Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:29:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правописна грешка във форумно съобщение  (Прочетена 3373 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« -: Октомври 16, 2007, 20:51:37 »

Опитах се да повиша кармата на BAUBAU, когато неочаквано получих следното разяснение:
"Съжелавам, не можеш да повториш карма действие преди да изчакаш 24 часа."
Дали ще е възможно тази малка грешка да бъде коригирана, в едно с по-голямата - рестрикцията на остроумния ми приятел?
 
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2007, 22:03:51 »

Опитах се да повиша кармата на BAUBAU, когато неочаквано получих следното разяснение:
"Съжелавам, не можеш да повториш карма действие преди да изчакаш 24 часа."
Дали ще е възможно тази малка грешка да бъде коригирана, в едно с по-голямата - рестрикцията на остроумния ми приятел?
 

 бау бау и склетан защо ли си мисля че са 1 човек *rose*
Активен

Age of Extinction
Spiridon
Сержант
**

Karma: +57/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2007, 18:41:10 »

Опитах се да повиша кармата на BAUBAU, когато неочаквано получих следното разяснение:
"Съжелавам, не можеш да повториш карма действие преди да изчакаш 24 часа."
Дали ще е възможно тази малка грешка да бъде коригирана, в едно с по-голямата - рестрикцията на остроумния ми приятел?
 

Всъщност, в тази дума има две правописни грешки...
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2007, 19:00:16 »

 *bravo*
Напълно правилно! А и ни обиждат, обръщайки се към нас във второ лице единствено число. Аз съм склонен да преглътна, ако преразгледат забраната на моя приятел.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2007, 19:06:39 »

Вашият приятел никога не е имал забрана,че да я преразглеждаме.Това,което всъщност изглежда като икона за група рестриктнати,е аватарът му.А по повод правописните грешки и обръщенията може да се обърнете към създателите на SMF,както и тези,които са го превеждали на български,за съжаление ние нямаме възможност да коригираме заложените съобщения.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2007, 19:10:46 »

 
Хахахаха, въобще не бях забелязал, че надписа е под кармата. Хванах се! Понеже ме е срам, ще помоля да изтриете темата.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2007, 19:21:35 »

Не се учудвайте.Този,когото взимате за приятел е всъщност доста подла личност,каквато е и славата му в играта. Lips Sealed Този аватар(поставен с помощ на предателя Fight) е опит за злепоставяне на личността ми сред форумното общество.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2007, 19:38:04 »

Не знам как ще се защитите при наличието на такива противници. Баубау вече успя да ме насъска срещу Съпорт в ера едно на свят десет, кой знае още кой е вербувал във войната срещу екипа.


П.П. Леле, Англия пада в момента. Ужас!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
BAUBAU
Редник
*

Karma: +23/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2007, 21:56:33 »

Не само, че Англия падна, ама и нашите глезльовци ще паднат.
Активен

Всяка година хиляди млади хора напускат селското стопанство и се вливат в българския шоубизнес....
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2007, 22:23:53 »

Не само, че Англия падна, ама и нашите глезльовци ще паднат.

...... и вече падат.......добър вечер г-н Скелетан Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Spiridon
Сержант
**

Karma: +57/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2007, 22:45:22 »

*bravo*
Напълно правилно! А и ни обиждат, обръщайки се към нас във второ лице единствено число. Аз съм склонен да преглътна, ако преразгледат забраната на моя приятел.

Размишлявайки върху допуснатите грешки открих, че може би те въобще не са грешки! Може би всъщност не става въпрос за сгрешената дума "съжалявам", а за съ-желавам, тоест - желая съвместно! Така съобщението добива един много по-тайнствен и загадъчен смисъл и открива простор за фантазията на потребителя!
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 17, 2007, 22:47:29 »

Аз съм сигурен, че има някаква огромна генерална грешка. И тя е някъде в българския национален отбор. Мислех си да пиша тук някаква критика, но след видяното оставам без думи.


П.П. Вечерта за съжаление не е добра, г-н Гаргаран.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2007, 13:21:15 »

Аз съм сигурен, че има някаква огромна генерална грешка. И тя е някъде в българския национален отбор. Мислех си да пиша тук някаква критика, но след видяното оставам без думи.


П.П. Вечерта за съжаление не е добра, г-н Гаргаран.

Грешката е в това ,че господин Боби Михайлов  нестава за длъжноста  която заема .Мога да съм левскар,но такъв идиотизъм  рядко се среща ... Стоичков бе държан повече отколкото трябваше ,след това видясе ,че няма качествен български трениюр ,заговори се за чужд( немски в лицето на Лотар Матеус и Клинсман)  което щеше да е една положителна за българкият футбол промяна.Но ни натресоха чичото ,на чичовото.Всеки познат казва няма да го бъде ,не е за този пост  и т.н.Добре нужно ли е като всички знаят за какво иде реч ,да се унижаваме с Малта,Албания и т.н.Ние ли сме  блаканските футболни джуджета,има ли бъдеще футболът в нас ?
 Относно Русия -Англия 2-1,мога да кажа браво на братушките.Тея англичани винаги са били жалки на национално равнище  и ако не са многото пари да привличат чужди играчи(предимно французи и от бившите френски колоний)  ,и  на клубно ниво да са така посредствени както ,на национално.
Активен
Edinak
Degraded
Сержант
**

Karma: +73/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 96



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 18, 2007, 14:10:19 »

Отзад-напред
Грешката е в това ,че господин Боби Михайлов  нестава за длъжноста  която заема .Мога да съм левскар,но такъв идиотизъм  рядко се среща ... Стоичков бе държан повече отколкото трябваше ,след това видясе ,че няма качествен български трениюр ,заговори се за чужд( немски в лицето на Лотар Матеус и Клинсман)  което щеше да е една положителна за българкият футбол промяна.Но ни натресоха чичото ,на чичовото.Всеки познат казва няма да го бъде ,не е за този пост  и т.н.Добре нужно ли е като всички знаят за какво иде реч ,да се унижаваме с Малта,Албания и т.н.Ние ли сме  блаканските футболни джуджета,има ли бъдеще футболът в нас ?
 Относно Русия -Англия 2-1,мога да кажа браво на братушките.Тея англичани винаги са били жалки на национално равнище  и ако не са многото пари да привличат чужди играчи(предимно французи и от бившите френски колоний)  ,и  на клубно ниво да са така посредствени както ,на национално.
Много си прав брат! Всичко точно си го казал! Трябват промени на всеички нива и Боби Михайлов трябва сам да се сети, че той трябва да е първият и да даде пример!

бау бау и склетан защо ли си мисля че са 1 човек *rose*
Абе колко принца на прелъстителите има тука?! Teardrop да не е принцеса на прелъстителите или нещо такова ... Не вервам да са 2-ма принца на прелъстителите щот малко педерастично ми звучи някак си ... Без да се обижда никой от майсторите изкусители, ама има нещо гнило тука... ;D *freak* *hahaha*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!