Imperia Online Croatia
Svibanj 03, 2024, 05:01:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: my dear frend proxy  (Posjeta: 2703 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 03, 2011, 08:55:40 »

kakav goronja.. *freak*.. Angry
živio proxy.... *drunk*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 03, 2011, 10:21:30 »

znaci sad se mogu svadat s kim me volja i mogu neronu govorit istinu da je jadnik izdajnički,i pcelaru lajat protiv dinama itd.ako nisam pristojan i sad ti ces me ipak tolerirat prvi put,e i ti si mi bas neki dosadnjakovic ali posto si liberalan nesmeta ti moje misljenje Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #17 na: Studeni 03, 2011, 10:59:23 »

znaci sad se mogu svadat s kim me volja i mogu neronu govorit istinu da je jadnik izdajnički,i pcelaru lajat protiv dinama itd.ako nisam pristojan i sad ti ces me ipak tolerirat prvi put,e i ti si mi bas neki dosadnjakovic ali posto si liberalan nesmeta ti moje misljenje Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
uvijek mozes govoriti istinu, samo ne smijes nerona usporediti s kucheom, jer ja objavljivaje tablica poretka strogo zabranjeno !! *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*pardon* *hahaha* *pardon*
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Studeni 03, 2011, 11:35:48 »

neron je farmer kuche ratnik nikad ih nisam usporediva osim sto sam nerona jednom nazva kuče bugarsko *freak* Grin
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 04, 2011, 03:02:20 »

znaci sad se mogu svadat s kim me volja i mogu neronu govorit istinu da je jadnik izdajnički,i pcelaru lajat protiv dinama itd.ako nisam pristojan i sad ti ces me ipak tolerirat prvi put,e i ti si mi bas neki dosadnjakovic ali posto si liberalan nesmeta ti moje misljenje Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

e pa bas ce se sve to moc radit i onda ce nasu svadu procitat tu neki klinac od 13-14g pa cemo ga ljepo naucit a kavih sam sve rijeci i recenica vidio na forumu uopce mi nije zao kaj je Proxy tolke banove dijelio bar je bilo pa dana kulture na forumu
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 04, 2011, 03:26:23 »

e pa bas ce se sve to moc radit i onda ce nasu svadu procitat tu neki klinac od 13-14g pa cemo ga ljepo naucit a kavih sam sve rijeci i recenica vidio na forumu uopce mi nije zao kaj je Proxy tolke banove dijelio bar je bilo pa dana kulture na forumu

neznam koliko imas godina ali mogao si skuzit do sada da je danasnja mladez ta po 13,14 godina troduplo gora nego prije 10 godina.....nemaju oni sta tu procitat novoga oni znaju i mnogo tuznije stvari sto je zalosno Smiley
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 04, 2011, 03:34:05 »

neznam koliko imas godina ali mogao si skuzit do sada da je danasnja mladez ta po 13,14 godina troduplo gora nego prije 10 godina.....nemaju oni sta tu procitat novoga oni znaju i mnogo tuznije stvari sto je zalosno Smiley

Pa istina jesu gori su al pitajmo se zasto..zato kaj imaju jako dobar stariji uzor...
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #22 na: Studeni 04, 2011, 04:29:38 »

Pa istina jesu gori su al pitajmo se zasto..zato kaj imaju jako dobar stariji uzor...

Mislim da nisi baš shvatio, mladima stariji nisu uzor, oni se smiju našim šalama i razgovorima koje vodimo, čak i bezobraznim i prostim riječima, kakvim oni raspolažu bolje nam je ne znati, a to ih sigurno stariji nisu naučili, tako da ta konstatacija ti ne drži vodu opet. Dječja zloća i prostota nema granice i mašte.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 04, 2011, 06:20:47 »

alo momci, ne serite mi po temi........


i samo stišćite taj minus karme, to me toliko dira..... *freak* *freak* *freak*
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2011, 06:49:08 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 04, 2011, 06:36:16 »

alo momci, ne serite mi po temi........
Shocked Shocked Shocked aaaaaaaaaaaaaaaa
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Studeni 04, 2011, 06:57:04 »

što smo tražili to smo i dobili,znači manjinu na ovom forumu treba zanemariti,ovo kako ste se počeli izražavati i upotrebljavati tolike smajliće......BOLI GLAVA......bravo.......strašno me podsiječate na našu vlast,dajte ljudima kruha i igara i sakrijte glavne probleme,napravite još natijecanje tko če veči i više smajlića u jedan post natrpati i bit čete potpuni
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2011, 07:03:14 od jasmina » Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 04, 2011, 07:42:11 »

alo momci, ne serite mi po temi........


i samo stišćite taj minus karme, to me toliko dira..... *freak* *freak* *freak*

hehehe..taman mi taj nekako na tebe liči.a evo ti i plusić ,da neutraliziramo malo ove zločeste koji su minuse podijelili  Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #27 na: Studeni 04, 2011, 08:01:34 »

nije mrki takav,on ti je glavonja sa pivom u ruci i duvanom iza uva e i gadan je ko lopov *beer*
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 04, 2011, 10:48:03 »

Kaj ste tražili to ste i dobili. Sad uživajte!
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #29 na: Studeni 04, 2011, 11:15:21 »

Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!