Imperia Online Croatia
Svibanj 06, 2024, 03:55:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Slobodno Izražavanje sa smajlićima, brisanje ili zabava?  (Posjeta: 4267 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 27, 2011, 04:26:52 »

I kak da ti nedam ban kad si me uvrijedio i ne poštuješ me kao moderatora. Evo ti fino ban zbog zadrte konzerve pa se ti žali kome očeš. A, mene se nit vidi nit čuje, dojdem tu, pogledam sve postove, uklonim psovke i nekulturne riječi koje nisam cenzurirao, odgovorim na sve privatne poruke i tako dalje da sad ne nabrajam.
Goronja, smajlič koji maše s svojim ponosom, odnosno više takvih sličnih. Zar to moraju gledati djeca od 10 godina? Dal je to ponašanje odrasle osobe da takve stvari posta na forumu od igre. Gdije u pravilima piše da je dopuštena perverzija, odnosno postanje perverznih smajliča?


Chucky, ne laži jer te kao korisnika foruma nemam zapisanog da si dobio ikada ban, tako da ne izmišljaj i ne provociraj.
Dany, pogle kaj mi piše...  spamanje, nekulturno ponašanje to je bilo 6. lipnja i ja ti nisam kriv kaj si nekulturan i nisi poštovao pravila foruma.
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 27, 2011, 04:39:01 »


Chucky, ne laži jer te kao korisnika foruma nemam zapisanog da si dobio ikada ban, tako da ne izmišljaj i ne provociraj.
Dany, pogle kaj mi piše...  spamanje, nekulturno ponašanje to je bilo 6. lipnja i ja ti nisam kriv kaj si nekulturan i nisi poštovao pravila foruma.


Normalno da nemas jer sam promjenio nick nakon toga(samo je malo potrebno da razmislis i sjetit ces se).....a sigurno mozes pogledat ovaj moj profil i sve poruke privatne sto sam imao između tigera i mene pa ces vidit jer nisi ili jesi Grin
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #17 na: Listopad 27, 2011, 05:09:46 »

proxy,dijeca od 10 g u biti nemaju što raditi niti u ovoj igri niti na forumu,ako su tu onda bi obitelji tj. roditelje te iste dijece trebalo prijaviti socijalnoj službi,mi nismo tu da odgajamo tuđu dijecu i zbog toga ti to i nije neki jaki argument za dijeljenje banova......na TV svaka druga reklama asocira na sex,hm.baš me zanima dali roditelji svako malo gase TV,ovdje imamo dosta igrača roditelja pa neka kažu dali se u današnje vrijeme može dijete zaštiti od takvih stvari,dovoljno je da svakih mijesec dana osvane u vijestima da je neki od svečenika optužen za pedofiliju.......idemo zabraniti odlazak u crkvu......živimo u društvu u kakvom živimo,sloboda izražavanja bi trebala biti prisutna,ne diži toliko prašinu zbog par smajlića,zar nisi nikada pogledao hit crtane japanske filmove,dijeca ih gutaju,u redu je da čistiš postove ako su uvredljivog sadržaja ali nemoj se srećo baš toliko držati tih ukočenih pravila......dobila sam ban jer sam padobrancu bugaru rekla da ga rodila kukavica,ali on nije dobio ban jer je moj narod nazvao istim imenom.......riješenje ovoga ne vidim u micanju proxy več u zapošljavanju  bar još jednog administratora,možda taj drugi neče shvačati tako ozbiljno sve ovo.......treba cijeniti raznolikosti i svako mišljenje jer bi bez toga svijet bio predosadan i glup
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Listopad 27, 2011, 05:20:08 »

sta je lose u sexu to dijeca trebaju ucit odmalena,a ne gledat koja im je roda mama Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Listopad 27, 2011, 05:43:07 »

proxy,dijeca od 10 g u biti nemaju što raditi niti u ovoj igri niti na forumu,ako su tu onda bi obitelji tj. roditelje te iste dijece trebalo prijaviti socijalnoj službi,mi nismo tu da odgajamo tuđu dijecu i zbog toga ti to i nije neki jaki argument za dijeljenje banova......na TV svaka druga reklama asocira na sex,hm.baš me zanima dali roditelji svako malo gase TV,ovdje imamo dosta igrača roditelja pa neka kažu dali se u današnje vrijeme može dijete zaštiti od takvih stvari,dovoljno je da svakih mijesec dana osvane u vijestima da je neki od svečenika optužen za pedofiliju.......idemo zabraniti odlazak u crkvu......živimo u društvu u kakvom živimo,sloboda izražavanja bi trebala biti prisutna,ne diži toliko prašinu zbog par smajlića,zar nisi nikada pogledao hit crtane japanske filmove,dijeca ih gutaju,u redu je da čistiš postove ako su uvredljivog sadržaja ali nemoj se srećo baš toliko držati tih ukočenih pravila......dobila sam ban jer sam padobrancu bugaru rekla da ga rodila kukavica,ali on nije dobio ban jer je moj narod nazvao istim imenom.......riješenje ovoga ne vidim u micanju proxy več u zapošljavanju  bar još jednog administratora,možda taj drugi neče shvačati tako ozbiljno sve ovo.......treba cijeniti raznolikosti i svako mišljenje jer bi bez toga svijet bio predosadan i glup

