Imperia Online Croatia
Svibanj 17, 2024, 03:30:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pomoč  (Posjeta: 1933 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 13, 2011, 02:06:31 »

lega...ti ovo malo previse osobno shvacas...ovo je igra,pa te molim bez vrijedanja....pa eto sad ste naucili nesto...da morate vodju mjenjat...jer je pobjego,i vas same ostavio..da nama jaci savez objavi rat,kodmene nitko nebi pobjego,a kamoli ja... Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #16 na: Lipanj 13, 2011, 02:19:39 »

igrac nebi škodilo da budeš kulturniji i da ne vrijeđaš ostale članove foruma, jel da?
Evidentirano

igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 13, 2011, 03:10:32 »

da se razumijemo ja nisam pobjegao ... već imam privatnih obveza koje sam morao izvršiti ..... ma daj tina stvarno prićaš gluposti ... ali neka ti bude .... sad koliko ja sve to shvačam ozbiljno ili ne to je moja stvar .... a što se tiće uvreda .... to nisu bile uvrede već samo slikovito opisivanje načina funkcioniranja saveza zzzzz .... totalno nečasnog saveza .... da kako to tina kaže ovo je samo igra .... pa dakle eto igrajte se ...... ako je to cilj ove igre onda ovo nije igra već besmislica ... e sad tko to razumije a tko ne ... to je na svakom po naosob i po volji ....
P.S. hvala tina za prijavu  ..... de još koju prijavu opali ....
« Zadnja izmjena: Lipanj 13, 2011, 03:13:35 od igrac » Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 13, 2011, 03:12:13 »

ma o cem ti pricas..ovo je ratna igra..alooooooo
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #19 na: Lipanj 13, 2011, 03:24:36 »

jeap tina ... ratna igra ..... a ti znaš vrlo dobro o čemu pričam ... čovjek ti rekao lijepo da će im jedan savez objaviti rat  .... ti ga pitaš koji savez ... on kaže lijepo vidjet ćeš za 2 dana .... i ti onda odmah prekineš NAP, objaviš rat i tvoj slabašni dečki iz saveza sa eliticom lijepo udri po swordu koji imaju tešku vojsku i tek dolaze do elite ... za 95% njih u swordu je jakooooo daleko još elita .... i ti mi onda pričaš o nekom ratovanju ... sa 70k kataprahta protiv 15k teške konjice ... ma daj ..... to nije rat .... to je bilo silovanje na više načina ... sve dobro znaš samo se praviš fin .... i daj nemoj vrijeđat moju inteligenciju ..... to ti stvarno nije u redu ..... 
« Zadnja izmjena: Lipanj 13, 2011, 03:26:22 od igrac » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #20 na: Lipanj 13, 2011, 03:27:55 »

dajte deca, najte se svaditi....

@igrac- pajdo, meni nije jasno tvoje razmišljanje...
kak ti se da tu svađat i prepirat, gotovo je sa ratom, bilo pa prošlo...
recimo, da tina mene zdrobi, meni bi to samo bio poticaj da se razvijam i jačam, pa kasnije negdje da joj možda i vratim.... Angry Angry Grin

@mala_tina- http://www.youtube.com/watch?v=FVLPvwJ4WPo
                ooooooooo budi mi posljednja stanica... Grin Grin Grin Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 13, 2011, 03:34:55 »

neda mi se raspravljat...gotov je rat...
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #22 na: Lipanj 13, 2011, 03:35:59 »

mrki prijatelju imaš pravo ..... bilo pa prošlo .... nema veze .... uvijek postoji netko jači ... jednom će se sjetiti tina o čemu sam ja pričao .... ako ne i više puta ... s vremenom naravno ..... neću više o tome jer stvarno nema smisla ... sve ovo sam pisao samo da se vidi kakav je savez zzzzz .... svaka vam čast dečkice .... muškarci se predstavljaju kao ženski rod .... itd ..... no dobro ... toliko od mene vezano za tu temu ... neću dalje .... hvala mrki što si mi otvorio oči ... jer nekima stvarno ne vrijedi ništa pričat .... još se nisu dovoljno puta opekli ... ehheheeheh ..... čujemo se nekom drugom nezgodom ....... pozdrav savezu insekti .....
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #23 na: Lipanj 13, 2011, 03:37:52 »

totalno ste skrenuli sa teme...
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!