Autor Téma: Jak vybudovat armádu -  (Přečteno 1701 krát)

Offline Esi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 201
    • Zobrazit profil
Jak vybudovat armádu -
« kdy: Prosinec 05, 2013, 10:55:42 dopoledne »
Zeptej se hráč, verze 5:

Otázka:

"Snažím se vybudovat silnou armádu. Buduji ji z těžkých a elitních jednotek. Vždycky když dosáhne má armáda počtu zhruba 130 000 jednotek, tak na mě zaútočí nějaký hráč co má miliony jednotek armády a zničí mi ji. Dnes je to už potřetí co se to stalo. Zbylo mě sotva 60 000 jednotek. Otázka zní. Jak mám svou armádu chránit, když nemůžu sedět u počíteče 24 hodin denně a sledovat jestli někdo neutočí. Pevnost mam na levlech 7 a jednu na 9, ale to je proti hráčům s milionovými vojsky k ničemu. navíc když musím svou armádu znovu a znovu stavět, tak nemůžu rozvíjet říši v jiných směrech. Jak tedy chránit svou armádu." 



Odpověď :

"Sám o sobě to nedokážeš. Je potřeba být v nějaké alianci. Ta aliance si domluví s jinou aliancí, že si vzájemně na své Shromáždiště budou posílat jen polní útoky a na poli Shromáždiště samozřejmě nebude žádná armáda, vše bude jen v pevnosti. Dobré je, se domluvit předem při začátku hry, je to výhodné pro všechny hráče obou aliancí, právě aby mohli chránit své armády, když nejsou online. Samozřejmě, čím dále od sebe budou Shromáždiště na Globální mapě, tím lépe, protože armáda bude cestovat delší čas. Tento princip samozřejmě platí univerzálně, můžeš taky nechat armádu útočit na vzdálené opuštěné říše. Další možnost je dát někomu, kdo víš, že bude online plné právo k nahlížení tvého účtu a svěřit mu tvou říši do správy. To samé můžeš udělat později ty pro něj. Další možnost, můžeš poslat svou armádu jako posilu do kolonií, které vlastní spoluhráči v alianci, pokud mají vyzkoumánu logistiku. To by mohlo stačit." - lachimak
« Poslední změna: Prosinec 05, 2013, 13:26:19 odpoledne od Esi »