Imperia Online Croatia
Svibanj 08, 2024, 07:26:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28563 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #195 na: Srpanj 28, 2011, 06:06:44 »

Mislim da u ovu priču o savezima kada bi ih prenesao u likove iz romana bio bi savez Alan Ford ( cro_realm,zzz,joker,spetnaz), bio bi savez Blek Stijena ili Tex Viler(Husari) a mi ostali mozemo biti  Mister No
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #196 na: Srpanj 28, 2011, 06:08:02 »

Uh rasprave... Neki postovi su obrisani, za sada nitko nije banan, ali pazite da ne pretjerate. Ako ništa drugo, barem ne uznemiravate susjede dok tu pišete Grin
PS. Što se tiče provjera, nikakvi ip changeri i slične stvari vam ne mogu pomoći da vas nađemo.
Baš mi je žao što ne igram R94. šmrc...
zahebavas Grin, nemoj reci da si sve ovo procitao *crazy* *crazy*, evo dobivas prvu pozitivnu karmu od mene Grin
sto se tice provjera, tiger je u pravu. napredovali su u odnosu na prije godinu dana. nije dovoljno promjeniti IP.
i ja sam izrazio isto zaljenje glede neigranja u r94 Grin
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #197 na: Srpanj 28, 2011, 06:11:01 »

kaj se pravis blesav sad, trebaju ljudi znati s kime imaju posla.
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #198 na: Srpanj 28, 2011, 06:12:29 »

zahebavas Grin, nemoj reci da si sve ovo procitao *crazy* *crazy*, evo dobivas prvu pozitivnu karmu od mene Grin
sto se tice provjera, tiger je u pravu. napredovali su u odnosu na prije godinu dana. nije dovoljno promjeniti IP.
i ja sam izrazio isto zaljenje glede neigranja u r94 Grin


istina, sama promjena ip adrese nije dovoljna kod dubinske provjere

onoga dana kada pocnu provjere preko mac adrese i bugari uvide da im se to isplati vjerujem da ce 80% igraca dobiti ban jer mac adresa racunala je isto kao i OIB , jedinstven i nepromjenjiv za nas laike
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2011, 06:14:56 od mr.gate » Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #199 na: Srpanj 28, 2011, 06:14:42 »

Razumijemo se Igor Wink I s ovim likom Horusom bi se čist dobro slagal valjda... jedino ovo za probijanje acca nikad neću radit Smiley Sve je dozvoljeno za podjedu, jedino kaj se ja ne slažem s hakiranjem i laganjem u igri... Ak ti već ne mislim nekaj reć rađe prešutim. Kaj mi nisi za tu jamnicu rekel, tu i tam bi se čuli... ovak sam tek danas od rockyja saznal koji je cijelo vrijeme znal, al normalno ni ništ rekel kak ne bi ni ja njemu, kaj je u povjerenju je u povjerenju. Sad kad su nas razdvojili da smo ipak 2 igrača, nej očekivati da mogu još i povjerovati da ja nisam znal ko si ti... odnosno da nam nisi informacije daval... gledal sam ko bi ti tu mogel biti, po vojnim bodovima, čak sam i posumnjal da bi Mala_Tina mogao bit, al skužio brzo da to ipak nisi ti Wink A ovo s špijunima bu sad postal hit... neko je dal prijedlog, i ja sam čak za da se ne zelene žaruljice ugase... najfornije me prozivaju i kaj imamo ljude u drugim savezima... a da vidiš kak je fino Anubis probal malenog1 šutke kod nas infiltrirat... i sad toyanta Wink A ovi kaj ne razlikuju špijuna u federaciji od prijatelja u federaciji valjda nisu nikad igrali internacionalni realm... Vidiš da neko iz tvojeg saveza recimo Bugar neki ide na njekog igrača iz drugog saveza a on jedan od 20 Hrvata (Srbina Bosanaca... svejedno) u relmu gdje su sami Turci i Bugari... buš ga upozoril... tvoj izbor... ak nije bil izravni neprijatelj i nije štetil savezu, ja sam ih par puta upozorio.... nemoralno??? Ko ga j..e. Viš to ti je primjer dobar prijatelja u savezu, nisam ja ko Anubis koji se prijeti kak će repku sje.at. Ili recimo bolji primjer ovdje... neko ti javi slušaj ovi varaju na veliko, na mass su napisali kak bug koristiti ili tak... imali smo takve u suparničkim savezima... nismo ih tražili lokacije kolonija, offline vremena itd, ko ono kaj pravi špijuni rade... i kaj je sastavni dio igre... a sad hoćemo... nek IO isključi lampice pa toga više ne... ovaj Aga je izravno javio KoH točno u sekundu kad se Vasimotu armija vraća kući a sad mi soli o moralnsti *freak*.... Žao mi jedino ovih nvih u Pentagramu, ljudima ovo samo igra kak bi i trebalo bit, a ne znaju kamo ih Aga vodi, il ajd recimo da im povjerujem da hoću zasebno bit, ne znaju kam Aga ide i kam ih želi povest... izjasnili se svi da nebuju federaciju s KoH imali i on ipak sklopio ni 24 sata iza. Ak ga oni ne kuže al ekipa ga već godinama pozna Wink Ima prava ekipa ovdje u Husarima, konkurencija je uvijek dobrodošla, a kaj sad da s njom rukice držimo... normalno da ćemo ih ić napadat... I to neidemo sami... svi saveznici su se imali priliku uvjerit dakad je trebalo da smo uvijek uz njih stali, da ih nismo za Lips Sealed  Imam povjerenja i u njih, sad će nastat najzad malo više prave makljaže u realmu Wink Šteta kaj ne igraš i ti, rado bi da si s nama u ekipi Smiley
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #200 na: Srpanj 28, 2011, 06:23:28 »

