Imperia Online България  
Април 28, 2024, 16:00:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: шпионаж  (Прочетена 3619 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« -: Юни 19, 2008, 13:42:55 »

Защо внедрените шпиони да не модат да дават пълна информация за провинцията - освен крепостите, да казват работилниците и казармите
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2008, 17:09:35 »

Би било уместно, ако въпросните сгради можеха да се рушат...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #2 -: Юни 19, 2008, 17:15:24 »

засичаш какво се е добило и това е
Активен

osama
Гост
« Отговор #3 -: Юни 19, 2008, 18:33:41 »

Като стана въпрос за рушене, защо когато атакуваш разрушена крепост се налага да събаряш отново?
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2008, 19:35:39 »

Въпросът е уместен.
Тъкмо това си мислех онзи ден.
Ще го погледнем.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
osama
Гост
« Отговор #5 -: Юни 19, 2008, 19:41:08 »

Би било добре да се влиза свободно в разрушените крепости. По реално е.
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #6 -: Юни 19, 2008, 21:34:38 »

Свободно да влиза само тоя където я е съборил Undecided, Undecided.Обаче тогава ще се тича без обсадни и само коне *freak*
Активен

osama
Гост
« Отговор #7 -: Юни 19, 2008, 21:42:52 »

Свободно да влиза само тоя където я е съборил Undecided, Undecided.Обаче тогава ще се тича без обсадни и само коне *freak*

Къде е логиката? ако аз съм Драган и Иван ми е съборил оградата, взел ми е кокошките, и ако Гошо дойде до оградатата и реши да ми вземе петела, какво? Ми тя оградата е съборена, не може ли Гошо ей така да влезе и да ми вземе петела а?
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #8 -: Юни 19, 2008, 21:56:38 »

ти сам си написал "Би било добре да се влиза свободно в разрушените крепости. По реално е." ,а аз ти отговарям ,че не става
Активен

osama
Гост
« Отговор #9 -: Юни 19, 2008, 22:26:23 »

Защо да не става?
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #10 -: Юни 20, 2008, 11:40:41 »

Имаше преди предложение -след всяко събаряне на крепоста тя да става с 1 ниво по-малка.И накрая какво ще стане-правиш 8 - ца за един месец и ти се редят 5 за 10 мин , и почваш от начало
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #11 -: Юни 20, 2008, 11:52:53 »

Имаше преди предложение -след всяко събаряне на крепоста тя да става с 1 ниво по-малка.И накрая какво ще стане-правиш 8 - ца за един месец и ти се редят 5 за 10 мин , и почваш от начало

Амиии тогава, колко човека ще правят крепости Wink
Аз няма да съм от тях  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
osama
Гост
« Отговор #12 -: Юни 20, 2008, 11:55:51 »

Нямам предвид да пада нивото, а просто докато не се поправи крепоста да се влиза без да се разрушава отново, иначе за какво е рисунката със разрушена крепост в статистиката на играчите.
Активен
dare
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #13 -: Юни 20, 2008, 12:04:08 »

няма нужда да пада нивото на крепоста само защитата й, както в ГО при разрушена планета и защитата и пада наполвина (ако не се лъжа).
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #14 -: Юни 20, 2008, 12:04:12 »

Нямам предвид да пада нивото, а просто докато не се поправи крепоста да се влиза без да се разрушава отново, иначе за какво е рисунката със разрушена крепост в статистиката на играчите.

Май имаше нещо общо, че от там не можеш да пускаш нови сгради и проучвания ....  *scratch*

Смело предлагате .. но я помислете следното .... Във война сте ... с противник съставен от 10-тина човека, всички са Ви в обхват. Излизате в Блок ... минава първия и Ви оставя без здрава крепост ....
От там на сетне .. 10-тина човека ви въртят Атаки само с Коне и стрелци примерно ...
При добра организация ... има да Висите и да местите като изоглавен една армия за защита и ресурса да Ви се мести по 20 мин. през товарните ... и да не можете да станете от ПС-то следващите 20 часа .. понеже атака само от коне може да мине и 45 мин ( не говоря за блица). На третия ден ... ще гледате като ИТИ   Grin

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!