Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:37:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации за Световното 2021  (Прочетена 3598 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #60 -: Октомври 27, 2021, 04:31:32 »

(Номадски стан 44)  3   Крепостна обсада      
(Номадски стан 44)  5   Крепостна обсада      
(Номадски стан 44)  6   Крепостна обсада      
(Номадски стан 44)  7   Крепостна обсада
Състав на номадската армия: 40% Фаланга 30% Гвардеец 20% Елитен стрелец 2% Таран 5% Требушет 3% Балиста
olineza още се държи, поздравления! *heart* *heart* *heart*
« Последна редакция: Октомври 27, 2021, 04:33:30 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #61 -: Октомври 27, 2021, 04:34:23 »

Аз забравих да махна армията от втора провинция днес и спечелих една от 6 битки и 17 милиарда обоз. Къде да ги върна? Не искам някой да каже, че играя нечестно  Grin
Пиши на Ваня Grin Grin Grin
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #62 -: Октомври 27, 2021, 09:46:23 »

(Номадски стан 45)  2   Опожаряване      
(Номадски стан 45)  3   Опожаряване      
(Номадски стан 45)  5   Опожаряване   
(Номадски стан 45)  6   Опожаряване      
(Номадски стан 45)  7   Опожаряване   
(Номадски стан 45)  9   Опожаряване
Състав на номадската армия: 20% Фаланга 15% Гвардеец 30% Елитен стрелец 35% Паладин
Още малко остана olineza дръже се Kiss
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 27, 2021, 11:38:53 »

То така, ама ми измряха генералите Grin
Поне си направих генерална репетиция за номадите  *rose*
Активен
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #64 -: Октомври 27, 2021, 19:18:06 »

(Номадски стан 46)  1   Крепостна обсада      
(Номадски стан 46)  2   Крепостна обсада      
(Номадски стан 46)  4   Крепостна обсада      
(Номадски стан 46)  6   Крепостна обсада      
(Номадски стан 46)  8   Крепостна обсада
Състав на номадската армия: 19% Фаланга 40% Гвардеец 20% Елитен стрелец 10% Паладин 4% Таран 5% Требушет 2% Балиста
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 27, 2021, 21:39:04 »

То така, ама ми измряха генералите Grin
Поне си направих генерална репетиция за номадите  *rose*
Браво! Впечатляваща игра! Направо ме отказа от номадите  Undecided
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #66 -: Октомври 27, 2021, 22:15:04 »

Браво! Впечатляваща игра! Направо ме отказа от номадите  Undecided

Поведи отбора, Весо. Дърто куче си, имаш опита, дано и желанието.
Искам да Ви видя с медал. Smiley
Активен

.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 27, 2021, 22:32:08 »

Това е така за казармите и в правилата само, крепостта си пада.

Имах строящи се девятки, след изгубените битки бях с осмици. Т.е и за крепостите важи това. Губи се строящото се ниво само.



Адмирации за чудесната игра, колега! Ако зависеше от мен, Вие трябва да сте в отбора!

Благодаря! Мисля си, че нямам нужните качества ( а в момента и време) да играя с отбора на световното. Аз си разцъквам в квалификациите за удоволствие и се опитвам за непобедим, макар. Тренирам и аз за номадите един вид  Wink.
« Последна редакция: Октомври 27, 2021, 22:33:55 от .vess. » Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #68 -: Октомври 28, 2021, 01:28:26 »

Имах строящи се девятки, след изгубените битки бях с осмици. Т.е и за крепостите важи това. Губи се строящото се ниво само.



Благодаря! Мисля си, че нямам нужните качества ( а в момента и време) да играя с отбора на световното. Аз си разцъквам в квалификациите за удоволствие и се опитвам за непобедим, макар. Тренирам и аз за номадите един вид  Wink.

- Ако нападащата армия победи при крепостна обсада, всички сгради на играча губят по 1 ниво, като базовите точки за тях се отнемат от моментните нетни точки на играча. Ако сграда е в строеж, строящото се ниво ще бъде премахнато, а нетните точки за него - отнети. Къщите не могат да паднат под 5-о ниво в столицата и под 1-во ниво в останалите провинции.
Активен
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #69 -: Октомври 28, 2021, 05:04:23 »

Имах строящи се девятки, след изгубените битки бях с осмици. Т.е и за крепостите важи това. Губи се строящото се ниво само.
Благодаря за информацията, ще пиша до админите за този проблем и ще ги питам, защо при мен се губи вече завършеното ниво на крепост Kiss



« Последна редакция: Октомври 28, 2021, 05:12:31 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #70 -: Октомври 28, 2021, 06:04:07 »

(Номадски стан 47)  2   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  3   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  4   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  5   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  6   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  7   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  8   Крепостна обсада      
(Номадски стан 47)  9   Крепостна обсада
Състав на номадската армия: 20% Фаланга 25% Гвардеец 30% Елитен стрелец 14% Паладин 5% Таран 4% Требушет 2% Балиста
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #71 -: Октомври 28, 2021, 13:17:10 »

Поведи отбора, Весо. Дърто куче си, имаш опита, дано и желанието.
Искам да Ви видя с медал. Smiley

Не ставам вече Марто! Две принцеси търсят вниманието ми, четири фирми и 20 хрантутници, чакащи заплати, изсмукват времето ми. Разбира се, ако се види отбор, ще дам своя дан за достойно класиране Wink
Активен
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #72 -: Октомври 28, 2021, 15:11:41 »

Това се получава при мен: преди удара https://prnt.sc/1xlgks1 и след https://prnt.sc/1xlqyz8
Крепост 8 се строи за 13 часа, а не за https://prnt.sc/1xlr5u6 *crazy*
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 28, 2021, 15:35:38 »

(Номадски стан 48)  1   Крепостна обсада   
(Номадски стан 48)  2   Крепостна обсада   
(Номадски стан 48)  3   Крепостна обсада      
(Номадски стан 48)  4   Крепостна обсада      
(Номадски стан 48)  5   Крепостна обсада      
(Номадски стан 48)  6   Крепостна обсада      
(Номадски стан 48)  7   Крепостна обсада
Състав на номадската армия: 15% Фаланга 15% Гвардеец 50% Елитен стрелец 9% Паладин 4% Таран 5% Требушет 2% Балиста
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #74 -: Октомври 28, 2021, 15:51:57 »

Това се получава при мен: преди удара https://prnt.sc/1xlgks1 и след https://prnt.sc/1xlqyz8
Крепост 8 се строи за 13 часа, а не за https://prnt.sc/1xlr5u6 *crazy*

Да. И при мен е така. Тъкмо влязох да уточня, че когато има нещо в строеж си се премахва строящото се ниво от менюто, но в случая на крепостите си се строи - само че нивото е с едно надолу. Когато деветки бяха в строеж след битката вече бяха 8 в строеж, но времето оставщо се запазваше. При мен беше малко всъщност и изчаках. Бяха си осмици след като приключи строежа. Беше ме страх да дам хикса, за да не се окажа с 7. Мислех да го пробвам  да видя какво се случва, ако в подобен момент се отмени поръчката и пуснах една 9 да се строи, но то понеже времето е много я няма опцията за премахване. Отново ще пробвам - този път с някоя крепост с по-свалено ниво. Или всъщност някой знае какво се случва в тази ситуация?
« Последна редакция: Октомври 28, 2021, 15:54:04 от .vess. » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!