Imperia Online Croatia
Svibanj 02, 2024, 12:00:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pomoč  (Posjeta: 1930 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ekspedit
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 36


Profil Email
« na: Listopad 13, 2009, 06:47:31 »

dali mi može netko od prijatelja dati zlato,drva,željezo ili kamen ako može kako?
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 13, 2009, 07:25:58 »

prvo pregledaj u "traži" slicne teme jer je ovo po mom sjecanju 3....ugl resi i zlato se NE mogu slat jer je to onda varanje i u Imperiji to nije moguce(slanje zlata,zeljeza,drva,kamena)


EDIT: i ovo je odjeljak za strategiju a imas poseban za pitanja Wink
Evidentirano

RealMatej
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 27, 2010, 01:08:00 »

molim vas nek mi  netko molim vasssss pomogne oko 21. zadatkaaaaaa
moram strijelce premjestit u utvrdu kako?Huh???
koja provincija
molim pomoć
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 27, 2010, 02:56:32 »

odes na komandni centar nakon toga raspored vojske i onda upises broj vojnika koje želiš staviti u utvrdu

ako seliš vojnike iz provincije u provinciju onda isto odes na komandi centar i nakon toga na premjestanje vojske i upises broj vojnika koje želiš premjestiti  Wink
Evidentirano
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 27, 2010, 04:04:51 »

komandni centar(utvrde)  *xxx*
Evidentirano

made by:superbrain bug
RAW
Gost
« Odgovor #5 na: Siječanj 27, 2010, 04:11:11 »

a koji drugi nego taj  *hahaha*
Evidentirano
hamurabij
Sergeant
**

Karma: +2/-16
Offline Offline

Postova: 64

NoSiM PaNpErS


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 27, 2010, 05:01:41 »

netko ne zna........  ;D netko nema klasičan pogled.......  *crazy*
Evidentirano

made by:superbrain bug
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 03, 2010, 10:52:33 »

da se bar može slat
Evidentirano

igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 12, 2011, 11:14:25 »

Pozdrav svima koji čitaju i gledaju forum .... nisam neko vrijeme pratio forum ali imam veliki problem ..... radi se ratu saveza .... dakle.... moj savez je imao 28 članova a savez koji nam je objavio rat samo 8 članova ... s brdom vojske po svakom članu .... svi imaju elitu itd ... moji su automatski kad su vidjeli šta se sprema otišli na odmor, neki napustili savez da nas protivnik ne razbije do kraja jer nemamo šanse protiv njih. Igrači koji su ostali točnije polovica se borila ali samo jedan njihov igrač ima vojske koliko cijeli moj savez zajedno ima vojske..... pa vas pitam kako i na koji način možemo izbjeći taj rat jer nas gaze ko crve? *crazy* i što je najbitnije na koju foru su nam uopće mogli objaviti rat? stavrno ne razumijem .... po broju bodova smo bili u onih x5 bodova saveza naspram njih i to vrlo nategnuto ..... stvarno mi je potreban help .. jer se svi savezi u cro2 koriste s tom smicalicom i gaze nas slabe saveze koji imaju dosta igrača u savezu .......
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #9 na: Lipanj 12, 2011, 11:33:08 »

ako je tako idite na odmor.....sa 70% saveza na odmoru automatski rat prestaje
Evidentirano

RAW
Gost
« Odgovor #10 na: Lipanj 12, 2011, 11:51:33 »

a koji vas to savez "gazi"  u cro2 ?
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 13, 2011, 12:47:28 »

savez zzzzz .... gazi sword .... ali evo moji su otišli na odmor .... preko 80% njih tako je rat završen .... e sad se postavlja pitanje sljedeće .... šta se događa s ratnim pljenom u toj prići koji bi oni trebali dobiti jer je rat gotov a oni su vodili s bodovima od rata? šta se događa sa zlatom u riznici u njihovom savezu da li dobivaju isto tako i zlato u riznicu kad je rat gotov?
Ovaj rat od njih stvarno nije fer ..... savez sword ima jednu primarno zadaću a to je naučiti nove igrače ovu igru ... za sada taj savez dobro napreduje ... osim ovog rata naravno koji nam je tako besmisleno i kukavički objavljen .... savez zzzzz ne ide u rat sa sebi ravnima već uvijek i isključivo sa savezima koji su na granici X5 bodova ..... *black_eye*  *black_eye*  *black_eye* dobro su nas izgruvali
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #12 na: Lipanj 13, 2011, 12:52:13 »

ništa vi nemate sa ratnim... oni će svoje dobiti, a vi ćete izgubiti 10 bodova zadovoljstva u svakoj provinciji zbog izgubljenog rata...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 13, 2011, 01:44:28 »

savez zzzzz .... gazi sword .... ali evo moji su otišli na odmor .... preko 80% njih tako je rat završen .... e sad se postavlja pitanje sljedeće .... šta se događa s ratnim pljenom u toj prići koji bi oni trebali dobiti jer je rat gotov a oni su vodili s bodovima od rata? šta se događa sa zlatom u riznici u njihovom savezu da li dobivaju isto tako i zlato u riznicu kad je rat gotov?
Ovaj rat od njih stvarno nije fer ..... savez sword ima jednu primarno zadaću a to je naučiti nove igrače ovu igru ... za sada taj savez dobro napreduje ... osim ovog rata naravno koji nam je tako besmisleno i kukavički objavljen .... savez zzzzz ne ide u rat sa sebi ravnima već uvijek i isključivo sa savezima koji su na granici X5 bodova ..... *black_eye*  *black_eye*  *black_eye* dobro su nas izgruvali
kako ti kazes da nejdemo sebi ravnima... Smiley Grin
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 13, 2011, 01:56:12 »

daj tina ne pričaj gluposti ... koliko vojske imate a koliko sword ima vojske ..... daj neserendaj molim te .... taj rat koji ste obajvili stvarno nije korektan bio ni najmanje ... vi svi elitu imate a swordovci ni blizu elite osim pojedinaca koji jedva da se drže ... daj poklopi se ušima i šuti ...... dok ste bili mali nismo vas dirali .... sword ima primarnu zadaću naučiti nove igrače igri, a ti tina onako stvrno  Lips Sealed ski objavio rat iako si znao za sword sve si znao .... i ne samo ti već mnogi savezi znaju za sword .... ali dobro ..... neka vam bude ... najedite se muke sword ... da Bog da vam zabegne ..... *freak*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!