Imperia Online Croatia
Svibanj 13, 2024, 11:49:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 86594 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #135 na: Lipanj 17, 2013, 11:34:38 »

A kad smo kod Horusa lik je raz Smiley o 2011 SP sa svojom "igrom" i posvadio cijeli savez.
Tako da te nabijem tebe i Horusa.
Jer ova ekipa
- NEMA PARA
- NEMA ZNANJA
- NEMA VOLJE
- IGRAJU STRACI ACCOVE
_  Smiley E VAM SE ŽIVO SAMO LAJETE NA MJESEČINU

u prevodu idemo po medalju !!!
Grin
loosera jedino koji ovo PLATI !

demantirao bih te u potpunosti.
ova ekipa ima para: otvaraju se skrinje od 100 dija svaki dan, znaci ima para
ova ekipa ima znanja. prvi puta igraci igraju pod svojim pravim imenom i ne skrivaju se. znam ih skoro sve i mogu reci da imaju znanja
sto se volje tice, i toga bi trebalo biti. ako netko ulozi 100€ u nesto onda sigurno ima veliku volju da napravi nesto.
ne znam samo sto ti radis ovdije, jer para imas inace ne bi bio na poziciji na kojoj jesi. znanje kako tako, ako nista drugo imas znanje za pod Lips Sealed avanje a i volje ocito  *crazy* *crazy*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #136 na: Lipanj 17, 2013, 11:43:16 »

ok...kako vi kažeš...onda reci zašto si pisao na forumu s mladen nicka kad su ti bannirali horusa?
i molio bih te,da ako ikako možeš smanjiš i prestaneš poniživati u svojim postovima svakog koga se dotakneš...zar ne kužiš da tako povlačiš i drugu stranu na iste poteze? jednostavno iritiraš.....ne znam kako da ti to objasnim a da se tvoja veličina ne uvrijedi.....ajmo ovako...pošto se bližiš 50 ljetu svojeg egzistiranja,samim time trebao bi biti i pametniji,odnosno pametnije reagirat....ako ne sa pameti onda u svakom slučaju sa iskustvom,kojeg si nakupio godinama igranja i pisanja na forumu..jer znamo da se voliš pohvalit koliko dugo igraš io...pa me to baš čudi...imao si doticaja sa generacijama igrača IO,ne samo sa ex yu prostora,nego u zadnje vrijeme i turcima i rumunjima i nezz već koga,odnosno koji su se borili i pretendirali za medalje...
pa opet naglašavam kako me čudi da takav jedan dugogodišnji igrač io nasjeda na sitne provokacije i raspravlja se poput nekog balavca...
eo nadam se da se opet nećeš naljutit na moju malenkost Smiley
živio
imas pravo dobro si napisao , ne bih se trebao spustati na nivo ovih provokatora , ali jednostavno me ponese.
napisao si samo jednu gresku. nikad nisam pisao s nicka mladen. nekad davno dok je lik proxy dijelio svoju uvrnutu pravdu i banirao racun, posudio sam nick  Tahuti od svoga frenda i s njime pisao. a s mladenom sam se fajtao kao sa svim hoplitima, i on je za razliku od tebe osim u poruci znao poslati i konkretan napad Grin
prolistaj maalo forum , pa ces vidjeti da je tako
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #137 na: Lipanj 17, 2013, 11:54:12 »

Svi mi igramo odlicno samo neko trosi vise dija a neko manje Smiley evo ja sam presto trosit dije a mandjo me vec skoro stigno Grin
Evidentirano
luckgood
Gost
« Odgovor #138 na: Lipanj 17, 2013, 11:56:55 »

Pa imacemo 50 000 dija na startu
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #139 na: Lipanj 17, 2013, 11:58:41 »

Svi mi igramo odlicno samo neko trosi vise dija a neko manje Smiley evo ja sam presto trosit dije a mandjo me vec skoro stigno Grin
mandjo je opasan, moja skola Smiley vidi se i po bitkama Smiley
Evidentirano

luckgood
Gost
« Odgovor #140 na: Lipanj 17, 2013, 12:04:00 »

ma nema sta svaki val ce da prodje
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #141 na: Lipanj 17, 2013, 12:14:09 »

