Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:50:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако може да погледне някой от екипа  (Прочетена 2461 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gatanko
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« -: Септември 11, 2007, 15:50:11 »

Тъй като играча не може да се регистрира във форума аз ще копирам неговото писмо до мен.

"Ako si zabelyazal ot 2 dena byah v vakancionen mod. Ni6to lo6o,. ako ne be6e fakta 4e az ne sam go predizvikal. Na vsi4koto otgore se okazva, 4e tsyalata mi armiya e iz4eznala izvednaj. Nyama pomen ot neya. Iznenadi ima6e o6te - okaza se, 1 4as po-kasno nyakoy ve4e vode6e bitka s men. A v sa6toto vreme napadnatata mi provincia stana s -22000 zlato. Pri tova nyamam izdrajka na voyskata, za6toto ve4e ya nyama, a dori da ya ima6e tya be6e v druga provincia. Nyamam i nikakvi tegleni krediti. I 2 dni ne mojeh da vleza v igrata."


играча е 8888 от свят 4
Активен
BAUBAU
Редник
*

Karma: +23/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2007, 16:18:58 »

Какво да му гледат на човека, който не може да се регистрира във форума?
Активен

Всяка година хиляди млади хора напускат селското стопанство и се вливат в българския шоубизнес....
8888
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #2 -: Септември 11, 2007, 16:33:59 »

To deto ne mojeh si e moy problem, no ako nyakoy znae kak se polu4ava takava situacia neka kaje, 6te mu bada blagodaren ! Vsa6tnost da uto4nya - voyskata prosto ne se zavarna ot uspe6en pohod.  Huh?
Активен
gatanko
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #3 -: Септември 11, 2007, 17:45:59 »

Какво да му гледат на човека, който не може да се регистрира във форума?


Тебе кой те натиска, че звъниш ?
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #4 -: Септември 12, 2007, 12:17:57 »


Тебе кой те натиска, че звъниш ?
*ROFL* как забива само *ROFL*
+че за гатанко  ;D
Активен
marine
Редник
*

Karma: +10/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #5 -: Септември 12, 2007, 15:16:56 »

Абе той човека иска отговор на проблема си.. а Вии почнахте да спамите Smiley
Активен
Krum91
Сержант
**

Karma: +15/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


Профил
« Отговор #6 -: Септември 14, 2007, 21:22:21 »

Тъй като играча не може да се регистрира във форума аз ще копирам неговото писмо до мен.

"Ako si zabelyazal ot 2 dena byah v vakancionen mod. Ni6to lo6o,. ako ne be6e fakta 4e az ne sam go predizvikal. Na vsi4koto otgore se okazva, 4e tsyalata mi armiya e iz4eznala izvednaj. Nyama pomen ot neya. Iznenadi ima6e o6te - okaza se, 1 4as po-kasno nyakoy ve4e vode6e bitka s men. A v sa6toto vreme napadnatata mi provincia stana s -22000 zlato. Pri tova nyamam izdrajka na voyskata, za6toto ve4e ya nyama, a dori da ya ima6e tya be6e v druga provincia. Nyamam i nikakvi tegleni krediti. I 2 dni ne mojeh da vleza v igrata."


играча е 8888 от свят 4

Значи ако разбирам какъв е проблема са го атакували при положение, че е влязъл в мод така ли? Ми доколкото знам ако има тръгнали армии към въпросния играч те ще проведат битката въпреки че играчът ВЕЧЕ е влязъл в мод. А той не е знаел най-вероятно че го атакуват, защото атаката се вижда едва когато остане по малко от час до пристигането на атакущата армия. По друг начин не мога да си обясня как може да е изчезнала войската.
Активен

ManOwaR devil_k Fire_&_Fury Hail and Kill ManOwaR
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!