savez pentagram je stvorio warlock(ne ovaj sadasnji) s ciljem da bude top savez i to se znalo odpocetka ,okupila se strasna ekipa !zasto su ovi igraci presli u husare koji su nam objavili rat i pregazili pola saveza ja jos uvijek trazim razloge,jer igraci koji su sad tamo iz pentagrama presli ,mislio sam da se oni ne plase borbe ni bilo kakvog protivnika,ali da..oni su presli ,zaboravili s kojim ciljem je savez osnovan i odlucili  da clanovi pentagrama koji su ostali budu obicni marionetski savez....nema prijateljstva iz straha,to nije prijateljstvo ,...
kakve rijeci veleizdaje vezu uz moje ime  ne znam,boje se da to ja njima ne prisijem ,jer ja sam u savezu od prvog dana ere i to se zove vjernost ,..
s savezom KOH  i njihovim vodom smo nasljedili federaciju jos od prvih dana relma,i jedino njemu sam i poslao prijateljske porobe ,4 do dana danasnjeg,jer covjek mi je prijatelj od 1. dana...zahvajujuci brojnim spijama to se sazna i onda se pocela pravda krojit,..i to ljudi koji su zaboravili ko su i odakle su dosli,....
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #201 na: Srpanj 28, 2011, 06:23:38 »

Kao prvo ja tonyanta ni ne poznajem, ti si opasno na drogama Dunkane a znas po cemu zakljucujem jer si jednom posalo poruku ANUBISU   " zar sam ja postal paranoican da su svi ANUBISI"  sjeti se te poruke a ovaj drugi dio ja sam rekao ovako majstore pojedincima njih par priustiti cu igru kakvu su priustili meni i nista vise, zato Dunkane ja stvarno neznam o cemu ti ili ti je smucika dala malo Hasisa pa ste se skupa napusli,sory...
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2011, 06:25:15 od ANUBIS » Evidentirano
maleni1
Private
*

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #202 na: Srpanj 28, 2011, 06:27:44 »

ove vaše rasprave su presmiješne, drago mi je što 300_SG u njima nesudjeluje, tj. neide na forum......  [:-}


presmijesni ste i vi.svaki clan u savezu ima dupli acc za punjenje pa opet banana od saveza. a zasto banana? zato sto vas je Grifon poducio kako se igra rat Wink))
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #203 na: Srpanj 28, 2011, 06:29:54 »

pa igral je igor 45 do prije par dan u koh-u ali je letio van jer se ispotavilo da je  tebi dunkan on saputao u uho neke bitne informacije .. zato se nemoj praviti lud ili blesav ili prikriveno  prizivati saveze da se prikljuci mega federaciji husari-nexu-spetnznas-zzz i jos pola realma ( kak vi uvjek postujete i cuvate svoje saveznike , da zato ste ih i natjerali ko kamikaze da se zabe u koh ) .. konkurencija je dobro  dosla ... hm sumnjam  niko nezna manipulirati i  raditi  Lips Sealed ko vi .. ali nije to problem problem je  u tome da vi i dalje govorite kak ste casni i super e tu  je PROBLEM !
Evidentirano
maleni1
Private
*

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #204 na: Srpanj 28, 2011, 06:30:22 »

rasprava nije potrebna.svi znam zasto je anguzis diga bunu.zadnji par dana pali su :rule,elcid,leper i brouzex.i odmah panika..ma ja se kladim da covjek ima jos neku taktiku,ako nista drpit cemo neki acc .jel da ? Wink
Evidentirano
jodla ihoo
Sergeant
**

Karma: +8/-29
Offline Offline

Postova: 64


Profil Email
« Odgovor #205 na: Srpanj 28, 2011, 06:35:31 »

daj ti   maleni1 = drago17 suti !!!!!  tolko si jadan da si od pravog malenog1  uzeo nick   i  na forumu ...  stavi si neko drugo ime ovako mi se gadis ..fuj
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2011, 06:38:33 od jodla ihoo » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #206 na: Srpanj 28, 2011, 06:36:52 »

 *drunk*  pijem, pušim, drogiram se,  razmišljam ...POPRAVLJAM SE  ..... Cool
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #207 na: Srpanj 28, 2011, 06:37:23 »

ona anubisova ideja sa satorom je prava, ajmo svi pod sator i ko koga Angry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #208 na: Srpanj 28, 2011, 06:38:01 »

eto ja cu napast uncu Kiss
Evidentirano
maleni1
Private
*

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #209 na: Srpanj 28, 2011, 06:38:23 »

daj ti   maleni1 = drago17 suti !!!!!  tolko si jadan da cak  si od  pravog malenog1  uzeo nick  na forumu ...  stavi si neko drugo ima ovako mi se gadis ..fuj


nick sam uvijek koristio i svi znaju ko sam(nemam razloga radit novi) pravi maleni se dovoljno osramotio.gle neznam ko si ,vjerovatno neki zalutali slucaj od 30 k bodova ili mozda anguzis sa jednim od svojih 1000 racuna.pozz
Evidentirano
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!