Imperia Online Croatia
Svibanj 18, 2024, 11:45:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 50   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kvalifikacije za SP 2013  (Posjeta: 86656 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #480 na: Lipanj 30, 2013, 12:58:45 »

stvarno si dobar:D a tko ce biti vodja to ces vidjeti prekosutra kad zavrse kvalifikaicje Smiley

nije bitno kakav si ti, ja, žaba, klaun.... bitno je kakvi smo skupa ovaj put... žišku? team work and such shit...  možeš li to izvesti na 20 dana? ako možeš, dolazim v brege na delanec.... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #481 na: Lipanj 30, 2013, 01:10:27 »

stvarno si dobar:D a tko ce biti vodja to ces vidjeti prekosutra kad zavrse kvalifikaicje Smiley
bit ces najgori vođa u povijesti imperie  Grin Grin Grin ko bi slusa takvog vodu
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #482 na: Lipanj 30, 2013, 01:45:23 »

oko cega se vi prepirete ko trosi tko ne trosi  Grin Grin Grin pa svi ste otvarali skrinje do 100 dija sad na kraju ne otvarate pazi molim te Grin po ovome sad kad bi ja uslikao ne otvaram vecu od besplatne i ne dizem 10 satnu i nisam nikad premium uzeo  Grin Grin Grin strasni ste nemate pojma o igri ako hocete poducim vas sve ali ne besplatno placa se ovako znanje  Wink
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #483 na: Lipanj 30, 2013, 02:14:52 »

oko cega se vi prepirete ko trosi tko ne trosi  Grin Grin Grin pa svi ste otvarali skrinje do 100 dija sad na kraju ne otvarate pazi molim te Grin po ovome sad kad bi ja uslikao ne otvaram vecu od besplatne i ne dizem 10 satnu i nisam nikad premium uzeo  Grin Grin Grin strasni ste nemate pojma o igri ako hocete poducim vas sve ali ne besplatno placa se ovako znanje  Wink
Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #484 na: Lipanj 30, 2013, 02:40:25 »

Grin Grin Grin Grin
sad ce on svojim znanjem preuzeti prvo mjesto Grin ima 2x po bonus 24satni i danas ili sutra ce ubosti jos jednu skrinjicu od 200 ili 400 jura pa ce jos bonusa dobiti i tako preuzeti prvo mjesto i to ako preuzme zato nemoj pricati da si otvarao samo kutije sa 25 kad nisi nisam ni ja ja sam potrosio 140 eura plus sms-ovi a zadnjih 6-7 dana otvaram do 15 dija skrinje mislim jer mi se nije dalo vise trositi a mogao sam  Grin ali nisam htio  Lips Sealed e mi se
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #485 na: Lipanj 30, 2013, 02:49:34 »

sad ce on svojim znanjem preuzeti prvo mjesto Grin ima 2x po bonus 24satni i danas ili sutra ce ubosti jos jednu skrinjicu od 200 ili 400 jura pa ce jos bonusa dobiti i tako preuzeti prvo mjesto i to ako preuzme zato nemoj pricati da si otvarao samo kutije sa 25 kad nisi nisam ni ja ja sam potrosio 140 eura plus sms-ovi a zadnjih 6-7 dana otvaram do 15 dija skrinje mislim jer mi se nije dalo vise trositi a mogao sam  Grin ali nisam htio  Smiley e mi se
Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #486 na: Lipanj 30, 2013, 02:52:28 »

sad ce on svojim znanjem preuzeti prvo mjesto Grin ima 2x po bonus 24satni i danas ili sutra ce ubosti jos jednu skrinjicu od 200 ili 400 jura pa ce jos bonusa dobiti i tako preuzeti prvo mjesto i to ako preuzme zato nemoj pricati da si otvarao samo kutije sa 25 kad nisi nisam ni ja ja sam potrosio 140 eura plus sms-ovi a zadnjih 6-7 dana otvaram do 15 dija skrinje mislim jer mi se nije dalo vise trositi a mogao sam  Grin ali nisam htio  Smiley e mi se
ispravak navoda 48 satni prihod x2 i kad uzmes danas ili sutra za 400 dija dobijes 96 satni bonus pa samo tuci horus ali moras danas poceti otvarati svoje bonuse jer neces stici Grin ih pootvarati jedan mozes u 24 sata da otvoris pozuri se Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #487 na: Lipanj 30, 2013, 02:59:48 »

i onda podjeli ravnopravno dije sudionicima svjetskog Grin tebi 49999 a ostalima 1  Grin ili djeli svakom 1 svaki dan ko ovi iz io Grin napravis svoju anketu i za nagradu das 1 diju svakom po odgovoru  Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #488 na: Lipanj 30, 2013, 03:06:01 »

da je normalan nebi se ni trudio vise osigura je svjetsko davno,ali ego je jaci od njega a i nek trosi kad ima koga briga  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
luckgood
Gost
« Odgovor #489 na: Lipanj 30, 2013, 03:51:45 »

da je normalan nebi se ni trudio vise osigura je svjetsko davno,ali ego je jaci od njega a i nek trosi kad ima koga briga  Grin Grin Grin

