Imperia Online България  
Април 28, 2024, 11:16:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой?
Chingiz - 5 (13.9%)
Skeletan - 9 (25%)
dimitur4o - 2 (5.6%)
Negative - 0 (0%)
farfui - 3 (8.3%)
Trippin - 6 (16.7%)
Desperado - 1 (2.8%)
Smehh - 10 (27.8%)
Общ брой гласове: 23

Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Администратор на футболната игра (АНКЕТА)  (Прочетена 4247 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« -: Октомври 17, 2007, 14:49:36 »

1. Главен ще бъде НАФТЕКС ще осъществява контрол и надзор. Да направи потребител(администратор на играта) във форума с име някакво подходящо - игра, футбол, ... нещо такова
2. Избираме си двама помощника. След избора 3-мата ще имат достъп до потребителя(администратора в играта) и оформят една красива футболно-форумна игра. Ще обобщят правилата, и ще поддържат зала на славата.  Wink
3. Ние ще си пращаме на потребителя(администратора) мачове които считаме за интересни. Алармираме за грешни точки, нови идеи и т.н. и т.н.

Два гласа право на избор. Краен срок 19.10.2007

« Последна редакция: Октомври 17, 2007, 15:04:12 от smehh » Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2007, 18:42:11 »

Надявам се презумпцията предложените кандидати да са съгласни да бъдат бъдещи администратори на футболната игра да е вярна. Иначе намесата на репресивните органи ще се окаже наложителна.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2007, 19:02:34 »

и аз това се надявам  ;D
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2007, 19:11:52 »

честно да ви кажа ...нямам много време и възможност за такава работа Smiley
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2007, 20:13:34 »

ако има желаещи да не се стесняват  Smiley
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2007, 23:09:28 »

Надявам се презумпцията предложените кандидати да са съгласни да бъдат бъдещи администратори на футболната игра да е вярна. Иначе намесата на репресивните органи ще се окаже наложителна.

Всъщност като се замисля, никой не ме е питал. Явно тук я караме на няма не искам, няма недей!  ;D
Активен
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2007, 14:41:47 »

Надявам се презумпцията предложените кандидати да са съгласни да бъдат бъдещи администратори на футболната игра да е вярна. Иначе намесата на репресивните органи ще се окаже наложителна.


надявам се не забравяте , че скоро настъпват дългите и скучни зимни нощи , в които мъртвите са лишени от всякакви забавления. Embarrassed
Активен

НА   
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2007, 15:35:29 »

надявам се не забравяте , че скоро настъпват дългите и скучни зимни нощи , в които мъртвите са лишени от всякакви забавления. Embarrassed
интересно лятото какви ли забавления има за мъртвите ;D
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
kyzevich
Сержант
**

Karma: +18/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2007, 15:43:11 »

интересно лятото какви ли забавления има за мъртвите ;D
Вие по добре трябва да го знаете това млада госпожице....доколкото звездите ми говорят , Вие сте видели на Рачо чука....ако ме разбирате какво имам в предвид..... ;D
Активен

НА   
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2007, 22:11:53 »

интересно лятото какви ли забавления има за мъртвите ;D
лятото мъртвите спят зимен сън ;D
само будните българи ходят на протести против багерите в Рила(не по-темата сори)!
Активен

КуКу
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2007, 22:17:10 »

Да тва ще бъде забвно.. :)Ма вие тая тема май я обърнахте на СПАМ..айде гласувайте...И предлагам след този кръг да бдъе обявен топ 3 на играчите и след всяка ера да се слага в ЗАЛАТА НА СЛАВАТА  ;D ;D
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2007, 00:34:24 »

Много ясно че след всяка ера ще си сложим топ 10.
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 20, 2007, 10:56:51 »

край на гласуването. Аз нямам нищо против да помагам в обновяването и се надявам и Скелетан. И по-сериозен Нафтекс. 
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 20, 2007, 11:37:36 »

край на гласуването. Аз нямам нищо против да помагам в обновяването и се надявам и Скелетан. И по-сериозен Нафтекс. 
зна4и правип последн кръг и после от начало:)
Активен

КуКу
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 20, 2007, 11:40:24 »

За мен ще бъде удоволствие да участвам. Аз предлагам за име на администраторския акаунт псевдонима FUTBOL. Ще му измислим подобаващ аватар - топчица, строг съдия, ще предлагаме. Предполагам след този кръг ще пуснем новата ера. Искам да помоля Нафтекс да коригира името на темата в RPG от "Игра" на "Футболна игра". Ако се е приело всеки кръг да има по десет мача, то с новата продължителност като че ли е разумно да преосмислим бонусната система, а защо не и тази за раздаване на медалите. Сегашното положение предполагаше медал само за този, който еднолично оглави класацията по точки за съответния кръг. Това беше така, защото от переспективата за една "вечна" продължителност на играта не ми се искаше да усложнявам поддържането и. Сега обаче може да се въведе вторичен критерий при равенство в точките с оглед раздаването на медал за всеки кръг. Бонусите също могат да бъдат променени и разнообразени. На мен обаче не ми стана ясно как ще избираме срещите. Ако се е приело предложението на smehh всеки да отговаря за едно или повече първенства, то аз съвсем не следя българското и не знам кой мач може да се дефинира като интересен и кой не. Намирам време да гледам само английската висша лига, за мен най-интересният шампионат, относно другите слушам само резултатите и рядко прочитам по някой коментар.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!