Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:42:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ново 20-20  (Прочетена 16244 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #225 -: Юни 26, 2020, 23:28:28 »

ти да видиш, копара се класирал за България  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #226 -: Юни 27, 2020, 09:26:27 »

Последният като гледам изобщо не е влизал, а ако има общо взето добра класация ще си вземе екстрите. Почвам вече да се ядосвам на Малката..., че тя по половин час на ден да влизаше щеше да играе 10 пъти по-добре от много други.

Лошото е, че са взели по 160 000 и 210 000 диаманта, а насреща не са дали нищо на отбора. Атаките по замъците на това световно не дават злато - поредната новост на админите. И е адски зор с издръжката на съюзната армия.

Та 300-400 000 диаманта имат значение как ще се изхарчат. Това е доста армия или злато, нали. Затова казвам, че е безотговорно поведението на тия двамата.
« Последна редакция: Юни 27, 2020, 16:00:24 от Klute_1 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #227 -: Юни 28, 2020, 00:38:57 »

и 8 000 000 диаманта немат значение в случая, срещу 21 млрд съюз скачаш на каквото ти кажат, нали?
Малко са пенсионерите без работа кат теб в тия времена кат се отвори работата да играят на макс.
Колкото и да е странно чехите ще са втори, борбата е за бронза  там русия и египет са се захапали и като гледам руснаците са сбъркали първи
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #228 -: Юни 28, 2020, 06:48:48 »

Стефане, нищо не разбираш. Земи млъкни  Grin

Кой ще е втори, трети, пети, десети - решават единствено румънците. Благодарение на тях доста отбори ще са в Топ 10, включително и нашия.
Точно това е гадното - съвсем обърнаха ИО вместо в игра в състезание между богати и по-богати.

За мен това е последното световно, не могат да ме излъжат повече. С такава важна промяна на правилата - варварите да не ти дават злато като ги посрещаш в акаунта си, която дори не обявиха предварително в правилата - съвсем ще откажат доста хора. Загуби се смисълът да играеш. Значение има само отварянето на сандъци.
« Последна редакция: Юни 28, 2020, 06:59:07 от Klute_1 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #229 -: Юни 29, 2020, 23:57:53 »

Стефане, нищо не разбираш. Земи млъкни  Grin

Кой ще е втори, трети, пети, десети - решават единствено румънците. Благодарение на тях доста отбори ще са в Топ 10, включително и нашия.
Точно това е гадното - съвсем обърнаха ИО вместо в игра в състезание между богати и по-богати.

За мен това е последното световно, не могат да ме излъжат повече. С такава важна промяна на правилата - варварите да не ти дават злато като ги посрещаш в акаунта си, която дори не обявиха предварително в правилата - съвсем ще откажат доста хора. Загуби се смисълът да играеш. Значение има само отварянето на сандъци.
Всъщност, бедний ми, Йорик:
ше се сетят ли тази лъжа да я махнат на 4-тата година от този формат или наистина ше го променят?


Световни финали
- Номадските атаки няма да дават злато от обоз.

ПП. успех на ентусиастите
 (от 4та страница на темата е)

По страните доста хора се отказаха заради отворените пазари след края на Май. Бизнесът и социалният живот съвсем не са лесни тази година, така че драма няма в отказалите се.

ПП. И като румънците решават, можеше да пропуснеш дежурните хапливи коментари към съотборници  Grin Grin Grin Grin





Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #230 -: Юли 01, 2020, 08:42:46 »

Още не са се научили някои хора да правят разлика между номадски атаки към замъците и атаки от варварски станове към отделните акаунти  *hahaha*

Еххх, нито на йота не си се развил, Стефо. Поддържаш само нивото на малоумност на коментарите си  Grin Grin Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #231 -: Юли 01, 2020, 09:16:18 »

То някои от правилата все едно Стефчо ги е писал.Толкова двусмислени и объркани са.То и затова май само той ги разбира  Grin Grin Grin
Сгефо. Да не са те наели ти да им пишеш тъпите правила бе.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #232 -: Юли 01, 2020, 14:33:14 »

То някои от правилата все едно Стефчо ги е писал.Толкова двусмислени и объркани са.То и затова май само той ги разбира  Grin Grin Grin
Сгефо. Да не са те наели ти да им пишеш тъпите правила бе.

