Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:41:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ново 20-20  (Прочетена 16347 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #180 -: Май 24, 2020, 14:23:19 »

Ами на времето в класиката си имах собствен съюз - тогава минимума беше петима играчи. Wink *hahaha*
тогава пък съвсем си се бил оплел, трябваха 5 играча по на 150 нетни съюза да стане активен, иначе играеха с по един и си взимаха лидерския бонус
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #181 -: Май 24, 2020, 14:46:32 »

Ама там е работата, че не искам да се класирам Квалификациите са едно,  Световното съвсем друго. На миналите с Малката до последно бяхме в отбора и последните две вълни дръпнахме ръчката. Признавам си честно тогава похарчих към 40К диаманта, освен това прехвърлях кутии и талисмани от други светове. Сега НИЩО. Просто заради традицията. Но ме е яд, че абсолютно всичко е обвързано с пари. При мен колелото ми е дало само 2/ДВА/ пъти армия, веднъж леки копия и веднъж тежки мечове. За сандъците да не говорим, сякаш съм абониран за тоя камък и то по 5-600К. *pardon*

виж,аз не казвам нищо лошо за никой,но защо всъщност не се харчат пари за диаманти по време на фазите и финалите,мисля че тогава е най подходящото време,а сега всеки откачалник с повече евро в картата си може да се класира и после да провали отбора,за мен лично всеки играч е важен и влиае на отбора
преди няколко години обиждаха играчи с които съм играл че са играли за  чужди национали ,но да ти кажа тези хора играеха грамотно и дори без диаманти имаха ясна стратегия от самото начало и дипломация най вече(това е най важното според мен) и постигнаха своето не заради диамантите и пакетите ,а заради акъла си и стратегията си Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #182 -: Май 24, 2020, 14:55:20 »

виж,аз не казвам нищо лошо за никой,но защо всъщност не се харчат пари за диаманти по време на фазите и финалите,мисля че тогава е най подходящото време,а сега всеки откачалник с повече евро в картата си може да се класира и после да провали отбора,за мен лично всеки играч е важен и влиае на отбора
преди няколко години обиждаха играчи с които съм играл че са играли за  чужди национали ,но да ти кажа тези хора играеха грамотно и дори без диаманти имаха ясна стратегия от самото начало и дипломация най вече(това е най важното според мен) и постигнаха своето не заради диамантите и пакетите ,а заради акъла си и стратегията си Smiley

Спорът ви е напълно излишен. На нерона 40к са 3 пакета временни с отваряне до 5-та стъпка храм на никога празно, като гледам класирането 5 пакета или 30 евор са достатъчни за спокойна игра в този отбор.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #183 -: Май 24, 2020, 15:05:21 »

Спорът ви е напълно излишен. На нерона 40к са 3 пакета временни с отваряне до 5-та стъпка храм на никога празно, като гледам класирането 5 пакета или 30 евор са достатъчни за спокойна игра в този отбор.

Виж,аз не споря Стеф обаче хората които вкарват по няколко акаунта според теб не прецакват ли останалите?
а спрямо диамантите всеки си знае за себе си,но според мен за квалификациите ако има разбирателство ще се нареди добър отбор,но сега е мерене на сантиметри според мен
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #184 -: Май 24, 2020, 15:07:24 »

трудна работа реденето на отбор без централно финансиране. 2-3-5 акаунта на един човек също си е въпрос н разбирателство в съюза

ПП. дори румънците гониха хора миналата година, таке че, този процес не може изцяло да се контролира
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #185 -: Май 24, 2020, 18:42:56 »

41-a са пожари, но ще си посрещна поне една атака. Харесва ми като няма стрели, аз самият ще пусна само стрели и копия.Smiley
Активен
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #186 -: Май 24, 2020, 21:43:31 »

Лесно е класирането, после е трудното.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #187 -: Май 24, 2020, 22:00:43 »

Ама там е работата, че не искам да се класирам Квалификациите са едно,  Световното съвсем друго. На миналите с Малката до последно бяхме в отбора и последните две вълни дръпнахме ръчката. Признавам си честно тогава похарчих към 40К диаманта, освен това прехвърлях кутии и талисмани от други светове. Сега НИЩО. Просто заради традицията. Но ме е яд, че абсолютно всичко е обвързано с пари. При мен колелото ми е дало само 2/ДВА/ пъти армия, веднъж леки копия и веднъж тежки мечове. За сандъците да не говорим, сякаш съм абониран за тоя камък и то по 5-600К. *pardon*

Кви сандъци без население, колелото го въртя евентуално ако даде сини камъни. Врътката  е да не бараш населението и да отваряш само сандъци с по няколко милиона армия на всеки 12 часа - виж го Флаш на картата, аз пожари не спирам, крепостни само в столицата да не свалят нивата на академиите, уни, в.уни.
« Последна редакция: Май 24, 2020, 22:02:58 от matanasov » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #188 -: Май 24, 2020, 23:11:13 »

Кви сандъци без население, колелото го въртя евентуално ако даде сини камъни. Врътката  е да не бараш населението и да отваряш само сандъци с по няколко милиона армия на всеки 12 часа - виж го Флаш на картата, аз пожари не спирам, крепостни само в столицата да не свалят нивата на академиите, уни, в.уни.
Huh? язък ти за мерака  Grin спокойно при 2кк население се вади 2кк лека армия без копия, а ако несе тегли на коне може и 3кк. Унитата и академиите са бел кахър.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #189 -: Май 25, 2020, 03:39:28 »

Пфууу, 40 мин. вече не могат да изчислят битките. Щях да изкарам един сън още  *freak*
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #190 -: Май 25, 2020, 03:57:32 »

Huh? язък ти за мерака  Grin спокойно при 2кк население се вади 2кк лека армия без копия, а ако несе тегли на коне може и 3кк. Унитата и академиите са бел кахър.

Това е до едно време, както и да е  Cool
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #191 -: Май 25, 2020, 13:20:42 »

Е май наистина дойде времето, когато да посрещам в централната и най-много в още една провка.Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #192 -: Май 25, 2020, 14:43:03 »

Е май наистина дойде времето, когато да посрещам в централната и най-много в още една провка.Smiley


мога да срещна 6-7 но много жертва ще дам,затова залагам за 4 и това е  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #193 -: Май 26, 2020, 16:04:16 »

Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #194 -: Май 26, 2020, 20:25:29 »

Поне 4 българи има в отбора на Англия, вкл. лидера. Ще си партнираме с тях в групата сигурно  Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!