Imperia Online България  
Април 16, 2024, 11:36:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Квалификации,Групова фаза и Финал- за Световното 2020  (Прочетена 4404 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #45 -: Ноември 13, 2020, 17:01:03 »

Междинното Световно нямах възможност да го наблюдавам, предполагам е било донякъде идентично Smiley
Нека се пробва Мечо, нека се бори и спре да злобее. Все ми е тая за коя държава играе, просто да не мрънкоти само.
Нямам си на идея в нашия отбор какво се случи, то няма и кой да анализира или не е много за писане отново.
Румънците ще спечелят отново, препдолагам. Чехите не знам конкуренция ли са им с този сборен отбор, т.е. дали са имали време да се стиковат. Дано финалите изпълнат очакванията ми за военна игра. Smiley
Военна игра на съюзно много трудно ще се получи, не и с това разпределение.Виж, на личмо ниво ще има вакханалия. Има двама-трима командира при чехите дет бая ще озорят румънците. Реакно и 2019та ги озориха , но с контролираното клониране на армия се извадиха.
Да речем, че по-бавничко вдявам, ама е качествено - основно се следят сборни пунктове, замъци, нето на играчите и НЕТНА СТОЙНОСТ на съюза. Клонираната армия крие точно нетната стойност. Реално,  смяташ атаки срещу 300млн, а ти се появяват 360, при 75% бонус на защитата разликата е далеч над чистите 60млн отгоре.
« Последна редакция: Ноември 13, 2020, 17:09:41 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #46 -: Ноември 13, 2020, 21:28:26 »

Военна игра на съюзно много трудно ще се получи, не и с това разпределение.Виж, на личмо ниво ще има вакханалия. Има двама-трима командира при чехите дет бая ще озорят румънците. Реакно и 2019та ги озориха , но с контролираното клониране на армия се извадиха.
Да речем, че по-бавничко вдявам, ама е качествено - основно се следят сборни пунктове, замъци, нето на играчите и НЕТНА СТОЙНОСТ на съюза. Клонираната армия крие точно нетната стойност. Реално,  смяташ атаки срещу 300млн, а ти се появяват 360, при 75% бонус на защитата разликата е далеч над чистите 60млн отгоре.

Добър сборен отбор има при Чехите и вярвам, че има българи там. С общи усилия може да си поиграят с Румънците.
Интересно ми изглежда. Ако имат време, ще е интересно и за самите играчи. 100% има система изградена и тепърва ще видим нещата.
Взел съм си пуканки и те така.  Grin Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #47 -: Ноември 13, 2020, 22:38:14 »

Добър сборен отбор има при Чехите и вярвам, че има българи там. С общи усилия може да си поиграят с Румънците.
Интересно ми изглежда. Ако имат време, ще е интересно и за самите играчи. 100% има система изградена и тепърва ще видим нещата.
Взел съм си пуканки и те така.  Grin Smiley
не съм питал дали има българи при чехите. Изненадаха ме, че има ентусиасти от Джерико там. Със сигурност този път ще вземат медал, ама какъв не знам. Доста широк часови пояс като активност имат, може и да им помогне. На лично ниво мисля, че румънците доста ще ги начупят, но това е без особено значение, Ахилес изкара почти цяло световно с 200 хил катапулта като лична армия 2018та
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 14, 2020, 08:18:39 »

не съм питал дали има българи при чехите. Изненадаха ме, че има ентусиасти от Джерико там. Със сигурност този път ще вземат медал, ама какъв не знам. Доста широк часови пояс като активност имат, може и да им помогне. На лично ниво мисля, че румънците доста ще ги начупят, но това е без особено значение, Ахилес изкара почти цяло световно с 200 хил катапулта като лична армия 2018та

Още се чудя какво ги кара да дават толкова много пари, т.е. какъв е интереса от играта с парите. Не опирам до въпроса че ги има и ги дава, а какво му е толкова якото Smiley Аз също си плащах доста дълго, за да играя с малкото онлайн, но никакъв смисъл нямаше и няма как да има.
В САЩ заемите в момента до определено ниво са без лихви, ама луди не се намериха да наливат. С пари всички ще можем, но пак казвам, това не допада на доста от играещите и за това всяка година нивото е покъртително ниско. Smiley
Активен

karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 15, 2020, 15:47:45 »

Сега гледам,че Ватикана са се опитали да вкарат и Алжир на финалите и ако това лидерчето на Ватикана е онзи тъп кух налъм ЮРИГОФРЕН верно ще е много тъп кух налъм,че е предпочел Алжир пред Англичаните ама все пак той си е Юригофрен да не забравяме  *hahaha*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #50 -: Ноември 16, 2020, 00:24:19 »

Още се чудя какво ги кара да дават толкова много пари, т.е. какъв е интереса от играта с парите. Не опирам до въпроса че ги има и ги дава, а какво му е толкова якото Smiley Аз също си плащах доста дълго, за да играя с малкото онлайн, но никакъв смисъл нямаше и няма как да има.
В САЩ заемите в момента до определено ниво са без лихви, ама луди не се намериха да наливат. С пари всички ще можем, но пак казвам, това не допада на доста от играещите и за това всяка година нивото е покъртително ниско. Smiley
Що да е ниско? Просто вече много хора разполагат на готово с инструментариум, който някога беше въпрос на усилие. Гъбите са по-малко, щото и играчите намаляха, но с подрепата в бързите светове чувам, че пак има какво да береш.
Дай да видим каква простотия и от кого ще изкочи тая есен  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Ноември 16, 2020, 00:33:03 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #51 -: Ноември 16, 2020, 00:34:02 »

Що да е ниско? Просто вече много хора разполагат на готово с инструментариум, който някога беше въпрос на усилие. Гъбите са по-малко, щото и играчите намаляха, но с подрепата в бързите светове чувам, че пак има какво да береш.
Дай да видим каква простотия и от кого ще изкочи тая есен  Grin Grin Grin
И какъв точно е проблема?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!