Svi mi igramo odlicno samo neko trosi vise dija a neko manje Smiley evo ja sam presto trosit dije a mandjo me vec skoro stigno Grin
pa ja i ne trosim dije Grin to vam je jedan oblik kak da ga nazovem majstorstvo Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #142 na: Lipanj 17, 2013, 12:14:54 »

demantirao bih te u potpunosti.
ova ekipa ima para: otvaraju se skrinje od 100 dija svaki dan, znaci ima para
ova ekipa ima znanja. prvi puta igraci igraju pod svojim pravim imenom i ne skrivaju se. znam ih skoro sve i mogu reci da imaju znanja
sto se volje tice, i toga bi trebalo biti. ako netko ulozi 100€ u nesto onda sigurno ima veliku volju da napravi nesto.
ne znam samo sto ti radis ovdije, jer para imas inace ne bi bio na poziciji na kojoj jesi. znanje kako tako, ako nista drugo imas znanje za pod Smiley avanje a i volje ocito  *crazy* *crazy*
Grin ok nezz poslat napad...na tebe...odavno ne igram cro ili cro-srb svijetove,tako da te i nemam prilike te napasti...zadnji megablitz koji sam igrao,tvoja ekipa je igleda bila sterilna za medalju pa si otišao pod suncobran brzo...
ali evo znam kako su te u ne tako davnom blitzu 5,tvoj učenik mandjo i mala_tina farmali kao goldera..mogao sam te i ja napast ali mi nekako žao kvalitetne farmere farmat,jer nekako duboko u sebi vjerujem da su u stanju i puno bolje igrat od onoga prikazanog....  Lips Sealed
Evidentirano

Precizni
Lieutenant
***

Karma: +33/-14
Offline Offline

Postova: 103



Profil Email
« Odgovor #143 na: Lipanj 17, 2013, 12:18:16 »

pa ja i ne trosim dije Grin to vam je jedan oblik kak da ga nazovem majstorstvo Grin

Sta 'jes 'jes  Grin!

Bilo kako bilo, vodja ce trebati potrositi najvise dija. Jednostavnom racunicom, ako imas "para" bolje da onda vodja budes ti  *rose*.
Evidentirano

Haters Gonna Hate!
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #144 na: Lipanj 17, 2013, 12:19:17 »

Eto kako ste se lijepo raspisali već sam mislio da su svi mrtvi ovdje....i da su stare priče završile.
Samo pokažeš prst i odmah kreće egotriperija Grin
Jao si ga nama na SP-u.
 Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #145 na: Lipanj 17, 2013, 12:22:20 »

pa ja i ne trosim dije Grin to vam je jedan oblik kak da ga nazovem majstorstvo Grin
oš da ti dam ispis koliko ne trošiš? Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #146 na: Lipanj 17, 2013, 12:22:25 »

 Grin ma nije tako hacker...svi ćemo zakopat ratne sjekire  i ego-e svest na minimum u tih mjesec dana....tko tako ne bude razmišljao i djelovao...pojest će ga "mrak" Grin
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #147 na: Lipanj 17, 2013, 12:22:58 »

Sta 'jes 'jes  Grin!

Bilo kako bilo, vodja ce trebati potrositi najvise dija. Jednostavnom racunicom, ako imas "para" bolje da onda vodja budes ti  *rose*.
ma ne ja cu drugi da zavrsim kvalifikacije jos 2 dana trosim i necu vise obecajem Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #148 na: Lipanj 17, 2013, 12:23:22 »

oš da ti dam ispis koliko ne trošiš? Grin
evo već vidim tko će nam biti ministar finansija Grin
Evidentirano

luckgood
Gost
« Odgovor #149 na: Lipanj 17, 2013, 12:23:48 »

mandjo nemoj sve pare da potrosis moras i u Bugrasku po medalju
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!