Imperia Online Croatia
Svibanj 06, 2024, 11:39:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: samo igra ili nesto vise?  (Posjeta: 28561 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #105 na: Srpanj 28, 2011, 02:29:07 »


čega da mene  bude  sram? ? ?  ja  nikad  nikog  nisam  prijavljivala  za  duple  račune  jer  to nema  smisla... citiram  nešto iz mojih privatnih poruka  ovdje : " svako od vas zna instalirat ccleaner i svako zna ugasit router i ponovo ga upalit i sve sto oni koriste za dokaz da imas vise od jedan acc tim postupkom uklonis i nema sanse da te snime... "

čemu  da  prijavljujem nešto što se ne  može  otkriti...   *crazy* *crazy*    i zato mi nemoj tu  držati predavanje o poštenju i kak vas  se  nije  otkrilo usprkos  prijavama... naravno  da  nije, ni vas  ni hrpu bugara  i  drugih,  što ne  znači  ama  baš ništa  ;D ;D

...samo ne  znam zašto  anubis  koji tolike  romane  piše  neće  ovdje  napisat  kako je  otkrio dunkana i onog drugog  (zaboravila sam  o kome  je  riječ) kak paze jedan drugom na račun i kak  napadaju s  ta  dva  računa  istog igrača... al ni to nije  bilo za  prijavu jer  se  nikakvom pretragom ne  možđe  dokazat...   ono s  mobilnim... zašto to ne  napišeš?  offline,  online... s  mobilnog kad  se  ulogiraš ne  vidi se  da  si online... prosvijetli ljude    Grin Grin Grin

nego  ti  bi  se  zokkresokkk  trebao sramiti  kakav način  igre  braniš  i čime  se  služite pa ste  kao najbolji... međutim ti srama  očito nemaš pa  je   i  o tome  bespredmetno govoriti... naravno da  je  dosadno  tamo sad  jer je  većina  igrača  koja  je  nešto vrijedila  odavno  prestala  igrati...   *tired*



e sry neispadas pretjerano pametna..mozes ti ruter istekat 1000x nista nedobivas time,vec moras uzeti progrram proxy changer ili IP changer pa raditi takve gluposti....suzdrzi se komentara o kojima nemas pojma jer neispadas smijesna nego....jako smijesna
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #106 na: Srpanj 28, 2011, 02:30:16 »

Opet sa teme skrecete...... moram ponoviti temu...
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2011, 02:31:56 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #107 na: Srpanj 28, 2011, 02:30:43 »

svi igraci znaju koliko stete moze napraviti jedan spijun,...dovoljno da upropasti cijeli savez,...i ako jedan top savez svoju igru bazira iskljucivo na ovom mozete reci sve samo ne da je castan i posten.da stvar bude jos gora jedan igrac poput duncana ne bi se smio spustit tako nisko i bacit ljagu na svoje ime ali ovim porukama koje cu sad objaviti to je ucinio,...jer sad ce pored njegovog imena uz izvanrednu statistiku stajati i atributi koje ja ne smijem ovdje navesti:
poruke koje je on slao nasim igracima u savezu su sljedece:

Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-26 21:07:44
==================================================
E onda ću ti ja sad ovako ponudit. Ovo nisam još nikom, ali pošto je riječ o veleizdajici Agi nema milosti. Ostani tamo, javljaj nam kaj se u savezu dešava i offline. Zauzvrat te nećemo napadat na vojsku samo par napada na fortove i koji porob sad spočetka, da se vidi da nisi pošteđen i da ne posumnjaju u tebe. Uzmi ili ostavi. Time ćeš dokazati da si uz nas, a dalje buš na miru mogel bit

sljedeca:

ovdje sam ga pitao gdje bi bilo dobro doci napisao je ovo:
Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-27 18:39:46
==================================================
KoH Pentagram ili Lexi, drugi nisu interesantni, eventualno hells angels



sljedeca:

Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-27 09:31:30
==================================================
Hoćemo da si naš čovjek tamo. Znači ak te kaj trebamo da si tu za nas. Kolonije, offline, dešavanja, sve. Za bilo koga od njih.



ima toga jos ali ste shvatili o kakvom nacinu igranja je rijec,..mene su napali 47 puta dok sam bio ofline,a 3 puta dok sam bio online i shvate protiv cega se ja i jos par istomisljenika borimo,..i ja jos uvijek vucem 500 000 vojnika i ne pada mi napamet bijelu zastavicu da pokazem jer mi usustini ne mogu nanijet poraz ako sam kao sto jesam puno online,...

pozivam ovom prilikom i ostale saveza da pokazu malo hrabrosti i da prepoznaju istinskog protivnika i da zaborave medusobne razmirice,...

