Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:46:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ново 20-20  (Прочетена 16410 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #165 -: Май 23, 2020, 21:29:08 »

Нямате ли чувството, че на народът тотално му писна. Винаги съм твърдял, че 50 атаки са много. А и сегашните се спират само ако отваряш големи сандъци с армия. Като няма стимул остават двайсетина, които да се борят за слава. Положението наистина е плачевно щом дори аз съм в границите на класирането при положение, че влизам по половин час преди и след атаките.
никога от 2014-та сега не са оставали 20 непобедени, 3 или 4 макс, последните 2 квалификации бяха по 2-ма. ако са номади може и повече , но тук се играе за нето
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #166 -: Май 24, 2020, 02:48:05 »

Къде го прочете пък това - че искам някой в мои акаунти именно да зарежда диаманти?  Grin

Искаш да се класира можещ и готов да зареди диаманти в същото време искаш някой да ти гледа 2 акаунта и няма да освободиш места как да го разбирам вземи ми акаунтите като можеш да играеш и си зареди диаманти аз така го разбирам.Може и да не съм разбрал правилно.
« Последна редакция: Май 24, 2020, 02:56:20 от karlos » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #167 -: Май 24, 2020, 05:28:13 »

На тия двата акаунта влизат първите 2 резерви Cool Абсолютно несериозно е някой да играе с 3 акаунта на световното.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #168 -: Май 24, 2020, 06:33:08 »

Искаш да се класира можещ и готов да зареди диаманти в същото време искаш някой да ти гледа 2 акаунта и няма да освободиш места как да го разбирам вземи ми акаунтите като можеш да играеш и си зареди диаманти аз така го разбирам.Може и да не съм разбрал правилно.

Ами не си ме разбрал, да. Написах, че ако някой наистина иска да си класира акаунта, трябва да има време за игра и опит. А като го класира да вкара и поне малко диаманти, за да е по-полезен за отбора.
Колкото до моите 3 акаунта - мога и сам да си ги играя. И няма да са в тяжест на отбора - и трите ще са в Топ 20 в отбора ни на финалите. Просто написах, че ако на някой много му се играе и има време и опит - ще му отстъпя акаунт. Това е.
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #169 -: Май 24, 2020, 06:35:01 »

На тия двата акаунта влизат първите 2 резерви Cool Абсолютно несериозно е някой да играе с 3 акаунта на световното.

Ще се опитам да те опровергая Smiley Ако и трите ми акаунта останат мои и завършат в Топ 20 на отбора /след като са дарявали армия активно/ ще приемеш ли, че не е несериозно?  Wink Smiley Ако искаш - да се обзаложим?  Wink

А иначе - не само от резервите може да ги вземе някой. Аз ще дам парола, ако се намерят сериозни желаещи.
« Последна редакция: Май 24, 2020, 06:36:54 от Klute_1 » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #170 -: Май 24, 2020, 07:45:46 »

Аз с един не мога да се оправя Grin
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #171 -: Май 24, 2020, 08:05:40 »

Аз с един не мога да се оправя Grin

Твърде добре се оправяш ти  Smiley
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #172 -: Май 24, 2020, 08:36:32 »

никога от 2014-та сега не са оставали 20 непобедени, 3 или 4 макс, последните 2 квалификации бяха по 2-ма. ако са номади може и повече , но тук се играе за нето

Къде ги видя двайсе, аз видях двама.При последната вълна трябваше да реща - губя половината си армия ,или посрещам половината атаки.Сега започва голямото възстановяване. *scratch*
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #173 -: Май 24, 2020, 09:10:33 »

Къде ги видя двайсе, аз видях двама.При последната вълна трябваше да реща - губя половината си армия ,или посрещам половината атаки.Сега започва голямото възстановяване. *scratch*

Съвет от мен - от тук нататък спирай само крепостните към столицата, ако искаш да се класираш  Smiley
Активен
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #174 -: Май 24, 2020, 10:45:34 »

Ще се опитам да те опровергая Smiley Ако и трите ми акаунта останат мои и завършат в Топ 20 на отбора /след като са дарявали армия активно/ ще приемеш ли, че не е несериозно?  Wink Smiley Ако искаш - да се обзаложим?  Wink

А иначе - не само от резервите може да ги вземе някой. Аз ще дам парола, ако се намерят сериозни желаещи.
Та ти трябва да не спиш цялото световно та да играеш активно и от трите ауканта хаха,аз с 1 едвам се оправях макар ,че и Марто и Иво ми помагаха последния път  Grin
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #175 -: Май 24, 2020, 11:21:10 »

А, спя по 5 часа на денонощие  Grin С две думи - луда работа  *xxx*  Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #176 -: Май 24, 2020, 11:44:34 »

аз не мога да разбера какво е това надаване на диаманти още по време на квалификациите Grin Grin Grin Grin Grin
ок ,този който ще  е лидер да си буха димота,ама останалите защо го правят?
мерене на........... Grin?
какво толкова мерите 29 човека ,има много кадърни играчи(аз не съм от това число)които не могат да се класират заради нечие его и помпене на самочуствие.
Алекс  и към теб бако,я ми кажи за какво 3 профила? 2 профила заемат 2 места на други играчи,ами аз не искам да играя с чужди ацц-та ,искам ако играя отличието да е в моя профил Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #177 -: Май 24, 2020, 11:48:16 »

На тия двата акаунта влизат първите 2 резерви Cool Абсолютно несериозно е някой да играе с 3 акаунта на световното.

аз предлагам Алекс като е толкова деен играч да си направи 30 профила и другото световно да играе само той  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #178 -: Май 24, 2020, 13:53:56 »

Съвет от мен - от тук нататък спирай само крепостните към столицата, ако искаш да се класираш  Smiley

Ама там е работата, че не искам да се класирам Квалификациите са едно,  Световното съвсем друго. На миналите с Малката до последно бяхме в отбора и последните две вълни дръпнахме ръчката. Признавам си честно тогава похарчих към 40К диаманта, освен това прехвърлях кутии и талисмани от други светове. Сега НИЩО. Просто заради традицията. Но ме е яд, че абсолютно всичко е обвързано с пари. При мен колелото ми е дало само 2/ДВА/ пъти армия, веднъж леки копия и веднъж тежки мечове. За сандъците да не говорим, сякаш съм абониран за тоя камък и то по 5-600К. *pardon*
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #179 -: Май 24, 2020, 13:57:11 »

аз предлагам Алекс като е толкова деен играч да си направи 30 профила и другото световно да играе само той  Grin Grin Grin

Ами на времето в класиката си имах собствен съюз - тогава минимума беше петима играчи. Wink *hahaha*
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!