Imperia Online Croatia
Svibanj 21, 2024, 01:55:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Skandal u IO  (Posjeta: 816 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« na: Siječanj 01, 2011, 01:13:19 »

Iz anonimnih izvora dobivamo informacije da su u največem skandalu u IO u posljedenje vrijeme sudjelovali mnogi visoko pozicionirani dužnosnici IOa optuženi za namjerno kršenje pravila IOa tako što su namještali i dogovarali bitke - prekršili jedno od osnovnih pravila IOa za konačno izbacivanje iz IOa. Anonimni izvori tvrde kako je jedan od sudionika te najveće prijevare IOa posljednje vrijeme ni manje ni više nego upravo globalni moderator hrvatskog foruma IOa , u dodatku doznajemo da je jedan od najpouzdanijh članova ovoga foruma ( pouzdani član ) SVE ZNAO i šutio o svemu tome jer su saveznici u istom savezu IOa.
Tko su krivci? Što poduzimaju nadležni IOa u ovom slučaju? Hoće li biti pritvoreni prije konačne presude?
Molimo sve na strpljenju , istraga je u tijeku , redovno ćemo vas obavještavati o svim novim informacijama vezane za ovaj skandal IOa . Izvori i optuženi će ostati anonimni sve dok istraga ne dokaže da su zaista krivi i dok se ne ispitaju svi koji su imali bilo kakve informacije vezane za ovaj slučaj. Dodatne informacije na :

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2453.15
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Siječanj 01, 2011, 01:35:04 »

ekipo brzo je kraj ere, ajde da je završimo bez prepucavanja da mi baš ne ostane pregorak okus u ustima
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 01, 2011, 02:35:17 »

 postoje pravila pa ko ih se ne drži neka bude kažnjen  Wink
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 01, 2011, 06:11:44 »

kako slikovito objasnjeno.. ja sam naravno protiv namjestenih bitaka  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
matejka
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 03, 2011, 11:32:17 »

kako slikovito objasnjeno.. ja sam naravno protiv namjestenih bitaka  Smiley
                                                                                                                                                      treba ih kazniti
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Siječanj 04, 2011, 12:34:03 »

                                                                                                                                                      treba ih kazniti
u pravu si !!!
dobro dosla na forum Smiley
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!