Imperia Online Croatia
Svibanj 09, 2024, 03:22:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto je pala Patrija...  (Posjeta: 12612 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« na: Svibanj 28, 2012, 06:14:12 »

Zašto...... *black_eye*
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 28, 2012, 06:20:48 »

pretpostavljam da se jedni razvijaju dok drugi igraju za savez i doniraju cijele vojske za svoju ekipu....a ti pojedinci sjede i čuvaju svoje vojske kao da će ih prenijeti u iduću eru....i vjerojatno glume frajere u savezu  ;D
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 28, 2012, 06:58:17 »

Priča se da ih Sonja sve uči igrati, al nisu kolegijalni svi bili... Sonja je dala vojsku u savez ko pravi ekipni igrač, neki su joj primjer slijedili ali par ih nije... po pričanju a i po bodovima skele škola i montana nisu dali i zbog njih su im dvorci pali Grin Ovo se čak i rimuje Cheesy Baš sam gledao reporte od bitaka, ludnica, ode vojska na tri četri *black_eye* Zločesti stričeki iz Husara polovili malu djecu iz patrije Grin Grin Grin
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #3 na: Svibanj 28, 2012, 08:23:57 »

Hehe , stvarno se zanimljive stvari dogadjaju ... sreca pa nemam dume o cem se radi Grin ...
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 28, 2012, 08:29:59 »

Priča se da ih Sonja sve uči igrati, al nisu kolegijalni svi bili... Sonja je dala vojsku u savez ko pravi ekipni igrač, neki su joj primjer slijedili ali par ih nije... po pričanju a i po bodovima skele škola i montana nisu dali i zbog njih su im dvorci pali Grin Ovo se čak i rimuje Cheesy Baš sam gledao reporte od bitaka, ludnica, ode vojska na tri četri *black_eye* Zločesti stričeki iz Husara polovili malu djecu iz patrije Grin Grin Grin
gdje su bitke , ni pohvalit se nećete ? Smiley
Evidentirano

Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 28, 2012, 08:49:15 »

ja igram u patriji i nije bitno pod kojim nickom i evo zašto smo pali....     http://prntscr.com/9taxm
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 28, 2012, 08:51:30 »

to je prava igračina....samo zna naređivat i kukat a za savez i koplje nije dao   Undecided
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #7 na: Svibanj 28, 2012, 08:52:46 »

pa to je bilo za ocekivati da patrija izgubi  Cheesy *cheesy*to je kao da igra nogomet nk barcelona protiv nk rudar velenje iz slovenije Grin Grin bravo husari
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Svibanj 28, 2012, 08:53:46 »

 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #9 na: Svibanj 28, 2012, 08:54:40 »

i nije nk barcelona nego fc barcelona  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #10 na: Svibanj 28, 2012, 08:59:28 »

i nije nk barcelona nego fc barcelona  Grin Grin Grin Grin
ma mi smo više kao NK Metalac Sisak
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #11 na: Svibanj 28, 2012, 08:59:37 »

i nije nk barcelona nego fc barcelona  Grin Grin Grin Grin
Lips Sealed ajmo cijeli stadion husari husari  Grin Grin
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #12 na: Svibanj 28, 2012, 09:00:24 »

živi jad i čemer od saveza tj. kluba    Cry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #13 na: Svibanj 28, 2012, 09:02:12 »

a dobri ste ali imate par mudraca sta sve znaju  Cheesy Cheesy
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #14 na: Svibanj 28, 2012, 09:03:03 »

Priča se da ih Sonja sve uči igrati, al nisu kolegijalni svi bili... Sonja je dala vojsku u savez ko pravi ekipni igrač, neki su joj primjer slijedili ali par ih nije... po pričanju a i po bodovima skele škola i montana nisu dali i zbog njih su im dvorci pali Grin Ovo se čak i rimuje Cheesy Baš sam gledao reporte od bitaka, ludnica, ode vojska na tri četri *black_eye* Zločesti stričeki iz Husara polovili malu djecu iz patrije Grin Grin Grin
Pa moglo bi se reći da ih sonja uči igrati s obzirom da su stalno na stolicama, a tako je lexe prošlu eru vodila...sonja, nemoj se ljutiti, to je šala, znam da ne igraš...samo si novce uložila na krivu boju. Zašto je patria pala ne znam, ali mislim da nije pala nego da je to logičan slijed događaja i vjerujem da će se reorganizirati i pokušati uzvratiti.
Naime, priča se okolo da su husari uplatili dijamante tigrovima kako bi lexima objavili rat...ok...neka su. Onda patria uzme ratnika poput alucardjunior koji je javno gnjavio njima največeg saveznika lex_legis i koji je otišao u tigrove samo da bi nas mogao porobljavati da nam ekonomiju s Lips Sealed  da nas malo usosi i tako dalje, pa drugi dan B U M !!! na patriu...Zar samo ja vidim da tu nešto ne štima? Dakle, uzmeš u savez igrača koji surađuje sa neprijateljem i napada tvojeg prijatelja i netom nakon toga popušiš dvorac i vojsku...hellooouuu.
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!