Hentai crtiće si mislila?? hihi  Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #20 na: Listopad 27, 2011, 05:51:17 »

meni se obriše odgovor kada je bila svadba (ćini mi se dali je stefans ili je on bio kum) čestitka još jedan litar dobroga vina dajte nam svi...pjeva zvonko bogdan..koliko ja znam on je bunjevac...ako nas previše ne voliš možeš sa hdz ponovo u baraku..nemoj raditi posao s ljudima koje ne voliš ako se zahvališ proxy budi siguran da raja neće plakati za tobom...čak šta više   *beer*
Evidentirano
Emili
Private
*

Karma: +28/-41
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 27, 2011, 06:50:50 »

 *hmm* kaj je  zabranjeno ne  poštivat moderatora?? 
poštovanje nije  bogom dano,  ono se  mora zaslužit...   Cool
Evidentirano

evo  ti  šipak... XD
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Listopad 27, 2011, 07:11:04 »

proxy,dijeca od 10 g u biti nemaju što raditi niti u ovoj igri niti na forumu,ako su tu onda bi obitelji tj. roditelje te iste dijece trebalo prijaviti socijalnoj službi,mi nismo tu da odgajamo tuđu dijecu i zbog toga ti to i nije neki jaki argument za dijeljenje banova......na TV svaka druga reklama asocira na sex,hm.baš me zanima dali roditelji svako malo gase TV,ovdje imamo dosta igrača roditelja pa neka kažu dali se u današnje vrijeme može dijete zaštiti od takvih stvari,dovoljno je da svakih mijesec dana osvane u vijestima da je neki od svečenika optužen za pedofiliju.......idemo zabraniti odlazak u crkvu......živimo u društvu u kakvom živimo,sloboda izražavanja bi trebala biti prisutna,ne diži toliko prašinu zbog par smajlića,zar nisi nikada pogledao hit crtane japanske filmove,dijeca ih gutaju,u redu je da čistiš postove ako su uvredljivog sadržaja ali nemoj se srećo baš toliko držati tih ukočenih pravila......dobila sam ban jer sam padobrancu bugaru rekla da ga rodila kukavica,ali on nije dobio ban jer je moj narod nazvao istim imenom.......riješenje ovoga ne vidim u micanju proxy več u zapošljavanju  bar još jednog administratora,možda taj drugi neče shvačati tako ozbiljno sve ovo.......treba cijeniti raznolikosti i svako mišljenje jer bi bez toga svijet bio predosadan i glup
Kiss Kiss ugodno si me iznenadila ovim postom, evo karma + . Smiley naravno da ga treba maknut, to sam davno govorio, samo je tek sad svima doslo do glave kakav je to lik. i lijepo je vidjet jednu temu gdje su svi istog misljenja i ne prepucavaju se. *beer*

izgleda da je goronja dobio ban. bas me zanima hoce li sad odrzati obecanje Grin
« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2011, 09:49:17 od Horus » Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Listopad 27, 2011, 07:14:57 »

Kiss Kiss ugodno si me iznenadila ovim postom, evo karma + . Smiley naravno da ga treba maknut, to sam davno govorio, samo je tek sad svima doslo do glave kakav je to lik. i lijepo je vidjet jednu temu gdje su svi istog misljenja i prepucavaju se. *beer*

izgleda da je goronja dobio ban. bas me zanima hoce li sad odrzati obecanje Grin
gdje si pročitao da proxy treba maknuti u mom postu........nisam za micanje proxy več da se uzme još jedan administrator jer očigledno je da ih je premalo
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Listopad 27, 2011, 07:21:02 »

gdje si pročitao da proxy treba maknuti u mom postu........nisam za micanje proxy več da se uzme još jedan administrator jer očigledno je da ih je premalo
nisam procitao u tvom, nego sam se nadovezao. a on ako ima imalo dostojanstva poslije svih ovih postova, sam ce otici, nece ga ni trebat micati. Wink
Evidentirano

darth_maul
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #25 na: Listopad 27, 2011, 09:40:22 »

