Imperia Online Croatia
Svibanj 17, 2024, 11:20:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Špijuniranje  (Posjeta: 1829 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 10, 2011, 09:44:24 »

ako neko moze prokomentarisat ovaj slucaj:protivnik mi ubaci 1000 spija nivo 23 ja u istoj provi imam 14 000 spija nivo 21,...prvo prosao je iz prve bez otkrivanja tj bez izgubljenog spijuna a ja kad sam klikno na k.spij. ode skoro 3000 spija,...nije dobro,..a prije tog isti nivo 23,a 5000 spija prode pored mojih 32 000 spija nivo 21 ,a kad sam klikno na k spi. hm...ode 6000 spija...
i zasto kad kliknemo na kontraspijunazu pored protivnickih infiltriranih spija i njihovog nivoa stoji nas nivo spijunaze...Huh??valjda treba stojati nas nivo kontraspijunaze  *crazy*.jel se racuna nasa k.s. a ne spijunaza...u ovom slucaju...
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #16 na: Ožujak 11, 2011, 01:52:40 »

računa se tvoja kontrašpijunaža, samo jedna stvar, tebi piše level 21, a ti ga zapravo nemaš, pogledaj si istraživanja i vidjeti ćeš da ti je level kontrašpijunaže zajedno sa saveznim istraživanjima 18... tih 3 više ti je nekakav bonus kod prve infiltracije, za koji nitko nije siguran da radi, ali ti ga pokazuje stalno, a zapravo bi ga trebao imati samo prvi put.. uglavnom bug, koji još nije ispravljen..
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 13, 2011, 06:59:33 »

da,tacno,...ne mozes sve pohvatati kad je toliko stvari u magli,...sto neko ko je ovu imperiju izmislio ne sjedne i ne napise kvalitetno uputstvo i stavi cijenu za download ovog uputstva,pa kad  jos neke promjene dodu opet pripremi dopunjeno novo izdanje uputstva i opet cijena za download,...ako se svodi vec sve na kes sto ne zarade jos vise a ucine nesto korisno,ovako ljudi samo lupetaju,i ono sto mislis da ti je jasno vise nije jasno,...toliko ima multiplayer igara na internetu,koji ti nude i casopise propracene kojekakvim savjetima vezanim za igru(npr EVE-online),a jedna ovakva igra koja je moze se reci popularna ima uputstvo koliko ima  i tetris...oni samo centralizacije dizu a birokracija im NULA  *crazy*
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!