a sto se tice mog postenja evo zoky tj kresoku otidi u postavke  svog profila i skini te bivse frendove s liste koje si zaboravio da ti ne vidimo online status,... Cool
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #108 na: Srpanj 28, 2011, 02:31:30 »

oo mrki nema vaseg sefa pa smo si dali oduška nema proxya inace bi nas sve pobaco sa foruma  Grin Grin haha
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #109 na: Srpanj 28, 2011, 02:33:33 »

bili bi mi u problemima da dodje kiki riki,valjda svi znamo zasto Smiley
Evidentirano
Moki73
Gost
« Odgovor #110 na: Srpanj 28, 2011, 02:33:42 »

e moki zasto ti neigras vise ?

nemam više vremena da igram kvalitetno
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #111 na: Srpanj 28, 2011, 02:36:57 »

pusti on gleda kak da potroši ratni plijen a da nitko nevidi Grin haha
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #112 na: Srpanj 28, 2011, 02:38:40 »

300_SG nije ničiji potrčko, dobri smo s Husarima i nevidim tu ništa loše.....
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #113 na: Srpanj 28, 2011, 02:38:51 »

i opet grijesis....IO tim da zeli moze uhvatiti koga god zeli,e sada je pitanje koliko oni to zele..ja igram posteno 1 acc,neprodajem si nista,nesaljem si nista,a to se lako zakljuci po porastu mojih bodova,i resursima koje drzim doma,a da nisam koristio changere jesam,ali u druge svrhe
Evidentirano
plemeniti
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #114 na: Srpanj 28, 2011, 02:58:46 »

hahahahahaha...ovo je vise zalosno zapravo nego smijesno....kakvi ste u zivotu takvi ste i u igri...tko je gad gad je..i to nemoš promjenit...tko je pošten i častan taj ce ostat takav i u ovoj igri...
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #115 na: Srpanj 28, 2011, 02:59:54 »

hahahahahaha...ovo je vise zalosno zapravo nego smijesno....kakvi ste u zivotu takvi ste i u igri...tko je gad gad je..i to nemoš promjenit...tko je pošten i častan taj ce ostat takav i u ovoj igri...

MA KAJ TI JE NEKIMA JE TO SAMO ZA Lips Sealed ANCIJA
Evidentirano
plemeniti
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #116 na: Srpanj 28, 2011, 03:12:12 »

ne..nego je zalosno sto je to nekima život  Cool
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #117 na: Srpanj 28, 2011, 03:17:16 »

i meni je žal,anubisa pogotovo
Evidentirano
mr.gate
Sergeant
**

Karma: +12/-21
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #118 na: Srpanj 28, 2011, 03:19:01 »

svi igraci znaju koliko stete moze napraviti jedan spijun,...dovoljno da upropasti cijeli savez,...i ako jedan top savez svoju igru bazira iskljucivo na ovom mozete reci sve samo ne da je castan i posten.da stvar bude jos gora jedan igrac poput duncana ne bi se smio spustit tako nisko i bacit ljagu na svoje ime ali ovim porukama koje cu sad objaviti to je ucinio,...jer sad ce pored njegovog imena uz izvanrednu statistiku stajati i atributi koje ja ne smijem ovdje navesti:
poruke koje je on slao nasim igracima u savezu su sljedece:

Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-26 21:07:44
==================================================
E onda ću ti ja sad ovako ponudit. Ovo nisam još nikom, ali pošto je riječ o veleizdajici Agi nema milosti. Ostani tamo, javljaj nam kaj se u savezu dešava i offline. Zauzvrat te nećemo napadat na vojsku samo par napada na fortove i koji porob sad spočetka, da se vidi da nisi pošteđen i da ne posumnjaju u tebe. Uzmi ili ostavi. Time ćeš dokazati da si uz nas, a dalje buš na miru mogel bit

sljedeca:

ovdje sam ga pitao gdje bi bilo dobro doci napisao je ovo:
Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-27 18:39:46
==================================================
KoH Pentagram ili Lexi, drugi nisu interesantni, eventualno hells angels



sljedeca:

Pošiljatelj: Dunkan1973 Poslano: 2011-07-27 09:31:30
==================================================
Hoćemo da si naš čovjek tamo. Znači ak te kaj trebamo da si tu za nas. Kolonije, offline, dešavanja, sve. Za bilo koga od njih.





ovo je velika sramota za Dunkan1973, za igraca koji je toliko pisao da se u njegovim redovima igra samo posteno a ovdje tj u poruci se nazire nacin igre saveza Husara i sta im je  ustvari potrebno da bi mogli igrati tu igru

svaka cast igraci, imate etiketu na sebi sada za sva vremena koji ste i kakav savez.........
Evidentirano
plemeniti
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« Odgovor #119 na: Srpanj 28, 2011, 03:28:52 »

ma jok..to je nadasve časno i pošteno....  Cool
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!