Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:37:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 25 .... MoldovaVin vs ZEALOTS или войната на световете  (Прочетена 50310 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #45 -: Юни 21, 2008, 19:52:53 »

mda xaresva6e mi Kristal i tam sam pil mnogo pati.a na Stankov na krastopatya sedi li mu o6te borsata i magazina na tsentara?
да седят си Smiley)
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #46 -: Юни 21, 2008, 19:55:07 »

Я направо, който иска да бъде запален да пише на Capt_Blood в свят 25. Ще помоля и един руснак и един сърбин да се включи в палежите.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #47 -: Юни 21, 2008, 19:56:28 »

да седят си Smiley)
100% sam te vijdal i ti men i to mnogo pati nyakoi den 6te se vidim na jivo i 6te se natruaskame jestoko
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #48 -: Юни 21, 2008, 20:13:55 »

е кажи как се казваш де и кой набор ...може наистина да се познаваме Smiley
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #49 -: Юни 21, 2008, 20:15:43 »

е кажи как се казваш де и кой набор ...може наистина да се познаваме Smiley
Според мен за казва Винтету от някакво индианско племе,което живее край връх Мусала.Затова  не му се сърдете на човека,че пиша на латиница.
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #50 -: Юни 21, 2008, 20:20:07 »

Според мен за казва Винтету от някакво индианско племе,което живее край връх Мусала.Затова  не му се сърдете на човека,че пиша на латиница.
6te se opitam da spazya dobriyat ton i nyama da ti otgovorya kakto bi truabvalo.ako ima6 nyakakvi problemi s men ne po tozi na4in yasen li sam Wink
Активен

naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #51 -: Юни 21, 2008, 20:29:30 »

6te se opitam da spazya dobriyat ton i nyama da ti otgovorya kakto bi truabvalo.ako ima6 nyakakvi problemi s men ne po tozi na4in yasen li sam Wink
Ех колко жалко е,че някой хора нямат чувство за хумор и все пак ще ти бъда благодарен,ако прпишеш на кирилица.мисля,че някъде имаше кирилизатор,но не съм сигурен..
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #52 -: Юни 21, 2008, 20:32:50 »

Ех колко жалко е,че някой хора нямат чувство за хумор и все пак ще ти бъда благодарен,ако прпишеш на кирилица.мисля,че някъде имаше кирилизатор,но не съм сигурен..
naprotiv imam straxotno 4uvstvo za xumor no kogato se nameri nyakoi v reditsa postove da mi go razvali.......kakvo mi ostava.opitax se da instaliram injinera.ne uspuax opitax da instaliram vsyakakav tip kirilizatori ne uspuax.ne uspuax da instaliram kalkulator na bulgarski.kakvo mi ostava da se maxna ot foruma li???
Активен

osama
Гост
« Отговор #53 -: Юни 21, 2008, 20:59:41 »

в повечето форуми мнения на латиница директно се трият!
Активен
whiteshark
Редник
*

Karma: +19/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #54 -: Юни 21, 2008, 23:26:56 »

Ферми... Grin Tongue

хм не знам какви ферми сме ние от Zealots  Tongue, за повече инфо може да питаш укко, когато нямахме и един войник как се води война с играчи, които имаха тогава по 150к армия  *gamer*. Може и да ги питаш защо от тогава въпреки армииките им не са ни обявили война след тази  *freak*
Днес половината от Молдова се изредиха да се молят да не сме ги палели, други, че не искат тази война с нас, сега през ноща очаквам продължение

Мога да кажа, че света си е доста интересен и хубави битчици има, просто нещата стават малко по-бавно отколкото в другите светове.
Хайде да ходиме да търсиме жертви сега  Embarrassed и палете, при желание Cry
« Последна редакция: Юни 22, 2008, 00:19:36 от whiteshark » Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #55 -: Юни 21, 2008, 23:28:36 »

в повечето форуми мнения на латиница директно се трият!
а в някой светове  участници с такъв ник непрокопсват дълго
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
v.valantine
Гост
« Отговор #56 -: Юни 21, 2008, 23:39:09 »

хм не знам какви ферми сме ние от Zealots  Tongue, за повече инфо може да питаш укко, когато нямахме и един войник как се води война с играчи, които имаха тогава по 150к армия  *gamer*. Може и да ги питаш защо от тогава въпреки армииките им не са ни обявили война след тази  *freak*
Днес половината от Молдова се изредиха да се молят да сме ги палели, други, че не искат тази война с нас, сега през ноща очаквам продължение

Мога да кажа, че света си е доста интересен и хубави битчици има, просто нещата стават малко по-бавно отколкото в другите светове.
Хайде да ходиме да търсиме жертви сега  Embarrassed и палете, при желание Cry


Аз съм ферма.... Grin Grin Grin
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #57 -: Юни 22, 2008, 00:38:13 »

 Упсс...Обявиха ни още една война.... *scratch* *scratch* *scratch* *freak*
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #58 -: Юни 22, 2008, 00:52:38 »

ми аз незнам какво трябва да решаваме ...те се рредуват кой да ни обяви война ... а сега комай са заедно ....лошото е че в началото на ератабяхме в съюзи с тях .... но това сие за урок ...никога доверие на чужденец

а на българин  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

доверие никога , никому.....дори на съюзник. поне ера , две доказване и пак  *write* *write* *write*
Активен

whiteshark
Редник
*

Karma: +19/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #59 -: Юни 22, 2008, 01:08:52 »

опа тази седмица ще има  *gamer* *gamer* *gamer*
и ела да те  Kiss  *pardon*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!