Ko da je tolko bitno ko je vodja
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #490 na: Lipanj 30, 2013, 04:11:27 »

i onda podjeli ravnopravno dije sudionicima svjetskog Grin tebi 49999 a ostalima 1  Grin ili djeli svakom 1 svaki dan ko ovi iz io Grin napravis svoju anketu i za nagradu das 1 diju svakom po odgovoru  Grin Grin Grin

bravo mandjo, evo i jedna pametna od tebe *ok* *ok*


Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #491 na: Lipanj 30, 2013, 04:25:15 »

sad ce on svojim znanjem preuzeti prvo mjesto Grin ima 2x po bonus 24satni i danas ili sutra ce ubosti jos jednu skrinjicu od 200 ili 400 jura pa ce jos bonusa dobiti i tako preuzeti prvo mjesto i to ako preuzme zato nemoj pricati da si otvarao samo kutije sa 25 kad nisi nisam ni ja ja sam potrosio 140 eura plus sms-ovi a zadnjih 6-7 dana otvaram do 15 dija skrinje mislim jer mi se nije dalo vise trositi a mogao sam  Grin ali nisam htio  Smiley e mi se
kako si ti pametan i znas sto ja imam, cak sam siguran da ovo ne pise igor vec ova konjina koja mu cuva racun. jova ga je jucer dobro servisirao pa skace do neba s novim potkovama Wink
eto skinut cu se do kraja i sve vam nacrtati. na ovim kvalifikaicjama kupio sam 2 skirine od 40€ uz sva SMSa prije njih, da budu vece za 20% i prenio sam 800 dija iz svijeta cs5. to je sve sto sam potrosio.jedna skrinja je jos uvijek tu jer se nadam d acu i bez nje biti 1. a ako ne iskoristit cu je.

http://prntscr.com/1cruue

 a drugu sam potrosio 5ti dan kad sam napravio 14ti nivo bankarstva pa mi je trebao svaki res da skupim 30M zlata

i molim vas jos jednom sve , ne usporedjujte me sa sobom, jar ja sam drugi igraci svijet od vas i da sam imao potrebu i konkurenciju otvarao bih skrinje od 100 dija,i tada bih imao bodova kao ama ili viktorarth. sto mislis da su oni duplo bolji od mene  Huh? nisu, samo su otvarali skrinje kao i vi i da sam ja igrao s njima i ja bih otvarao skrinje kao oni i vi. samo sto ja tad ne bih imao bodova kao vi , nego kao oni Smiley
Evidentirano

luckgood
Gost
« Odgovor #492 na: Lipanj 30, 2013, 04:28:01 »

kako si ti pametan i znas sto ja imam, cak sam siguran da ovo ne pise igor vec ova konjina koja mu cuva racun. jova ga je jucer dobro servisirao pa skace do neba s novim potkovama Wink
eto skinut cu se do kraja i sve vam nacrtati. na ovim kvalifikaicjama kupio sam 2 skirine od 40€ uz sva SMSa prije njih, da budu vece za 20% i prenio sam 800 dija iz svijeta cs5. to je sve sto sam potrosio.jedna skrinja je jos uvijek tu jer se nadam d acu i bez nje biti 1. a ako ne iskoristit cu je.

http://prntscr.com/1cruue

 a drugu sam potrosio 5ti dan kad sam napravio 14ti nivo bankarstva pa mi je trebao svaki res da skupim 30M zlata

i molim vas jos jednom sve , ne usporedjujte me sa sobom, jar ja sam drugi igraci svijet od vas i da sam imao potrebu i konkurenciju otvarao bih skrinje od 100 dija,i tada bih imao bodova kao ama ili viktorarth. sto mislis da su oni duplo bolji od mene  Huh? nisu, samo su otvarali skrinje kao i vi i da sam ja igrao s njima i ja bih otvarao skrinje kao oni i vi. samo sto ja tad ne bih imao bodova kao vi , nego kao oni Smiley

SVaka cast

Horus najbolji
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #493 na: Lipanj 30, 2013, 04:34:27 »

nije bitno kakav si ti, ja, žaba, klaun.... bitno je kakvi smo skupa ovaj put... žišku? team work and such shit...  možeš li to izvesti na 20 dana? ako možeš, dolazim v brege na delanec.... Smiley
zapamti sto si ovdije napisao, potsjetit cu te na to ako ne bude tako...
proslo prvenstvo je repka bila kompaktna i nije bilo nikakvih trzavica.skupa smo isli prema cilju i izmakao nam ja slucajno za 20 minuta. jedino negativno tada je bilo seruckanje mandje , buuuukavca , dacmiha i tebe po forumu, koje se oduzilo do u nedogled. ovaj put niste vani, svi ste unutra (osim dacha. jedino ako se nije zamaskirao pod nekim imenom) . koliko vidim klaun ce umjesto igre uvelike  maltretirati okolinu, i u takvoj atmosferi savez nece bas najbolje funkcionirati. ali zivi bili i vidjeli
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #494 na: Lipanj 30, 2013, 04:44:00 »

zapamti sto si ovdije napisao, potsjetit cu te na to ako ne bude tako...
proslo prvenstvo je repka bila kompaktna i nije bilo nikakvih trzavica.skupa smo isli prema cilju i izmakao nam ja slucajno za 20 minuta. jedino negativno tada je bilo seruckanje mandje , buuuukavca , dacmiha i tebe po forumu, koje se oduzilo do u nedogled. ovaj put niste vani, svi ste unutra (osim dacha. jedino ako se nije zamaskirao pod nekim imenom) . koliko vidim klaun ce umjesto igre uvelike  maltretirati okolinu, i u takvoj atmosferi savez nece bas najbolje funkcionirati. ali zivi bili i vidjeli

Ma sve ce funkcionirat.. Tko se tuce taj se voli Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 50   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!