Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:10:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световно 2019  (Прочетена 23229 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #195 -: Декември 06, 2019, 14:56:30 »

Видя ли, хората играят за кеф..., а ние избягахме в последния момент. *crazy* *pardon*
бегай у лево ако искаш  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
malkata83
Редник
*

Karma: +13/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #196 -: Декември 06, 2019, 20:33:27 »

Браво на Българския отбор за това световно.И честито на Румънците за златото.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #197 -: Декември 06, 2019, 21:01:48 »

Румъния - най -накрая. Честито им. Друг е въпросът Как Smiley
В крайна сметка, дадоха пари, скастриха им противника и те така..

Другата година по -малко...


Честито и на отбора на Народа, дано сте се "забавлявали".  Smiley
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #198 -: Декември 06, 2019, 21:31:02 »

Честито bgflag

Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #199 -: Декември 06, 2019, 22:03:22 »

 Grin Grin Grin и без командир и на плюс могат се правят магарии  Grin Grin Grin
Румъния - най -накрая. Честито им. Друг е въпросът Как Smiley
В крайна сметка, дадоха пари, скастриха им противника и те така..

Другата година по -малко...


Честито и на отбора на Народа, дано сте се "забавлявали".  Smiley
па точно българите да повдигат въпроса как след 2017-та е повече от смешно.

ПП. Но пък ми е смешно защо блокираха Гонзо 2 дена преди края без да еправил мошенгии , а другите ги пуснаха метър
От топ4 3 съюза направиха маса простотии , а блокираха Гонзо. Пълен смех. Оти Хаоса написа такова писмо, с мед да го помажеш как въобще тая игрица съществува
« Последна редакция: Декември 06, 2019, 22:23:53 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #200 -: Декември 07, 2019, 05:08:14 »

па точно българите да повдигат въпроса как след 2017-та е повече от смешно.


Нещо се опитваш да ме заядеш и да ми кажеш, ама както винаги няма да ти се получи.   Grin
Весели празници на всички.   Smiley
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #201 -: Декември 07, 2019, 18:29:12 »

Световно без драма и рестарт не е световно,ама уви...Честито на всички участвали и имали нервите да се занимават със "Световното"

Весели Празници на всички
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #202 -: Декември 09, 2019, 00:48:57 »

Нещо се опитваш да ме заядеш и да ми кажеш, ама както винаги няма да ти се получи.   Grin
Весели празници на всички.   Smiley
ченге си бил, знаеш как се случват нещата. Румънците чиитваха с платена екстра. Да си оставил палтените екстри пробити не е проблем на потребителите, а на администрацията, Марто. 2017-та е друга бира,там се хакна акаунт  дори мога да ти кава приблизително кога е планирано - горе долу 24 часа след като Дамир удари Атанас.
Бъгът с клонирането на армии се е знаел от определени хора още от 2017-та, да ви питам тогава как румънците изринаха поляците тогава за една нощ и то в собственте им квадранти?
ПП.По повод участието на Жоао и на това световно , единственото , което мога да кажа е един цитат от Гацо Бацов - идиотите са най-силната организация в света - навсякъде имат хора!
« Последна редакция: Декември 09, 2019, 00:58:09 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #203 -: Декември 09, 2019, 01:31:45 »

Световно без драма и рестарт не е световно,ама уви...Честито на всички участвали и имали нервите да се занимават със "Световното"

Весели Празници на всички
Ти си най-недооцененият играч в тази игрица, даже се чу че и на пиене ептен не носиш. Борбата за зелената табелка е била тежка, но уви, конкуренцията е била слаба :Д
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MrCrow
Редник
*

Karma: +53/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #204 -: Декември 09, 2019, 09:43:40 »

Браво на отбора.

6-то масто си е доста добър резултат и реално след 5-то място това са реалните играещи отбори които не наливат средства, като алтави за глупости.
Надявам се да са забавлявали всички.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #205 -: Декември 09, 2019, 21:38:50 »

ченге си бил, знаеш как се случват нещата. Румънците чиитваха с платена екстра. Да си оставил палтените екстри пробити не е проблем на потребителите, а на администрацията, Марто. 2017-та е друга бира,там се хакна акаунт  дори мога да ти кава приблизително кога е планирано - горе долу 24 часа след като Дамир удари Атанас.
Бъгът с клонирането на армии се е знаел от определени хора още от 2017-та, да ви питам тогава как румънците изринаха поляците тогава за една нощ и то в собственте им квадранти?
ПП.По повод участието на Жоао и на това световно , единственото , което мога да кажа е един цитат от Гацо Бацов - идиотите са най-силната организация в света - навсякъде имат хора!
Стефо, много неща за 2017-а не знаеш, братле. Ама много. И най -малкото аз нямам намерения да ти ги пиша.Само недей с изказванията да омаловажаваш труда на хората тогава, защото ставаш смешен. Просто замълчи и като събереш цялото инфо се изкажи, до тогава не влизай в теории от информацията на сульо и пульо. Няма смисъл просто да се ангажират новите играчи с неща, които не са готови от теб.

