Imperia Online Croatia
Svibanj 04, 2024, 02:38:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 12   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: razlika između imperijana i nomada  (Posjeta: 11802 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« na: Veljača 03, 2011, 01:37:59 »

eto idemo nastaviti Cool
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 05, 2011, 10:21:44 »

eto jasmina, mislim da se znamo iz realma. wilk nomad sa 77k konjice porobe radi. po citavom server u sekundi. ja sa opsadom mojih 70-ak k vojske stavim u simulaciju, jos ja doma, znaci oni ima manje morala. pravim simulaciju cisto iz za Lips Sealed ancije. i pogledam i pise pobjeda. znaci njegova. drugi slucaj. sad frend iz saveza protiv 90k wilkove konjice. sav ponosan sad ce pokazat 20k cuvara i 20k falangi i 300 trebova i ostatak vojske do nekih 80k. simulacija kaze poraz. aj sad reci da je to normalno? sta da ja pravim falange koje su brze ko vasa opsada pa da s njima robim? ta konjica definitivno treba bit smanjena brzina, te limitirana njihova kolicina u napadu. ko sto nama macevi svi nemogu napadat utvrdu. njega 90k konjice izadje ko 20k cuvara za napravit a koji je efekt jednih i drugih???
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 05, 2011, 10:25:02 »

..a da stavis u simulator....120k falangi..... Wink
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 05, 2011, 10:44:56 »

vidi brzinu falangi. nek imaju porob 6 i brzinu ko konjica necu se bunit. al ovo nije normalno. a ne brzinu ko nomadska opsada. konjica protiv trebova, čuvara i falangi, znaci teska konjica ona po 370 drva i 170 zeljeza. ajd poigrajte se sa simulacijom i vidit cete nesrazmjer toga. znaci nomad sa 100k konjice moze zlostavljat sve imperijane na svijetu. Imperijan si nemoze priustit odred od 100k falangi da mu samo stoje kod kuce u slucaju poroba koji u ratu stizu za 20 minuta odsvakuda. Prijatelju, u ratu sam osjetio moc te konjice. u 2 dana sam bio robljen 11 puta. zato sto nisam imo vise provi. on sa udaljenosti 300 kod mene je za manje od sat vremena. tek kad budu bezobrazni pa posalju 2 poroba odjednom onda mogu jedan presrest.  pravim falange, ali nemogu ih napravit dovoljno zato sto mi je proizvodnja gotova. 30% populacije u svakoj provi su mi skinili. i danas krenio drugi krug. a cast se ne gubi. nek se uvede bar odsteta na seljake ubijene u ratu.
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 05, 2011, 11:43:20 »

..neigras odavno ovu igricu vidim......samo ti radi falange.......pa da ga vidim ko ce te porobit u ratu s konjima
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 05, 2011, 11:59:10 »

ali kako ti ne razumijes da ja nemogu imat 80k falangi. s cime cu rusit utvrde? s cime cu napadat na polju? ako imam 80k falangi nemam resa za uzdrzavanje nikakve druge vojske. i preskupe su. i istrazivanja su potrebna za njih puno veca nego za tesku konjicu. a da se pozdravljam sa svojim seljacima svaka cetiri dana nema logike... sa udaljenosti 200 se nacrta ta konjica na porob za 20 minuta. nesmijes otic do dučana a da ti vojska bude doma. znaci imperijan nema adekvatnu obranu protiv poroba konjicom.
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 06, 2011, 12:00:50 »

mozda ima netko pametniji pa mi pojasni malo... racunam u kalkulatoru i racunam i ne vjerujem, 50k kataprahta protiv 50k paladina, stavim ista istrazivanja... i uvijek je ishod bitke isti, kataprahti dobivaju... a po zivotnim bodovima i snazi paladini bi trebali biti jaci... također racunam i 50k kataprahta protiv 100k falangi... ishod je opet isti, kataprahti izlaze kao pobjednici... e sad ili su kataprahti svemocni ili ja nesto krivo radim, molim objasnjenje  Smiley
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 06, 2011, 12:09:11 »

