Imperia Online Croatia
Svibanj 15, 2024, 05:52:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SAHARA VS INSEKTI  (Posjeta: 11001 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #105 na: Siječanj 04, 2012, 12:45:53 »

kad pocima taj rat
Evidentirano
labud01
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 28


Profil
« Odgovor #106 na: Siječanj 04, 2012, 12:59:13 »

jos malo
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #107 na: Siječanj 04, 2012, 12:44:22 »

proxy da se nadovežem na tvoj prvi citat..pa niste nista napravili da bumo iskreni, sjecam se mrki88 kao ratnika i da je konkurirao u poretku u vojnim bodovima, ali ostali nist. imali ste nekoliko goldica ako se dobro sjecam i drzali ih u savezu, bio si ti donekle ono aktivan i još jedan msm da je bio casnik ali nikako da se sjetim njegovog imena, bio je s nama u ex_yu_states savezu u prvom realmu v5 verzije. neznam kakav vam je sad savez, ali cini mi se da je mala_tina s vama onda imate dosta dobre šanse  Wink toliko od mene i neka bolji pobijedi, i naravno osvoji sto vise ratnog prihoda hehe  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
maminet
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #108 na: Siječanj 04, 2012, 04:58:48 »

Mrki skidam kapu,,dobro si me s Lips Sealed -sta ces uvjek ima neko bolji i jaci
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #109 na: Siječanj 04, 2012, 05:07:15 »

ali to nije razlog da odustaneš, maminjo....
 Lips Sealed š jednu bitku koja ti je skinula sitnih 107k bodova.... šta je to za tebe, o veliki ratniče?!?!?

najgore od svega što si ti jedini normalan u tom savezu, a sad ćeš odustat... pa tko će mi se sada prijetit na fin i kulturan način??? moji konji, moje ovo, moje ono.... daj ostaniiiiiiiiiiii.... Cheesy Cheesy
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #110 na: Siječanj 04, 2012, 05:09:51 »

 Cry jel ostalo što vode u Sahari  Cry
Evidentirano

maminet
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #111 na: Siječanj 04, 2012, 05:29:53 »

Eh da,,zalosno al istinito...nije meni radi mene..krivo mi je sta sam decke zeznuo--al izvuc ce to oni valjda--ja sam sj ovaj rat i  Lips Sealed
Evidentirano
maminet
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #112 na: Siječanj 04, 2012, 05:31:29 »

A najgore od sveg je sta nisam sve poslo,, Lips Sealed --ja mislio ti stvarno farmer kad ono mrki junacina
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #113 na: Siječanj 04, 2012, 05:36:58 »

bla, bla, bla, bla, bla....
aj ne  Smiley  tu, nego budi muško, vrati se i bori se....

kaj da si sve poslao???
pa ovo je bio kalk samo da dobijem više vojnih... mogao sam i ja sve mobilizirat....Wink

btw, koju ono pjesmu najviše voliš?! Cheesy
http://www.youtube.com/watch?v=abKHbM4Q6KY
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2012, 05:42:47 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #114 na: Siječanj 04, 2012, 05:45:30 »

mrkija treba napadat vikendom..a ne radnim danom....vikendom se opusta uz alkohol....pa radi cudne poteze na imperiji....
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #115 na: Siječanj 04, 2012, 06:50:13 »

 Grin Grin mrki ima celibat na alkohol dok rat traje, tako da zaboravite tu opciju  Grin Grin
Evidentirano

DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #116 na: Siječanj 04, 2012, 07:06:26 »

Ajde nije kraj svita .....ne oodustaj od igre ........je da ste pali na klasicnu podvalu sa mrkijevin zabijanjen ali štaš ipak je ovde malo starija ekipa (  Smiley .... nas životno iskustvo).......rat više rat manje .....koga briga ko ce dobit a ko izgubit ,bitno da se vrime ubije ...... nego sad bi bilo lipo i kulturno s vaše strane da povucete sva ona pljucanja po INSEKTIMA .......nije van bilo za potribu toliko nisko spustit se .....znan da ste mladi i eksplozivni ,da nerecen nepromišljeni ali ipak malo poštovanja prema starijim kolegama u igri nije na odmet ..........
Ne zamirite šta Van prodajen pricu .....svatite to kao "evo stari prdonja opet nešto bali "........
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #117 na: Siječanj 04, 2012, 09:04:28 »

proxy da se nadovežem na tvoj prvi citat..pa niste nista napravili da bumo iskreni, sjecam se mrki88 kao ratnika i da je konkurirao u poretku u vojnim bodovima, ali ostali nist. imali ste nekoliko goldica ako se dobro sjecam i drzali ih u savezu, bio si ti donekle ono aktivan i još jedan msm da je bio casnik ali nikako da se sjetim njegovog imena, bio je s nama u ex_yu_states savezu u prvom realmu v5 verzije. neznam kakav vam je sad savez, ali cini mi se da je mala_tina s vama onda imate dosta dobre šanse  Wink toliko od mene i neka bolji pobijedi, i naravno osvoji sto vise ratnog prihoda hehe  Grin

Hm... treče mjesto nije ništa? Bar se nisam nikome uvlačio, ostali smo svoji do kraja za razliku od tebe.Goldiči u Insektima, hehe, pucaš u prazno Smiley
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #118 na: Siječanj 05, 2012, 02:31:35 »

goronja krampuse sta se ti prjetis...ja bi se pokrio usima na tvom mjestu kao i ce ce

bla bla vec sam reko mene cete jedino uhvatit kad se naroljam alkohola novogodisnje doba je prosla nepije se vise ko prije
brnjicu na usta,nespominjimi bozje ime uzalud i i gledaj fatamorganu koju ste si umislili
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #119 na: Siječanj 05, 2012, 09:05:56 »

toliko o strašnoj sahari i njihovoj pustinji koja je mnoge zarobila.....
predložio bih vam da se dalje ne sramotite, već da uzmete fino kolektivni odmor, ugledajte se na gospona mamineta....
koliko ste se hvalili i veličali svoje ime, ujedno omalovažavajući nas, toliko ste i dobili....
SMRT INSEKTIMA?!?!?!?
pa di je ta smrt?? očito kuca na druga vrata.....
nemam uoće volje igrati protiv takvoga saveza..... gadite mi se.... prva stvar koju morate znati je NEPODCJENJUJ PROTIVNIKA, a vi ste to radili mjesec dana prije ovoga rata.... sad baš niste toliko lajavi... jel, o veliki labude?!!??!
ti si bar morao znati tko su insekti i s kim imaš posla.....
za mene je ovaj rat gotov, ja sam svoje napravio, pustite me da farmam na miru, a moji će se sad malo nabacivati s vama, čisto da se izguštaju....

Grin Grin Grin Grin http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BDZ3jUB0C1M  Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2012, 09:36:19 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!