Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:56:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DOBLEST  (Прочетена 42344 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 27, 2008, 14:49:04 »

Цитат
gotini ste vsi4ki tova kak e podredena armiata niama nikakvo zna4enie i dali vzimat miasto na flanga shtom kalkolatora govori 4e biesh e dobre Smiley osven tova e dosta po vajno da ne ti vidat armiata i da ne se usetat 4e ima dvijenie i si online ot kolkoto da podrejdash i da si vurne voiskata ,a lekite kone sa mnogo silni edenici imat dosta pove4e pliusove ot paladinite i hi4 ne e losho da imash 50000 br Smiley osven tova kolkoto po losho e podredena voiskata tolko pove4e doblest pe4elish , na men mi pisna da se bia s -5 moral v ataka
  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Цитат
priateliu az gi prepodavam urocite bezplatno Smiley ako niakoi neshto e zainteresuvan neka da pita
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
мале-мила .. не е чудно че уроците при теб са безплатни .. то даже би било редно ти да плащаш, че някой да се учи от тебе
« Последна редакция: Октомври 27, 2008, 14:50:54 от duralumin » Активен

enjoy the silece
the_knight
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 27, 2008, 14:58:20 »

lekite sa po burzi po evtini za po malko vreme stavat i nosta pove4e pari nai silnata edenica za opojariavane opredeleno !!!

битката която си постнал не е само пожар а сблъсък на 2-те армии, а тогава структурата на войската е от голямо значение ама какво ли съм тръгнала и аз да ти отварям очите *scratch* ако срещна ника ти в някой свят в който играя по-добре нагледно да ти го демонстрирам и пак ще си говорим тогава Cool
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #47 -: Октомври 27, 2008, 15:01:44 »

битката която си постнал не е само пожар а сблъсък на 2-те армии, а тогава структурата на войската е от голямо значение ама какво ли съм тръгнала и аз да ти отварям очите *scratch* ако срещна ника ти в някой свят в който играя по-добре нагледно да ти го демонстрирам и пак ще си говорим тогава Cool

аз лесно мога да му го докажа ако искаш  Grin
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
the_knight
Гост
« Отговор #48 -: Октомври 27, 2008, 15:03:45 »

аз лесно мога да му го докажа ако искаш  Grin

ами май само на теория не може да го асимилира *hihi*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 27, 2008, 15:10:57 »

Pesko1; prodai 15k paladina i napravi o6te 50k falangi, prodai lekite kone i pusni falangi, smetni sled tova na kalkulatora kavi sa ti zagubite i kakvi sa zagubite na protivnika, ti ne vijda6 li 4e ot 70k paladina samo 15k sa na flanga be?
Mislq i az da ti go pkaja nagledno  Grin
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #50 -: Октомври 27, 2008, 15:13:42 »

Pesko1; prodai 15k paladina i napravi o6te 50k falangi, prodai lekite kone i pusni falangi, smetni sled tova na kalkulatora kavi sa ti zagubite i kakvi sa zagubite na protivnika, ti ne vijda6 li 4e ot 70k paladina samo 15k sa na flanga be?
Mislq i az da ti go pkaja nagledno  Grin

да, а за фалангите да не говорим че са убийствено малко *freak* но за 70к паладина и 50к фаланги са нищожно количество *scratch*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 27, 2008, 15:14:23 »

да, а за фалангите да не говорим че са убийствено малко *freak* но за 70к паладина и 50к фаланги са нищожно количество *scratch*
Imah vpredvid o6te 50 k Smiley ama i te shte sa malko
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #52 -: Октомври 27, 2008, 15:16:19 »

Imah vpredvid o6te 50 k Smiley ama i te shte sa malko

а и нали доблест иска повече да има - фалангите правят добро количество доблест Wink
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #53 -: Октомври 27, 2008, 19:14:21 »

Pesko1; prodai 15k paladina i napravi o6te 50k falangi, prodai lekite kone i pusni falangi, smetni sled tova na kalkulatora kavi sa ti zagubite i kakvi sa zagubite na protivnika, ti ne vijda6 li 4e ot 70k paladina samo 15k sa na flanga be?
Mislq i az da ti go pkaja nagledno  Grin
priateliu ti dobre li si ? znaesh li kolko trudno se stroiat paladini po 36 4asa a falangite se stroiat za po 12 4asa 3 puti po burzo a umirat 5 puti pove4e pri bitka ot paladinite ako se biesh vseki den niama kak vinagi da si vuv perfektna podredba na voiskata biesh se s kakvoto ima osven tova za bitkata koiato govorim az ot voenen dohod sum si izbil vsi4ki jertvi ta sa mi ostanali pari oshte tolko Smiley vse pak shte ti sloja edno plius4e kakto na teb taka i na the khnite Smiley a ako niakoi iska da me atakuva da go napravi ama da znaete 4e ne proshtavam i ne zabraviam lesno a i dosega za tezi 8 meseca IO sviat bg 2 samo 2ma igra4a sa mi hvanali voiskata zashtoto e bila zle podredena s edinia sme se zabravili i ne se atakuvame , no drugia oshte mi surba poparata osven tova me e strah samo ot gospod i putka sus zubi
Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #54 -: Октомври 27, 2008, 19:23:52 »