 Grin Grin....e ako su ti falange preskupe......onda kljuc u bravu...... Grin Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 06, 2011, 12:30:21 »

mozda ima netko pametniji pa mi pojasni malo... racunam u kalkulatoru i racunam i ne vjerujem, 50k kataprahta protiv 50k paladina, stavim ista istrazivanja... i uvijek je ishod bitke isti, kataprahti dobivaju... a po zivotnim bodovima i snazi paladini bi trebali biti jaci... također racunam i 50k kataprahta protiv 100k falangi... ishod je opet isti, kataprahti izlaze kao pobjednici... e sad ili su kataprahti svemocni ili ja nesto krivo radim, molim objasnjenje  Smiley

kataprathi imaju bonus na napad... na svakih 1000 imaju 0,5% bonusa na napad.... dakle ako ih je 50k to znaci da im je napad 25% veci od onog sto pise... Cool
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 06, 2011, 12:33:02 »

gledajte te simulacije nemaju veze s pameti. probajte sami 80k teške konjice. stavite šta hocete MJEŠOVITE vojske koju imperijan moze imati i cudite se. pozabavite se malo tim kalkulatorom, nema veze s pameti. kazem vam 300 trebušea, 20k čuvara. 20k falangi  i jos 5k elitnih strijelaca+teški mačevi i teška konjica. nemoze skinit to. prebolesno je. zbugirano je nesta da ga je***. Imam jednu bitku gdje protiv 40k teške konjice stavim svojih 65k vojske (imperijanske sa opsadom i ponesta elite) i izgubim 11k bodova a napadač 22k. skilovi isti otprilike. i nemojte mi pricat o 80 k falangi koje imaju brzinu 48. sta ce mi? za branit se od poroba koji stize u 10 minuta??? i kolko ja falangi pravim nomad moze pravit vise teske konjice u isto vrijeme. a ja ih nemogu uzdrzavat ionako.
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 06, 2011, 12:35:34 »

kikiriki kalkulator uzmi. kolki napad imaju paladini? 180osnovni. kataprahti? 135+25%? i sta je vise. znaci sad govorimo o 50k vojske
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 06, 2011, 12:43:48 »

znam ja kakav napad imaju jedinice nemoj meni govorit o tome... i tek toliko za tvoju informaciju, frajeru sam skinuo dns 40k konjice.... sa 30k vojske... bez moje konjice.... baci to u kalkulator...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 06, 2011, 01:02:52 »

znam ja kakav napad imaju jedinice nemoj meni govorit o tome... i tek toliko za tvoju informaciju, frajeru sam skinuo dns 40k konjice.... sa 30k vojske... bez moje konjice.... baci to u kalkulator...

pa ako znas onda pojasni covjeku to sto te je pitao jer to ti je duznost... evo ja cu ponovit pitanje, paladini imaju napad 180 a kataprahti 135 + 25% sto je u zbroju opet slabije od paladina...
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 06, 2011, 01:09:03 »

gle kikiriki je nomad ocito i sad umjesto da daje konstruktivne odgovore samo spema.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 06, 2011, 01:12:27 »

pa ako znas onda pojasni covjeku to sto te je pitao jer to ti je duznost... evo ja cu ponovit pitanje, paladini imaju napad 180 a kataprahti 135 + 25% sto je u zbroju opet slabije od paladina...

samo spamam? i kaj onda sto sam nomad? lijepo sam rekao da igram s obje rase i da su imperijani bolji no vidim da se pozorno citaju postovi... dakle kataprathi imaju osnovni napad 135+25%(u slucaju 50k konjanika)+10% na napad i onda na sve to dolazi jos bonus od x3 na juris i x1.1 na borbu na boku.... jel ti sada jasnije koliki napad imaju kataprathi?
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1] 2 3 ... 12   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!