Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:06:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поздравявам тупа-лупа за добрата игра  (Прочетена 11606 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #30 -: Юли 24, 2008, 17:14:17 »

и аз искам да ви поздравя за силната ви ера , не че не сте се доказали като добри играчи , а може би и най - добрите много успех и в следващата ера да е 2 пъти по силна от тази а относно Ками , приятелю  ТАНГРА не е разбита   Kiss Kiss Kiss
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #31 -: Юли 25, 2008, 09:54:44 »

и аз искам да ви поздравя за силната ви ера , не че не сте се доказали като добри играчи , а може би и най - добрите много успех и в следващата ера да е 2 пъти по силна от тази а относно Ками , приятелю  ТАНГРА не е разбита   Kiss Kiss Kiss

E samo po malko  Grin  Razformirovaxte saiuza nabarzo  Tongue  A ti ima6 golqm potenciql, no si v gre6niq saiuz. 6te se nau4i6 ... sled 3-4 eri ...   Grin Wink
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #32 -: Юли 27, 2008, 18:34:46 »

е всеки се учи от грешките си .. Това което мога до момента го мога благодарение на всичките ми съотборници от ТАНГРА и за такъв кратък период мисля че не е малко Wink
Активен
Kanartikin
Редник
*

Karma: +17/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #33 -: Юли 28, 2008, 00:48:19 »

Поздрави и от мен, добре ми хванахте армията, след това доиграх ерата, но все пак честито. Но добре играхте, аз преди това лично поздравих Ахил. Поздрави и на Видомина за първото място в нетните точки. Това е което мога да кажа. И някой ден ще се завърна, когато съм свободен. Ако намеря съотборници ще направя отново съюз България. До скоро от мен!
Активен

Доброто ще победи!
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!