Аз мисля, че е редно да се фокусираме върху представянето на България 2019-а ( за което е и темата) и какво може да се надстрои в следващия формат. Какво повече да се направи, за да може страната ни със същия ресурс да получи по -подобаващо място в класирането, та ако щете медал.   Smiley
Активен

Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #206 -: Декември 10, 2019, 09:11:42 »

https://prnt.sc/q8mtfm Благодаря за медалите *rose* Чудих се с какво съм заслужила да съм финалист и да взема големия шлем, но моят най-добър приятел в играта Юрий ми изясни. Kiss Денят ми започва чудесно днес и още веднъж голямо БЛАГОДАРЯ! *heart* *heart* *heart*
Честито и на теб любовче за големия шлем! И само да ти напомня, че все повече ми липсваш в играта *friends*
« Последна редакция: Декември 10, 2019, 09:58:41 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #207 -: Декември 12, 2019, 05:42:12 »

Стефо, много неща за 2017-а не знаеш, братле. Ама много. И най -малкото аз нямам намерения да ти ги пиша.Само недей с изказванията да омаловажаваш труда на хората тогава, защото ставаш смешен. Просто замълчи и като събереш цялото инфо се изкажи, до тогава не влизай в теории от информацията на сульо и пульо. Няма смисъл просто да се ангажират новите играчи с неща, които не са готови от теб.

Аз мисля, че е редно да се фокусираме върху представянето на България 2019-а ( за което е и темата) и какво може да се надстрои в следващия формат. Какво повече да се направи, за да може страната ни със същия ресурс да получи по -подобаващо място в класирането, та ако щете медал.   Smiley

хайде да се фокусираме тогава, българите бяха едни от отборите  след отказването на Бразилия, които трябваше да си вземат точките, простотиите на египтяните воглаве с италианците ги изтикаха 2 позиции назад. Перу прецака Албания, Италия прецака Колумбия. Ahmаd the dead terorist режеше баницата на малките съюзи. Всички след Бразилия и Румъния чоплихме семки. накрая само румънците, те вече и не играеха и италианците не пуснаха замъци за българите. Тази година пак е имало пречистване щот Антоан пак е изтеглил късата клечка. Но пък можете да къпете шампионските макари на Динковчето дет се е застъпило българския отбор да е в топ10. Дори извън съюза постоянно мислеше за България.
ПП. никога не съм омаловажавал труда на играчите в българския отбор 2017-та , там факторите бяха различни и точно на мен не ми казвай кво знам и кво не. .  Grin Grin

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MrCrow
Редник
*

Karma: +53/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #208 -: Декември 12, 2019, 12:32:19 »

Предлагам да заключите темата за да не стане грозно.
България завърши там където е завършвала през последните години с изключение на 2017 - 6-ти.

Дали е имала шанс за нещо по-добро? - Да определено. Дали се е възползвала? - Не до там.
Дали можеше да е извъна 10-ката? - Да нищожен. Дали се отърваха? - Да.

Всяка година е едно и също, а истината е че една единствена: Без да има наливане на пари или жокер "неочаквана помощ от приятел", това са реалните възможности.
Да, с правилна дипломация, може да се качи до 4-то място (не говоря за тази година специално, а принципно), но за твова се иска прагматизъм, който за жалост липсва на нашият отбор с години.

Реално дали сте 4 или 10 - няма никакво значение. Така че гледайте напред и най-сетне си вземете поука и  заложете на по-прагматична стратегия, а не на урбулишката.

Иначе целта която беше минимум е постигната:
 - Взимане на група
 - Класиране на 4-ти отбор за финала
 - Завършване в топ 10

ПП 
https://prnt.sc/q8mtfm .... Юрий ..... И само да ти напомня, че все повече ми липсваш в играта *friends*
Само да вметна, ако беше играла на финала като резерва, щеше да играеш и с Юрий. Все пак той игра с няколко акаунта, към няколко отбора.
 
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #209 -: Декември 12, 2019, 13:34:32 »

Предлагам да заключите темата за да не стане грозно.
България завърши там където е завършвала през последните години с изключение на 2017 - 6-ти.

Дали е имала шанс за нещо по-добро? - Да определено. Дали се е възползвала? - Не до там.
Дали можеше да е извъна 10-ката? - Да нищожен. Дали се отърваха? - Да.

Всяка година е едно и също, а истината е че една единствена: Без да има наливане на пари или жокер "неочаквана помощ от приятел", това са реалните възможности.
Да, с правилна дипломация, може да се качи до 4-то място (не говоря за тази година специално, а принципно), но за твова се иска прагматизъм, който за жалост липсва на нашият отбор с години.

Реално дали сте 4 или 10 - няма никакво значение. Така че гледайте напред и най-сетне си вземете поука и  заложете на по-прагматична стратегия, а не на урбулишката.

Иначе целта която беше минимум е постигната:
 - Взимане на група
 - Класиране на 4-ти отбор за финала
 - Завършване в топ 10

ПП  Само да вметна, ако беше играла на финала като резерва, щеше да играеш и с Юрий. Все пак той игра с няколко акаунта, към няколко отбора.
 
Свирчо, стига ръси мозък и хормони.
 Първото място у село устройваше и румънци, и бразилци.
за 4 отбора не искам и да знам кой колко е помогнал, там макетата имаха значение
И Украина, и България бяха подпукали акаунти от щатите и единия от двата отбора се озова извън 10-ката.Ако българите ги е устройвало 8-мо място , едва ли щяха да тръгнат на руснаците.
квото-такова, нправиха си кефа за ужаст на Дани Зеления
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!