko gmaila ili sta vec ima kad se registriro na IO moze preko toga poslat ja sma isto tako slao....
jel se to meni čini ili se istra razdvojila Grin
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #4 na: Siječanj 07, 2013, 03:56:32 »

ako zna moze preko gmaila ili sta vec ima kad se registriro na IO moze preko toga poslat ja sma isto tako slao....
jel se to meni čini ili se istra razdvojila Grin
Nije ovde rijec o istri,rijec je o prevarama koje traju vec duze u realmu cro/srb1 i to radi isti savez od prosle ere.U prosloj eri dok smo drzali dvorce napadali su nas profili koji su imali po 30 k bodova i to sve isli na dvorce i okupljalista a kasnije su neki ti profili zavrsili u savezu Templarii
Evidentirano
marijanna
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 10



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 07, 2013, 03:58:16 »

a cuco brinete se za svoje profile, najmanje možete prozivat o duplim profilima vi iz saveza crnci,da igrate pošteno ne bi mijenjali saveze ko čarape i išli u bolji savez koji će osvojit medalju zato psttt Wink
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 07, 2013, 04:01:30 »

Svasta se desava u svjetu cro/srb1 spijuni,prevare a sada i kradja profila kacmih i to admini sve dopustaju samo neka se kupuju dijamanti...Era cro/srb1 se moze zavrsiti odmah danas kada bi kaznili sve igrace koji imaju vise profila a ako uzmemo u obzir da ima 100 aktivnih igraca na realmu pola bi bilo banovano...Igrac marlboro20 je ukrao profil igracu kacmih na kojem je bilo 300 dija i ubacio ga u svoj savez i kada su mu sve uzeli i donirali onda su ga bacili vani,ja sam vec jednom otvarao ovu temu ali Tiger mi je obrisao jer nece svadje po forumu.Nisu to svadje to je surova istina,oni koji kupuju dije mogu varati krasti ali da ne dobiju kaznu pa takva je politika na citavom balkanu pa eto i ni na igrici nema iznimke ...Ja trazim da se provjeri ko je ulazio na profil kacmih iz saveza Templarii i da se taj banuje i da se banuje svako ko tako mulja...Sve sto je bliza era kraju to je sada vise novih profila koji napadaju okupljalista i kolonije,zasto se to ne zaustavi???Pa admini sta oni to rade tj da li ista rade?!!Tigeru nemoj mi i ovu temu obrisati Smiley
KOLIKO SAM JA ČUO NIKO NIKOME NIJE NIŠTA "UKRAO", sam kacmih je to sve dao i donirao pa sada radi svađu i probleme!
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 07, 2013, 04:08:09 »

a cuco brinete se za svoje profile, najmanje možete prozivat o duplim profilima vi iz saveza crnci,da igrate pošteno ne bi mijenjali saveze ko čarape i išli u bolji savez koji će osvojit medalju zato psttt Wink
Vidim da si nedavno napravila ili napravio profil ali ko si bas me zanima kada se krijes ispod nekog imena sto ne stavis svoj nik pa onda nesto komentarises Smiley
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 07, 2013, 04:09:39 »

KOLIKO SAM JA ČUO NIKO NIKOME NIJE NIŠTA "UKRAO", sam kacmih je to sve dao i donirao pa sada radi svađu i probleme!
Od koga si ti to cuo??da ti slikam razgovor sa skypa...A ti si mi vec na privatni pisao i pitao me hoce li banovati marlboro20 znaci brines se hm...Zanima me zasto se brines,mozda si iz saveza templarii Smiley
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 07, 2013, 04:09:49 »

ma nebi oni tako pisali da im SHARK nije izgorio, ha ha.... sada nemaju ko da ih štiti pa plaču i jadikuju!
i prijatelju, ovaj nick je tu još od početka IMP
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #10 na: Siječanj 07, 2013, 04:12:15 »

ma nebi oni tako pisali da im SHARK nije izgorio, ha ha.... sada nemaju ko da ih štiti pa plaču i jadikuju!
i prijatelju, ovaj nick je tu još od početka IMP
Kakve ovo ima veze sa shark??Jesi ti na drogama,ajde napravit cu temu i traziti pomoc za tebe da se sto pre izlecis Smiley
Evidentirano
marijanna
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 10



Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 07, 2013, 04:14:03 »

tako je profil postoji od nedavno ali je moj, forum sam aktivirala iz čiste znatiželje i jer sam i sam pokušavala igrat obzirom da moj muž igra pa zašto ne bih i ja probala Wink
muž mi igra u tom svijetu nije bitno ni koji savez niti koji igrač pa eto slučajno znam sve o tom:)
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 07, 2013, 04:14:27 »

u stvari vi ste ti koji tražite POMOĆ kad neznate sami kako bi igrali, ali nažalost nema nikoga da vam pomogne! morate pljunuti u ruke, zasuči rukave i u boj!!! ha ha ha kad bi znali!
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 07, 2013, 04:16:28 »

u stvari vi ste ti koji tražite POMOĆ kad neznate sami kako bi igrali, ali nažalost nema nikoga da vam pomogne! morate pljunuti u ruke, zasuči rukave i u boj!!! ha ha ha kad bi znali!
Mario rekao sam ti skupit cemo neku pomoc za tvoje lijecenje a do tada nemoj smrkati nista Grin hehehe
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #14 na: Siječanj 07, 2013, 04:18:04 »

Mario jos nesto,ja se ne krijem iza laznim imena i profila kao ti Smiley
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 14   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!