Goronja je dobio ban, al njegov duh još uvijek živi, sutra calling Bugarska, poslano je glavnima način rada Proxy-a, a sutra direktan razgovor ujutro sa njima, neće mu pomoći ni naše Ministarstvo vanjskih poslova, a čuj ,lova radi čuda.
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #26 na: Listopad 27, 2011, 10:34:30 »

 Smiley osobno mislim da je ovaj kako se zove proxy prešao granicu dobroga ukusa  Shocked ako hoćeš otkaz daš ga sam a ne teraš da ti ga daju  ;D nek netko od jaćih otvori temu i glasanje tko je za da proxy ostane nešto tamo kao ..... Undecided
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #27 na: Listopad 27, 2011, 10:49:52 »

misli da je forum presao odavno granicu dobrog ukusa....a bilo je i gorih stvari od ovakvih smajlica koji su meni iskreno dragi i simpaticni barem  se nasmijem kad ih vidim a kada vidim neke postove i neku nepravdu samo se zgrozim tako da mislim kome smetaju ovi smajlici neka okrene glavu ali daleko od toga da bih zelio maknuti proxya mislim isto kao i jasmina trebao bi jos 1 moderator vidim kikiriki vise i nije nesto aktivan....mozete reci sto hocete ali nije proxyiu lako i ja bu mu prvi cestitao na tome sta slijedi svoj stav i ne mjenja ga kako vjetar puse nego se kod njega zna sve mora biti  ko po spagi .... mozda bi promjenio miljsenje da da ja dobijem ban ali sumljam zato jer svoje vece probleme bi pisao privatno tigeru  zato jer znam da taj problem dosao do njega kad pisem privatnu pazim sta pisem i ne vrijeđam ....naravno trebalo bi se vise potruditi da se igraci ne vrijeđaju  non stop  po forumu nego da stavljaju svakakve blesave smajlice
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
jasmina
Gost
« Odgovor #28 na: Listopad 27, 2011, 10:59:29 »

misli da je forum presao odavno granicu dobrog ukusa....a bilo je i gorih stvari od ovakvih smajlica koji su meni iskreno dragi i simpaticni barem  se nasmijem kad ih vidim a kada vidim neke postove i neku nepravdu samo se zgrozim tako da mislim kome smetaju ovi smajlici neka okrene glavu ali daleko od toga da bih zelio maknuti proxya mislim isto kao i jasmina trebao bi jos 1 moderator vidim kikiriki vise i nije nesto aktivan....mozete reci sto hocete ali nije proxyiu lako i ja bu mu prvi cestitao na tome sta slijedi svoj stav i ne mjenja ga kako vjetar puse nego se kod njega zna sve mora biti  ko po spagi .... mozda bi promjenio miljsenje da da ja dobijem ban ali sumljam zato jer svoje vece probleme bi pisao privatno tigeru  zato jer znam da taj problem dosao do njega kad pisem privatnu pazim sta pisem i ne vrijeđam ....naravno trebalo bi se vise potruditi da se igraci ne vrijeđaju  non stop  po forumu nego da stavljaju svakakve blesave smajlice
konačno glas razuma,iznenađena sam ovolikim gnjevom svih vas,razumijem da ste ljuti i na koga čete nego na jedinog koji pazi na ovaj forum da ne pređe neke granice dobrog ukusa..........pitanje svima vama,proxy sudite,pljujete ga i razapinjete zbog nedostatka tolerancije.....gdje je nestala vaša tolerancija sada.....teško je udovoljiti svima nama,kod proxy nema protekcija,svi smo za njega isti i to treba cijeniti
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #29 na: Listopad 27, 2011, 11:21:03 »

konačno glas razuma,iznenađena sam ovolikim gnjevom svih vas,razumijem da ste ljuti i na koga čete nego na jedinog koji pazi na ovaj forum da ne pređe neke granice dobrog ukusa..........pitanje svima vama,proxy sudite,pljujete ga i razapinjete zbog nedostatka tolerancije.....gdje je nestala vaša tolerancija sada.....teško je udovoljiti svima nama,kod proxy nema protekcija,svi smo za njega isti i to treba cijeniti
naravno da treba, to i cijenimo kod njega! ali barem ja ne mogu prijeci preko njegovih lazi, nesposobnosti da prizna da je pogrijesio, nesposobnosti da se isprica kad pogrijesi, i na kraju, umjesto da se brani argumentima, stisne mi ban gdje mi pise da sam vrijeđao moderatora, a napisao sam samo da je nesposoban, i argumentirao sam to.
a gnjev se nakupio kod vise clanova (i to kod sve velikih i aktivnih igraca ), a kad masa krene tesko ju je zaustaviti. e pa ruku na srce i zasluzio je.
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!