те точно за това си правят промени нон стоп без да оведомяват,защото правилата са леко недвусмислени  *xxx*
така и вълкът сит и ягнето винаги недоволно  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #233 -: Юли 04, 2020, 00:40:50 »

Още не са се научили някои хора да правят разлика между номадски атаки към замъците и атаки от варварски станове към отделните акаунти  *hahaha*

Еххх, нито на йота не си се развил, Стефо. Поддържаш само нивото на малоумност на коментарите си  Grin Grin Grin
дори и ИО не правеше разлика до миналата година между двете  Grin Grin Grin

Пенкелерът варваризъм не върви от бая време след ограни4ението на броя атаки, карма
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #234 -: Юли 04, 2020, 10:29:53 »

Даже много добре правеше разлика. Управлението Варваризъм беше най-масово използваното - заради големия обоз, който даваше.

Сега, с тази промяна /атаките на станове да не дават обоз/, практически Варваризмът беше заличен като възможно управление. И неимоверно нарастнаха трудностите при издръжка на съюзна и лична армии.

Единственото спасение е да се отварят сандъци от храма. Т.е. - да се харчат много пари.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #235 -: Юли 04, 2020, 12:50:55 »

Даже много добре правеше разлика. Управлението Варваризъм беше най-масово използваното - заради големия обоз, който даваше.

Сега, с тази промяна /атаките на станове да не дават обоз/, практически Варваризмът беше заличен като възможно управление. И неимоверно нарастнаха трудностите при издръжка на съюзна и лична армии.

Единственото спасение е да се отварят сандъци от храма. Т.е. - да се харчат много пари.

То това е идеята на бизнеса, Човеко...  Smiley
Активен

Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #236 -: Юли 04, 2020, 16:49:00 »

Тя идеята им е ясна. Но бъркат много, според мен. Нека да има възможност да се харчат много пари. Но да има и смисъл да играе човек, да развива уменията си в играта.

А с тази промяна те обезсмислят играенето - защо да биеш станове, след като единственият резултат от това ще е, че те напада с повече войници после и ти избиват повече армия? Без да дадат грам злато или ресурси! Губи се, до голяма степен, и ползата от атаки срещу играчи - те също нямат злато и ресурси по горната причина.

И единственият критерий остава харченето на пари. Това ще откаже доста играчи. Такива като мен, например - които са готови да плащат скромни суми, но редовно.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #237 -: Юли 05, 2020, 03:17:04 »

Тя идеята им е ясна. Но бъркат много, според мен. Нека да има възможност да се харчат много пари. Но да има и смисъл да играе човек, да развива уменията си в играта.

А с тази промяна те обезсмислят играенето - защо да биеш станове, след като единственият резултат от това ще е, че те напада с повече войници после и ти избиват повече армия? Без да дадат грам злато или ресурси! Губи се, до голяма степен, и ползата от атаки срещу играчи - те също нямат злато и ресурси по горната причина.

И единственият критерий остава харченето на пари. Това ще откаже доста играчи. Такива като мен, например - които са готови да плащат скромни суми, но редовно.
световното след 2011 винаги е било въпрос на пари , като се изключва 2012та и донякъде 2013та . Какво е странното? след 2017та румънците като знания бяха готови за шампиони, 2018та Дариус се намеси и не им позволи. Но 2 години подред си редят класиране тва е реалността
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #238 -: Юли 05, 2020, 12:33:11 »

световното след 2011 винаги е било въпрос на пари , като се изключва 2012та и донякъде 2013та . Какво е странното? след 2017та румънците като знания бяха готови за шампиони, 2018та Дариус се намеси и не им позволи. Но 2 години подред си редят класиране тва е реалността
Да да.А то пък преди 2011г нямаше такова нещо.И първо са казше "шампионска лига". Ама това какво общо има с горните постове бе стефо. Не че форума пращи от активност,но и малкото четящи вече повръщат от твоите коментари.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #239 -: Юли 06, 2020, 08:41:45 »

http://prntscr.com/tcig6q

6 часа преди края на световното - да се отчета. Някой се притесняваше, че като играя с 3 акаунта ще съм в тяжест на отбора.  Е, докладвам - акаунтите ми са в Топ 10.

Като цяло - най-скучното световно, което съм играл. Няма да се излъжа повече да "играя" в този турнир на плащачите  Grin Smiley

Отборът ни е в Топ 10 - това беше целта ни. При тези нови правила нямаше смисъл да се трошат повече пари, за да сме пети или шести, примерно.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!