Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:29:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тиквените медали както каза някои  (Прочетена 730 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« -: Юли 17, 2008, 15:54:07 »

обръщам се към теб Отон защото последният път след твоята намеса се оправиха нещата с тези медали.от 3-4 дена наблюдавам пак в някои светове че не се печелят медали.лично аз в 18 свят сам сигурен че не се начисляват на никoй.преди 2 дни разбих един и сам почти на 100% сигурен че беше най голямата битка за деня.следя всичките играчи а те не са ми много в обхват но никoй не печели нищо.в свят в които няма приходи и много войни за мен лично това е единственото удоволетворение.
 Smiley
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Юли 17, 2008, 15:56:30 »

Трябва ми нещо по-конкретно като доказателство, Вожде.
Но ще проверя.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #2 -: Юли 17, 2008, 16:01:50 »

Трябва ми нещо по-конкретно като доказателство, Вожде.
Но ще проверя.

теоретично приемаме всички пускат атаки независимо дали опожаряват разбиват армии или бият касички.след 24 часа.една от тези всички битки взима медал.аз съм едва ли не с най голямата армия там и 10 човека които са ми в обхват също бият наред.но не забелязах никoй нещо да спечели.въпросният пожар от преди 2 дни загубих си половината войска и взех 31 военни точки.пак ти казвам следя си много зорко противниците.благодаря все пак че ще хварлиш едно око Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!