Imperia Online Croatia
Svibanj 14, 2024, 01:26:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14889 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #60 na: Srpanj 05, 2012, 12:44:19 »

kad na vrbi rodi grozde


decko meni se cini da je ipak na vrbi rodilo grožđe jer mi smo po bodovima : http://prntscr.com/bllr9  Cool

po vrijednosti saveza : http://prntscr.com/bllrx  Cheesy

i po mp : http://prntscr.com/bllsq  Grin
Evidentirano

M038
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #61 na: Srpanj 10, 2012, 05:37:14 »

Drago mi je da nas se seti Smiley
Od cro/srb smo odustali jer nismo navikli na svet tako siromašan po broju članova a najviše mi je smetalo što svaki drugi kog anapadnemo pošalje poruku u fazonu "pa što nas srbe naši smo"
U jednom momentu sam hteo da stavim u opisu saveza da smo ŠIPTARI!
Period kada smo odustajali od igre je počeo neposredno pred rat sa istrom tako da smo tada već bili neaktivni a u blitz5 ratova preko glave.
Sećam se da sam kada se pojavio The_end u cro/srb i kada sam video strukturu saveza napisao sam mojima na tribunu da je to savez koji će razbijati i mislim da je istra nezasluženo pobedila u eri jer to nije savez koji se isticao kvalitetnom i disciplinovanom igrom,samo su imali sreće da okupe dosta članova u jednom siromašnom svetu.
Što se tiče fragstera po čitav dan smo se smejali tome kako ga niko ne napada i svi misle da je bauk a on je imao samo mačevaoce i kopljanike za rudarenje - ni u jednom momentu nije imao više od 20.000 paladina  Smiley
Poz svima od OSVETNIKA Smiley
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #62 na: Srpanj 10, 2012, 07:12:23 »

Drago mi je da nas se seti Smiley
Od cro/srb smo odustali jer nismo navikli na svet tako siromašan po broju članova a najviše mi je smetalo što svaki drugi kog anapadnemo pošalje poruku u fazonu "pa što nas srbe naši smo"
U jednom momentu sam hteo da stavim u opisu saveza da smo ŠIPTARI!
Period kada smo odustajali od igre je počeo neposredno pred rat sa istrom tako da smo tada već bili neaktivni a u blitz5 ratova preko glave.
Sećam se da sam kada se pojavio The_end u cro/srb i kada sam video strukturu saveza napisao sam mojima na tribunu da je to savez koji će razbijati i mislim da je istra nezasluženo pobedila u eri jer to nije savez koji se isticao kvalitetnom i disciplinovanom igrom,samo su imali sreće da okupe dosta članova u jednom siromašnom svetu.
Što se tiče fragstera po čitav dan smo se smejali tome kako ga niko ne napada i svi misle da je bauk a on je imao samo mačevaoce i kopljanike za rudarenje - ni u jednom momentu nije imao više od 20.000 paladina  Smiley
Poz svima od OSVETNIKA Smiley

Je li, a da nije razlog odustajanja što tamo nema darknessa da vam čuva guzicu? Huh?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #63 na: Srpanj 11, 2012, 11:09:44 »

Je li, a da nije razlog odustajanja što tamo nema darknessa da vam čuva guzicu? Huh?

 Grin tako je mrki  Grin
Evidentirano

Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #64 na: Srpanj 11, 2012, 05:28:29 »


decko meni se cini da je ipak na vrbi rodilo grožđe jer mi smo po bodovima : http://prntscr.com/bllr9  Cool

po vrijednosti saveza : http://prntscr.com/bllrx  Cheesy

i po mp : http://prntscr.com/bllsq  Grin
o jaro ma istra1 ce osvojit bolan eru ona je mnogoooooo jaca od istre i svih ostalih ma daj sta seres mi tu maximus moze taj savez oborit u jednom ratu ne pametuj mi previse vidis da FEAR_ bolji od istre a vi se uplicete medju 3 naj?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???'
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #65 na: Srpanj 11, 2012, 08:37:46 »

o jaro ma istra1 ce osvojit bolan eru ona je mnogoooooo jaca od istre i svih ostalih ma daj sta seres mi tu maximus moze taj savez oborit u jednom ratu ne pametuj mi previse vidis da FEAR_ bolji od istre a vi se uplicete medju 3 naj?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???'

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #66 na: Srpanj 12, 2012, 11:09:05 »

o jaro ma istra1 ce osvojit bolan eru ona je mnogoooooo jaca od istre i svih ostalih ma daj sta seres mi tu maximus moze taj savez oborit u jednom ratu ne pametuj mi previse vidis da FEAR_ bolji od istre a vi se uplicete medju 3 naj?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???'





a u kojem si ti savezu nesrićo  Grin
Evidentirano

cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #67 na: Srpanj 12, 2012, 02:26:55 »

Vidim da ovde spominjete savez FEAR_ i istru ma ta dva saveza nemogu se porediti valjda se vidilo u ratu Grin
ali ovo je tek poceta ali vec je i dosadno u ovom svjetu ali bilo je zanimljivo u ratu sa istrom samo dobra im je strategija stalno salju napade i povlace samo ih ne razumijem nikako sta su sa tim zelili postici Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #68 na: Srpanj 12, 2012, 02:33:20 »

Vidim da ovde spominjete savez FEAR_ i istru ma ta dva saveza nemogu se porediti valjda se vidilo u ratu Grin
ali ovo je tek poceta ali vec je i dosadno u ovom svjetu ali bilo je zanimljivo u ratu sa istrom samo dobra im je strategija stalno salju napade i povlace samo ih ne razumijem nikako sta su sa tim zelili postici Grin

 Grin Grin Grin
Evidentirano
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #69 na: Srpanj 12, 2012, 03:26:02 »

ama poenta je u tome sto je FEAR_ se odbranio od istre sto je objavila rat njima
a ja imam svoj savez sa svojim ratovima uspjesnim ja ne objavljivam ratove slabijima da jaci savez objavi meni savez
Evidentirano

panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #70 na: Srpanj 12, 2012, 03:47:30 »

ama poenta je u tome sto je FEAR_ se odbranio od istre sto je objavila rat njima
a ja imam svoj savez sa svojim ratovima uspjesnim ja ne objavljivam ratove slabijima da jaci savez objavi meni savez

ma ti neznas ni sta pises, bolje malo suti
Evidentirano

.....
Juskee
Gost
« Odgovor #71 na: Srpanj 12, 2012, 04:03:07 »

ma ti neznas ni sta pises, bolje malo suti

 ;D ;D
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #72 na: Srpanj 12, 2012, 09:06:00 »

ama poenta je u tome sto je FEAR_ se odbranio od istre sto je objavila rat njima
a ja imam svoj savez sa svojim ratovima uspjesnim ja ne objavljivam ratove slabijima da jaci savez objavi meni savez
Da FEAR_ se branio ali mi vise nemamo sa kim ratovati u cro/srb 1 a i vecina su farmer cast pojedincima Smiley
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #73 na: Srpanj 12, 2012, 09:25:18 »

Da FEAR_ se branio ali mi vise nemamo sa kim ratovati u cro/srb 1 a i vecina su farmer cast pojedincima Smiley

FEAR cestitkee,lijepa vam je riznica ahhahahah  Cheesy Cheesy
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #74 na: Srpanj 12, 2012, 10:08:14 »

FEAR cestitkee,lijepa vam je riznica ahhahahah  Cheesy Cheesy
juske to samo ti znas Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!