Autor Téma: Jak nahlásit hráče  (Přečteno 1559 krát)

Offline Esi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 201
    • Zobrazit profil
Jak nahlásit hráče
« kdy: Prosinec 05, 2013, 10:58:04 dopoledne »
Zeptej se hráč, verze 5:

Otázka:

"Čau, mám problém s jedním hráčem, který mi poslední dobou rabuje pevnost když mám hodně surovin, ale nikdy mě nešpehoval, mám větší lvl kontra špionáže, než jeho lvl špionáže a navíc 5k špionů. Myslím, že používá nějaký cheat, jinak si to nedovedu vysvětlit. Dík za odpověď."

Odpověď :

"Čau. To co popisuješ je naprosto normální :) Nestačí vědět, že máš vyšší level kontra než on špionáže. Je důležité vědět o kolik přesně je tvá úroveň větší? Je-li tvá úroveň vyšší o 1-4 levely, i tak on může mít úspěšnou špionáž. Jistotu, že k tobě nevidí získáš rozdílem v úrovních min. o 5 levelů. Samozřejmě pokud máš 5 a více levelů víc než on, tak to může být jen tím, že to zkouší a má štěstí. Jsme lidé a většinu věcí děláme jako zvyk, tj. ve stejném čase a podle zkušeností z minulých rabování prostě jen odhadne, kdy by jsi asi už zase něco měl a klidně to zkusí i naslepo. Z netných bodů pozná, jestli jsi v mezi čase postavil větší armádu nebo ne. Ale pokud trváš na nahlášení toho hráče, tak napiš na podporu: support_cz@imperialsupport.org"
lachimak
« Poslední změna: Prosinec 05, 2013, 13:26:40 odpoledne od Esi »