Imperia Online Croatia
Svibanj 21, 2024, 09:25:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Osobni rekord!  (Posjeta: 3949 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Travanj 04, 2013, 12:28:57 »

o bog te mazo...doktori i pacijenti...iako je ovdje očigledno da je doktor "prerastao" u pacijenta i to već ima godina...ohoho..  Grin
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 04, 2013, 10:39:31 »

Pa 6M bodova sa 303 napadacke pobjede su mogle samo skrinje da naprave i nista drugo  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #17 na: Travanj 04, 2013, 11:23:56 »

Daleko sam jos od iskusnog igraca, ali se covjek uci dok je ziv Smiley

kako mu Horus tepa ,..a kojeen samo sta ne zaplace,...sace ga Horus zaprosit kao u nekoj sapunici,...pa ce zajedno farmat,..
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 04, 2013, 01:46:50 »

kako mu Horus tepa ,..a kojeen samo sta ne zaplace,...sace ga Horus zaprosit kao u nekoj sapunici,...pa ce zajedno farmat,..

Bas pratim to vase sa Horusom, ja covjeka ne znam, ali vidim da vam ga je ocito "uvaljivao" par godina cim ga toliko mrzite haha Grin, a sto se tice vojnih bodova, s obzirom da prvi po vojnim bodovima ima 140k, ja sam jos i odlican Wink a nisam vam ja kriv sto vas neko mlati od jutra do mraka, pa ga poslije mrzite  ;D
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
igorzg
Gost
« Odgovor #19 na: Travanj 04, 2013, 02:30:15 »

Bas pratim to vase sa Horusom, ja covjeka ne znam, ali vidim da vam ga je ocito "uvaljivao" par godina cim ga toliko mrzite haha Grin, a sto se tice vojnih bodova, s obzirom da prvi po vojnim bodovima ima 140k, ja sam jos i odlican Wink a nisam vam ja kriv sto vas neko mlati od jutra do mraka, pa ga poslije mrzite  ;D
e moj kojen pa horus nezna ni spijuna poslati a kamoli napad da zna da posalje, svasta cu cuti na ovom forumu  da je horus godinama nekog mlatio  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #20 na: Travanj 04, 2013, 04:35:26 »

o bog te mazo...doktori i pacijenti...iako je ovdje očigledno da je doktor "prerastao" u pacijenta i to već ima godina...ohoho..  Grin

javio se pacijent u remisiji  Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 04, 2013, 05:04:00 »

Ne znam ja nista, ocito je na ovom forumu svaka tema povod da se iskompleksirani ljudi pocnu prepirati, ili da neko izbaci svoj bijes i nemoc u igri na forumu, da bi postigao balans izmedju stresa i srece, ali hajde, ne uzimam vam za zlo, svaka casti iskusnim igracima, i sve kritike ja uvazim, a ove sto se prepucavate, to ostavljam vama da razmislite zasto Smiley

A sto se tice horusa, ja koliko sam vidio, covjek je solidan igrac, ocito i igra dugo godina... Nikad sa njim nisam ni popricao ni nista, nego je ocito on jedini koji poneku "normalnu" kaze, za razliku od nekih, a da sam ja ko vi i ja bi ga mrzio jer su me proslu eru on i amonraa izgazali nenormalno Grin no, ovo je sve igrica i time ne zasluzuje niko da se nerviram ni da nekog blatim Grin
« Zadnja izmjena: Travanj 04, 2013, 05:05:49 od kojeen » Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Travanj 04, 2013, 05:29:04 »

javio se pacijent u remisiji  Grin Grin Grin
na žalost  tvoju i  moju radost nije pacijent u pitanju,(više Tongue),a pogotove ne u remisiji...... uostalom nisam znao da gospon konjče ima i glasnogovronika,pravnika ili kako to već nazvat...uvlakača? a čuj pošto mi bubi kaže da igrate zajedno....onda mi je sve jasno  Grin
pa di si mrki legendo!!? Grin
Evidentirano

alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #23 na: Travanj 04, 2013, 07:09:57 »

odmah oni jedan na drugog daj malo smirite se sl svijetsko ili ligu prvaka stavite mandju kao vodju i zakopajte te ratne sjekire i mlatite ostale nacije Grin:D
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 04, 2013, 07:25:07 »

na žalost  tvoju i  moju radost nije pacijent u pitanju,(više Tongue),a pogotove ne u remisiji...... uostalom nisam znao da gospon konjče ima i glasnogovronika,pravnika ili kako to već nazvat...uvlakača? a čuj pošto mi bubi kaže da igrate zajedno....onda mi je sve jasno  Grin
pa di si mrki legendo!!? Grin

na žalost tvoju, iz moga kuta gledišta, pacijent ostaje pacijent, sve dok ga netko ne ubije ili počini samoubojstvo, a vidim s vremena na vrijeme da si živ, dakle... pacijent Wink

zamolio bih te da mi ne vrijeđaš konjčeta! Smiley
da, igrali smo zajedno, pokušao sam naučiti neke njegove trikove i način igre, pošto je stari iskusni lisac imperije, ali eto... došao je rat, i konjče nije poštivao pravilo ostavljanja vojske doma i bio je protjeran iz saveza (moš mislit od koga  Grin)


a eto me, navukli me opet ovdje ovi talibani, al još koji dan i ode opet u lepu materinu... Wink
đes ti? nisi u zatvoru još?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #25 na: Travanj 04, 2013, 08:08:28 »

odmah oni jedan na drugog daj malo smirite se sl svijetsko ili ligu prvaka stavite mandju kao vodju i zakopajte te ratne sjekire i mlatite ostale nacije Grin:D
ja vise ne igram sa hrvatima zadnje sto sam odigrao je bilo u megi i to je to ja sam sad bugar,englez,španjolac Grin cak necu ici ni u kvalifikacije za svjetsko prvenstvo jer bi morao igrati sa hrvatima  :Smiley
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #26 na: Travanj 04, 2013, 08:15:13 »

ja vise ne igram sa hrvatima zadnje sto sam odigrao je bilo u megi i to je to ja sam sad bugar,englez,španjolac Grin cak necu ici ni u kvalifikacije za svjetsko prvenstvo jer bi morao igrati sa hrvatima  :Smiley

neće ni hrvati s tobom Grin Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #27 na: Travanj 04, 2013, 08:32:08 »

neće ni hrvati s tobom Grin Wink
hvala dragom bogu Wink
Evidentirano
windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #28 na: Travanj 04, 2013, 08:45:24 »

kako mu Horus tepa ,..a kojeen samo sta ne zaplace,...sace ga Horus zaprosit kao u nekoj sapunici,...pa ce zajedno farmat,..
hahahahahaahhaahhaahhahhahah  *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP*
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #29 na: Travanj 04, 2013, 09:16:19 »

ja vise ne igram sa hrvatima zadnje sto sam odigrao je bilo u megi i to je to ja sam sad bugar,englez,španjolac Grin cak necu ici ni u kvalifikacije za svjetsko prvenstvo jer bi morao igrati sa hrvatima  :Smiley

mandjo legendo imas od mene profil figli pa nastavi tradiciju s njim Grin  igras za bugare na svjetskom ahahahaha... 
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!