Imperia Online Croatia
Svibanj 05, 2024, 06:44:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SKORAŠNJI RASPAD FEUDA?????  (Posjeta: 36102 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #225 na: Siječanj 12, 2011, 07:13:51 »

Objavite ga vi djaba van je
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #226 na: Siječanj 12, 2011, 07:22:46 »

Objavite ga vi djaba van je


a sta bi bice ti ratova??? Grin Grin Grin Grin Grin    impresivna ti je statistika ubijenih i izgubljenih vojnika,  bilo bi ti jos sve 0 kao sto je i bilo dok te ja nisam napao ti samo znas ratovat rjecima
Evidentirano
lav9
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #227 na: Siječanj 12, 2011, 07:29:18 »


a sta bi bice ti ratova??? Grin Grin Grin Grin Grin    impresivna ti je statistika ubijenih i izgubljenih vojnika,  bilo bi ti jos sve 0 kao sto je i bilo dok te ja nisam napao ti samo znas ratovat rjecima


Mene samo zanima tko je lovio ostalima vojsku ti ili edi
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #228 na: Siječanj 12, 2011, 07:55:37 »

opet naglašavam da se nikad nisam hvalio ničim,nemam čime kao ni večina koja provocira riječima,no
naglašavam da nisam pobjegao ni na odmor ni u jednom ratu kao neki, da ih sad ne prozivam...imam koliko imam,
ne bojim se ni jednog hvalisavca,pa tko voli nek izvoli tu sam,čak ne morate ni špijati,ja ću vam točno reči koliko imam koje vojske ako vas zanima  Grin Grin
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #229 na: Siječanj 12, 2011, 07:59:28 »


Mene samo zanima tko je lovio ostalima vojsku ti ili edi

nekima edi nekima ja, i to je nebitno koji je na koga poslao mi smo radili u dogovoru i u to je bio razlog naseg uspjeha, a sto se tice skrapija  taj gust je pripao meni
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #230 na: Siječanj 12, 2011, 08:58:36 »

Još ih boli 2-1
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #231 na: Siječanj 12, 2011, 11:07:34 »

možete mili moji srat i pričat što vas volja,da imalo pratite vidjeli bi da feudi ne igraju R71 od rata sa amonima,nas par
što škiljimo tamo ne znam jel treba i računati da igramo,ja igram recimo samo zato da ne ispadne da sam pobjegao prije
kraja ere,a i hoću odigrati ovu eru do kraja jer to mi je ionako posljednja era bilo kojeg realma imperie...većina mi se stvari zgadila
jer što dalje to gorje,a i zašto bi odustao sada kad se najljepše živi Grin Grin....e i nije mi jasno ovo da nam nitko od vas galamđija neće
objaviti rat,tko zna možda bi se neki spavači probudili ili vratili u feude (FEUDALS live forever)  Tongue Tongue Tongue Tongue
eto titan sve si im napiao, a oni to nikako da shvate  Shocked Grin daj ti njima to jos jednom napisi! a tebe ja nisam nikad, pa ni sad, te ne dozivljavam kao feuda. zna se tko su pravi feudi i gdje su. i zna se kako prolaze Grin
da imalo pratite vidjeli bi da feudi ne igraju R71 od rata sa amonima
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #232 na: Siječanj 12, 2011, 11:54:37 »

eto titan sve si im napiao, a oni to nikako da shvate  Shocked Grin daj ti njima to jos jednom napisi! a tebe ja nisam nikad, pa ni sad, te ne dozivljavam kao feuda. zna se tko su pravi feudi i gdje su. i zna se kako prolaze Grin
da imalo pratite vidjeli bi da feudi ne igraju R71 od rata sa amonima
ma  Lips Sealed ,pa nokog se više ne može ni naljutiti hehe,svi kao da su pomrli *xxx* *xxx*...jedino mi je fora što me netko špija,a lijepo sam rekao ako hoće napasti neka mi se javi ja mu šaljem sliku svega što imam ali đaba budali pisati  Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #233 na: Siječanj 13, 2011, 05:11:24 »

htio bi se dotaći jedne druge teme koja je brzooooo zaključana,a možda bi netko nešto još i dodao tamo
tema je ona u kojoj ljusha proziva tigera da mu odgovori za opomene,odnosno kodeksu ponašanja...
netko je tamo napisao da treba poslati privatnu poruku tigeru o tome,ja se ni najmanje ne slažem jer zašto SVI mi nebi mogli znati kome se gleda kroz prste,
nedavno se jedan pametnjaković našao sa komentarom da dugo nije nikoga (ne tiger) banirao na forumu...neznam što si neki ljudi  zamišljaju,
možda doma stišće prištiće,a tu glumi nekoga bogom danoga,to je još samo jedan dokaz o preseravanju nekih ljudi (eto sad ću i ja biti baniran),neću imenovati kojih...
kao kad se nekog banira,pa će taj prestati živjeti ili što si "bogom dani" zamišljaju??!! Angry Angry
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #234 na: Siječanj 13, 2011, 05:30:30 »

