Imperia Online България  
Април 27, 2024, 02:51:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Battle Royale  (Прочетена 4977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« -: Април 10, 2020, 18:56:00 »

Новият турнир започна вчера и се учудвам, че тук още няма тема за него? Този форум явно съвсем умря  Embarrassed

И все пак - ако искате за споделите нещо за турнира, пишете тук. Wink

Например по въпроса кой тип управление на империята си смятате за най-подходящ за този турнир специално?
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #1 -: Април 10, 2020, 19:44:48 »

Искам да се оплача  *GIRL_CRY* Бях измислил съвършен план как да взема 2 медала от турнира като седя със съвсем малко точки, за да не ме напада никой и така щях да взема медала за недопуснато разрушаване на провинция и за неизоставена имперя до края. Обаче не бях прочел правилата и се оказа че ако нямам точки ще ме изхвърли системата  *hihi*.
Може ли таково нещо, що за правила са това?  *HYSTERIC*
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #2 -: Април 11, 2020, 06:07:12 »

Съвсем различен е този турнир от първия. Тук сега целта е битки между играчи.

Само се питам колко ли от тях ще са договорени и колко истински?  Grin
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2020, 19:31:39 »

Е първите места са ясни още като видях кой участва  *hihi* Най-вероятно пръв ще остане този който на зимните прави циркове през цялото време и се мислеше за много велик. Особено е тая сбирщина само като я видя и мога да им дам медалите още сега https://prnt.sc/rxdsui  Grin
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2020, 19:31:59 »

Един от играчите ми сподели, че това е единствения формат, който го кефи. При мен е точно обратното, само тук няма да играя, защото не ми импонира. Така че за всеки влак си има пътници. Но си мисля, че все повече от регистриралите се ще постъпват като мен - ща надникнат и толкова. Без диаманти не върви, а малко ще се навият да купят без книгата с бонусите.
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #5 -: Април 11, 2020, 20:03:53 »

То в тия правила няма никакъв смисъл. Без книга, без ежедневни задачи. Е ресурс от къде? Икономика не може да направиш, поне да имаше варварски станове и атаки. Или да бяха махнали лимита на независимите градове и да биеш тях. Без диаманти тук с мъка може да се докара човек някъде до 10-15 рунд и приключва.  *pardon*
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #6 -: Април 13, 2020, 10:00:39 »

Един от играчите ми сподели, че това е единствения формат, който го кефи. При мен е точно обратното, само тук няма да играя, защото не ми импонира. Така че за всеки влак си има пътници. Но си мисля, че все повече от регистриралите се ще постъпват като мен - ща надникнат и толкова. Без диаманти не върви, а малко ще се навият да купят без книгата с бонусите.

Така е, направен е за диаманти този формат на турнира. За пръв път няма станове и независими.

Но пък ще има доста играчи - "каси", явно.  Няма ваканционен мод, а доста хора ще се откажат. Така че, ресурс ще може да се намира, ако човек играе активно през военното време.  Wink
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #7 -: Април 13, 2020, 10:03:17 »

То в тия правила няма никакъв смисъл. Без книга, без ежедневни задачи. Е ресурс от къде? Икономика не може да направиш, поне да имаше варварски станове и атаки. Или да бяха махнали лимита на независимите градове и да биеш тях. Без диаманти тук с мъка може да се докара човек някъде до 10-15 рунд и приключва.  *pardon*

Това е реално постижимата цел без диаманти - да се оцелее до 15 рунд и да вземе човек едно медалче. За нещо повече ще трябват доста парички  Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #8 -: Април 13, 2020, 10:57:48 »

регнах се,логнах се и оо чудо,няма ресурс няма нищо Shocked Grin
няма независими,станове и какво ли още не
армия ли да правиш,крепости ли да вдигаш(щото от формата си личи че те са най важните )
а бе тъпня по голяма от тази не съм виждал Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #9 -: Април 13, 2020, 11:40:09 »

Каквото и да се прави през военното време то е 8 часа. Аз до един който е на 30им от мен пътувам час и 30 минути в едната посока.  *pardon*
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #10 -: Април 13, 2020, 11:42:32 »

Впрочем, поправям се - може да се играе и за други медали без диаманти:

*Убиец, 900 точки за Залата на Славата - Играчът с най-много точки за убийства
*Сребърен убиец, 800 точки за Залата на Славата - вторият играч по брой точки за убийства
*Бронзов убиец, 700 точки за Залата на Славата - третият играч по брой точки за убийства
*Опустошител, 600 точки за Залата на Славата - играчът с най-много разрушени вражески провинции
*Разрушител, 500 точки за Залата на Славата - играчът с най-много разрушени вражески провинции в един Рунд
*Първа кръв, 500 точки за Залата на Славата - играчът, награден с първата точка за убийство в турнира
*Щурмовак, 400 точки за Залата на Славата - Играчът с първа разрушена вражеска провинция в турнира

Тук при запазване на нето от 10 000 до 100 000 точки при старта на Рунд 5 във военно време - шансовете са добри да се спечели някой от тези медали. Особено "Първа кръв" и "Щурмовак"   Wink
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #11 -: Април 13, 2020, 11:55:11 »

Каквото и да се прави през военното време то е 8 часа. Аз до един който е на 30им от мен пътувам час и 30 минути в едната посока.  *pardon*

Аз навдигах здраво картографията и съм на 25-30 мин. дори и в снежното време сега  Smiley
« Последна редакция: Април 13, 2020, 17:56:00 от Klute_1 » Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #12 -: Април 13, 2020, 12:59:00 »

Е то не че няма начин  Embarrassed просто не е моето   Grin
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #13 -: Април 14, 2020, 06:50:38 »

Flash_Nr.1  го приключиха набързо бразилците Smiley Grin *hihi*
Активен
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #14 -: Април 14, 2020, 08:44:10 »

Flash_Nr.1  го приключиха набързо бразилците Smiley Grin *hihi*
*hahaha* Видяхме го колко струва. Иначе на зимните като нямаше никой в обхват да го шамари беше много велик.  *hahaha*
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!