битката която си постнал не е само пожар а сблъсък на 2-те армии, а тогава структурата на войската е от голямо значение ама какво ли съм тръгнала и аз да ти отварям очите *scratch* ако срещна ника ти в някой свят в който играя по-добре нагледно да ти го демонстрирам и пак ще си говорим тогава Cool
baby shte te gushkam ti ne me razbra kogato napravih tazi bitka ne iskah da riskuvam i da pokazvam 4e sum online voiskata mi se pribra vuv tozi vid 10 min predi da stane bitkata pri edno razdeliane na voiskata igra4a sreshtu men ima po gliam shans da prosluhti i da vidi 4e sum online zashtoto ne moga za 2 sekundi da razdela armiata triabvat mi pone 10 sek !!!! kogato smetnah na kalkolatora bitkata me ustroivashe i taka sum ia ostavil , no ne sum iskal da se pohvala kak mi e podredena armiata v tazi bitka a iskah da kaja 4e za 1 mesec gonene na armia nai nakraia ia havanh v koi sviat igraesh?
Активен

duralumin
УМРИ ПРАВ НЕ ЖИВЕЙ НА КОЛЕНЕ
Капитан
****

Karma: +65/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 298


$$$$$$$$$$$$$$


Профил
« Отговор #55 -: Октомври 27, 2008, 19:32:15 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
този е загубена кауза .. защо не го оставите да си рупа морковите
та той не само че не чете, ами и не вдява какво му се говори
 *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

enjoy the silece
the_knight
Гост
« Отговор #56 -: Октомври 27, 2008, 19:36:47 »

baby shte te gushkam ti ne me razbra kogato napravih tazi bitka ne iskah da riskuvam i da pokazvam 4e sum online voiskata mi se pribra vuv tozi vid 10 min predi da stane bitkata pri edno razdeliane na voiskata igra4a sreshtu men ima po gliam shans da prosluhti i da vidi 4e sum online zashtoto ne moga za 2 sekundi da razdela armiata triabvat mi pone 10 sek !!!! kogato smetnah na kalkolatora bitkata me ustroivashe i taka sum ia ostavil , no ne sum iskal da se pohvala kak mi e podredena armiata v tazi bitka a iskah da kaja 4e za 1 mesec gonene na armia nai nakraia ia havanh v koi sviat igraesh?

 *hmm* не съм ти бейби, а пък за следващото ти изказване да не говорим *scratch*
второ - ти май не ме разбра какво искам да ти обясня за войската, прочети по-внимателно и може би ще разбереш какво искаме да кажем *pardon* ако беше разкарал леките коне загубите за теб щяха да са много по-малки, леките коне не са толкова много, че от едно слухтене да стане ясно че си движиш войската *scratch* аз съм спирала пожар с половината си армия, като съм оставила другата половина именно за да не се разбере че съм онлайн Wink а по принцип ако правиш повечко фаланги, ще губиш по-малко паладини, които както ти самият каза се правят трудно и бавно и по тая логика в битка не е зле да си ги пазиш *pardon*
и накрая - не играя в твоя свят, а и не играя и с този ник вече Smiley
освен това не съм привърженик на пожарите, не ме кефят и паля само ако искам на някого да му е гадно Grin и понеже водя друг тип битки гледам армията ми да е добре подредена Wink

п.п. а ако пишеш на кирилица няма да е зле, че ме заболя главата докато разчета какво си написал Smiley
« Последна редакция: Октомври 27, 2008, 19:48:55 от the_knight » Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 27, 2008, 19:46:02 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
този е загубена кауза .. защо не го оставите да си рупа морковите
та той не само че не чете, ами и не вдява какво му се говори
 *crazy* *crazy* *crazy*
Prav si.
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #58 -: Октомври 27, 2008, 19:48:14 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
този е загубена кауза .. защо не го оставите да си рупа морковите
та той не само че не чете, ами и не вдява какво му се говори
 *crazy* *crazy* *crazy*

Prav si.

реших да направя още един опит все пак *freak* ако и сега не му стане ясно... *pardon*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #59 -: Октомври 27, 2008, 19:49:40 »

реших да направя още един опит все пак *freak* ако и сега не му стане ясно... *pardon*
Zalagam si kon4etata 4e nqma da razbere Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!