Autor Téma: Složení armády  (Přečteno 1877 krát)

Offline Esi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 201
    • Zobrazit profil
Složení armády
« kdy: Prosinec 05, 2013, 11:02:46 dopoledne »
Zeptej se hráč, verze 5:

Otázka:
"Chtěl bych se zeptat, jak přesně nakombinovat jednotky abych měl silnou a zároveň učinou armádu pro všechny druhy boje. Hraji za Imperiány a mám už přístup ke všem 3 stupním armády(základní, těžké, elitní). Nevím jestli budovat jen elitní jednotky, které jsou sice nejsilnější ale také mají velké nároky na suroviny. Navíc při utocích na mě sem si všimnul, že silní hráči používají nejen elitní jednotky. Mají armády složené ze všech druhů vojáků a to ze všech 3 kategorí elitnosti. Navíc na mě byli posílány i utoky o síle 200 000 jednotek a já si neumím představit, kde brát na držení takové armády zlato. Jak to tedy je?"

Odpověď :

''Podle mě neexistuje ideální složení proti všem útokům, protože je složení každého útoku jiné, je rozumné stavět obranu podle útočné armády. To nejdůležitější o vojenských jednotkách, jejich slabiny a plusy najdeš pod ikonou knihy "Jak hrát?" v sekci Jednotky a pak najeď myší na ikony jednotek.
Další inspiraci můžeš čerpat z ikony štítu "Bitvy dne" můžeš se podívat a vidět již ukončené nejlepší bitvy v každý den a z toho si odvodit, kdo jakou taktiku použil a zda byla úspěšná či ne.
Obecně za sebe Ti můžu jen říct, že není nutné, aby jsi držel velkou armádu, kterou jen stěží zaplatíš. To že ti nejlepší mají armády ve statisících a to ještě převážně elit znamená, že válčí každý den, tj. pravidelně a chodí si tak pro suroviny a z toho tu armádu platí. Pokud nemáš v plánu u hry sedět denně a neustále válčit a špionovat a plánovat a taktizovat, tak se na armádu vykašli a věnuj se jen rozvoji ekonomiky. Jsem z jiného světa než Ty, ale celou éru jedu bez armády a pohybuji se v žebříčku hráčů dle čistých bodů kolem 30. místa. Důležité je si už na začátku nové éry rozhodnout jakou strategii budeš hrát a držet se jí celou hru.'' -  lachimak
« Poslední změna: Prosinec 05, 2013, 13:25:02 odpoledne od Esi »