htio bi se dotaći jedne druge teme koja je brzooooo zaključana,a možda bi netko nešto još i dodao tamo
tema je ona u kojoj ljusha proziva tigera da mu odgovori za opomene,odnosno kodeksu ponašanja...
netko je tamo napisao da treba poslati privatnu poruku tigeru o tome,ja se ni najmanje ne slažem jer zašto SVI mi nebi mogli znati kome se gleda kroz prste,
nedavno se jedan pametnjaković našao sa komentarom da dugo nije nikoga (ne tiger) banirao na forumu...neznam što si neki ljudi  zamišljaju,
možda doma stišće prištiće,a tu glumi nekoga bogom danoga,to je još samo jedan dokaz o preseravanju nekih ljudi (eto sad ću i ja biti baniran),neću imenovati kojih...
kao kad se nekog banira,pa će taj prestati živjeti ili što si "bogom dani" zamišljaju??!! Angry Angry
bio sam op na chatu u cesto sam znao doci na chat i rec evo dosao sam da nekga banam ali to nije bilo u najmanju ruku bahacenje ili tako nesto nego zahlebancija i svako ko me znao bar malo znao je da je to samo bzvz ulet a ne bahatost..... neznam mozda je taj neko tako i mislio ali barem znam da ako je tako nesto receno s strane nekoga ko ima funkciju banat nemora znacit da se time htjeo bahatit ili hvalit... barem se ja nisam imao namjeru hvalit na chatu ali ako je neko tako preveo onda je krivo preveo i meni je zao a sta mu ja mogu.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #235 na: Siječanj 13, 2011, 07:45:15 »

bio sam op na chatu u cesto sam znao doci na chat i rec evo dosao sam da nekga banam ali to nije bilo u najmanju ruku bahacenje ili tako nesto nego zahlebancija i svako ko me znao bar malo znao je da je to samo bzvz ulet a ne bahatost..... neznam mozda je taj neko tako i mislio ali barem znam da ako je tako nesto receno s strane nekoga ko ima funkciju banat nemora znacit da se time htjeo bahatit ili hvalit... barem se ja nisam imao namjeru hvalit na chatu ali ako je neko tako preveo onda je krivo preveo i meni je zao a sta mu ja mogu.....
oho,pa oglasila se duga ruka pravde i poštenja Grin Grin,da se ne sjećam onog vašeg rata sa NA_VI i rodjaka darko92 pomoću kojega ste i dobili rat,stvarno bi rekao
da je tvoje poštenje neupitno,ne kažem da je taktika bila loša ali nije ni najmanje bila poštena,ali kako ti ono kažeš "ali ako je neko tako preveo onda je krivo preveo i meni je zao a sta mu ja mogu....." ;D ;D ;D
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #236 na: Siječanj 13, 2011, 08:50:07 »

bio sam op na chatu u cesto sam znao doci na chat i rec evo dosao sam da nekga banam ali to nije bilo u najmanju ruku bahacenje ili tako nesto nego zahlebancija i svako ko me znao bar malo znao je da je to samo bzvz ulet a ne bahatost..... neznam mozda je taj neko tako i mislio ali barem znam da ako je tako nesto receno s strane nekoga ko ima funkciju banat nemora znacit da se time htjeo bahatit ili hvalit... barem se ja nisam imao namjeru hvalit na chatu ali ako je neko tako preveo onda je krivo preveo i meni je zao a sta mu ja mogu.....
bravo bosanac. zasluzio so jos jedan bosanski grb Grin. mogao si novu temu otvoriti za to, a ovdje pustit one koji jos hoce gazit po nekadasnjem vodecem savezu
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #237 na: Siječanj 13, 2011, 10:06:26 »

oho,pa oglasila se duga ruka pravde i poštenja Grin Grin,da se ne sjećam onog vašeg rata sa NA_VI i rodjaka darko92 pomoću kojega ste i dobili rat,stvarno bi rekao
da je tvoje poštenje neupitno,ne kažem da je taktika bila loša ali nije ni najmanje bila poštena,ali kako ti ono kažeš "ali ako je neko tako preveo onda je krivo preveo i meni je zao a sta mu ja mogu....." ;D ;D ;D
darko92  iskreno nikad cuo.... ali dobro moje postenje je neupitno i prvjereno neki dan prema tome mozes jednio  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

bravo bosanac. zasluzio so jos jedan bosanski grb Grin. mogao si novu temu otvoriti za to, a ovdje pustit one koji jos hoce gazit po nekadasnjem vodecem savezu

horus..... pametniji popusta pa prema tome ja prvi vise necu komentirat tvoje postove pa te lijepo zamolim da i ti moje ostavis na miru jer mi se neda spustat na tvoj nivo i komentirat..... hvala na razumijevanju..... Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #238 na: Siječanj 13, 2011, 10:14:16 »

darko92  iskreno nikad cuo.... ali dobro moje postenje je neupitno i prvjereno neki dan prema tome mozes jednio  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
 
horus..... pametniji popusta pa prema tome ja prvi vise necu komentirat tvoje postove pa te lijepo zamolim da i ti moje ostavis na miru jer mi se neda spustat na tvoj nivo i komentirat..... hvala na razumijevanju..... Cool
Cheesy , horuse na sto si to spao?? Shocked hranis se pricama kako su potonuli feudi.. jadno...  Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #239 na: Siječanj 13, 2011, 10:28:20 »


a sta bi bice ti ratova??? Grin Grin Grin Grin Grin    impresivna ti je statistika ubijenih i izgubljenih vojnika,  bilo bi ti jos sve 0 kao sto je i bilo dok te ja nisam napao ti samo znas ratovat rjecima
      a ti si na kiklopu hehehe
Evidentirano
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!