Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:33:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световно 2019  (Прочетена 23148 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #165 -: Ноември 25, 2019, 21:25:05 »

Не всички имат Tongue

Ами, не си мисли, че всичко знаеш/зная и знаем за договорките. Smiley
В крайна сметка нарушиха много голяма такава с Италия. Ама Румъния си знае, не е мой проблем това. Smiley

Аз си гледам представянето на България и се интересувам само за нея. Жалко, че лагерите са там толкова много, колкото са и самите играещи и както винаги сме си с мечтите....мамка му.  Sad
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #166 -: Ноември 25, 2019, 21:27:04 »

Искаше ми се да играя пак, за това се прибрах септември в България, но не се получи. Сигурно е било за добре това.
Спестих си нерви, каквито гледам националите ни потрошиха доста за неща, за които не си заслужаваше.

Жалко, че от кухнята не излезе някой да направи резюме на играта ни до момента. Повече знаем всичко, но не мисля, че ни е работа ние да ги пишем тези неща де....  Grin
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #167 -: Ноември 26, 2019, 00:08:00 »

Баси 9то място...Е такова класиране не съм виждал до сега от нашия отбор.Дано поне останат в топ10,иначе ще е голяма излагацията
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #168 -: Ноември 26, 2019, 00:17:42 »

Ами, не си мисли, че всичко знаеш/зная и знаем за договорките. Smiley
В крайна сметка нарушиха много голяма такава с Италия. Ама Румъния си знае, не е мой проблем това.
Ааа аз не съм казала ,че всичко знам ,ма те казват си хората и без да питам  Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #169 -: Ноември 26, 2019, 01:33:21 »

Ааа аз не съм казала ,че всичко знам ,ма те казват си хората и без да питам  Grin

Дано ме разбра какво исках да кажа с написаното. Smiley

Баси 9то място...Е такова класиране не съм виждал до сега от нашия отбор.Дано поне останат в топ10,иначе ще е голяма излагацията
Не сме фактор в момента за нищо, та каквото й място да имаме в топ 10, ще е успех. Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #170 -: Ноември 27, 2019, 03:19:44 »

Баси 9то място...Е такова класиране не съм виждал до сега от нашия отбор.Дано поне останат в топ10,иначе ще е голяма излагацията
И туй е рожба на друга дипломация и фокусиране на важният противник. в общи линии никой след второ място не може да с еоплаква какви точки има до момента. При втори със 17млрд нето и 6 мрлд съюзна стойност какво търсите от другите отбори?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MrCrow
Редник
*

Karma: +53/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #171 -: Ноември 27, 2019, 09:53:21 »

Рядко ми идва настроението за писане, но не мислите ли, че вече малко прекалявате?

 - В началото на темата изчетохме колко от вас нямат намерени да играят и да се състезават.
 - След това четохме глупости от рода "защо не оставихте сериозните играчи да се класират, а какво ще правим с тези дето са несериозни" - Ами не е ли очевадно, че "сериозните" реално са по-несериозни и че на финала отиват тези които са го заслужили.
 - Класиралите се играчи имат право да избират какво искат да играят и как да го играят. Те не са длъжни да се съобразяват с никой. Щомто са решили така да играят и са преценили, че това ги кефи, ами това и ще си правят де. Все пак това е ИГРА.
 - Вайкате се за това - дали щели да останат в 10-ката. Ами запитахте ли се, ако и тези хора не бяха решили да играят, дали щяхме пак да сме в 10-ката?
 - Крайно време е да го порумеете, че колкото повече играта става свързана с парите, толкова по-безсмислено става да се наливат кинти за измислена световна купа, която все повече е въпрос на пари, а не на умнения. "Изгубеният" има добра мисъл с лафа: "При втори със 17млрд нето и 6 мрлд съюзна стойност какво търсите от другите отбори?"
 
Та лично за мен следейки световното до сега мога да кажа следното:
 - Румъния ще си вземе заслужен златен медал
 - Бразили се опита, ама не се получи, понеже не са сработени като отбор, все още. Може би 2020 ще е тяхната година.
 - САЩ - ами че кой друг да е за Бронза
 - Перу - Изненадата в добрият смисъл
 - България - колкото-толкова, важното е че се забавляваха и че си взеха групата.
« Последна редакция: Ноември 27, 2019, 09:59:45 от MrCrow » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #172 -: Ноември 27, 2019, 16:51:49 »

Рядко ми идва настроението за писане, но не мислите ли, че вече малко прекалявате?

 - В началото на темата изчетохме колко от вас нямат намерени да играят и да се състезават.
 - След това четохме глупости от рода "защо не оставихте сериозните играчи да се класират, а какво ще правим с тези дето са несериозни" - Ами не е ли очевадно, че "сериозните" реално са по-несериозни и че на финала отиват тези които са го заслужили.
 - Класиралите се играчи имат право да избират какво искат да играят и как да го играят. Те не са длъжни да се съобразяват с никой. Щомто са решили така да играят и са преценили, че това ги кефи, ами това и ще си правят де. Все пак това е ИГРА.
 - Вайкате се за това - дали щели да останат в 10-ката. Ами запитахте ли се, ако и тези хора не бяха решили да играят, дали щяхме пак да сме в 10-ката?
 - Крайно време е да го порумеете, че колкото повече играта става свързана с парите, толкова по-безсмислено става да се наливат кинти за измислена световна купа, която все повече е въпрос на пари, а не на умнения. "Изгубеният" има добра мисъл с лафа: "При втори със 17млрд нето и 6 мрлд съюзна стойност какво търсите от другите отбори?"
 
Та лично за мен следейки световното до сега мога да кажа следното:
 - Румъния ще си вземе заслужен златен медал
 - Бразили се опита, ама не се получи, понеже не са сработени като отбор, все още. Може би 2020 ще е тяхната година.
 - САЩ - ами че кой друг да е за Бронза
 - Перу - Изненадата в добрият смисъл
 - България - колкото-толкова, важното е че се забавляваха и че си взеха групата.
лафчета си правиш ти, аз за 3-та година смятам издръжка/армия/влияние.Браилците мислеха,че с 4 командира ще се оправят...е няма как с 4, отделно не развиха добре лидерския акаунт. всичките замъци в техния квадрант ги загубиха без бой при по-голяма армия от румънската. абсольтно всички съюзи в топ10 се възползваха от играта на котка и мишка между двата водещи, евала им за което. за 7 о 10 отбори в топ10 играта вече е забавление, което е хубаво на световно. бой, бой бой след 2-3 дни и ние минаваме на личен мазаляк.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #173 -: Ноември 29, 2019, 16:40:20 »

 Grin Grin Grin Малко е несправедливо, по принцип румънците са ездачи на бъгове, ся на втори отбор му лепнаха това прозвище. ще е огън на следващия подкаст  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #174 -: Ноември 29, 2019, 17:02:18 »

най-интересното сега е как ще тръгнат варварите   Grin Grin Grin

ПП. Марто, я ми набримчи -65и кусур минуси да не осмилям присъстввието на Мечето тук  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #175 -: Ноември 29, 2019, 17:16:20 »



ПП. Марто, я ми набримчи -65и кусур минуси да не осмилям присъстввието на Мечето тук  Grin Grin Grin

С глупости не се занимавам аз. Друг е по минусите, ще ти дам + за добрата рецензия на Световното от предния път.  Smiley (766 е от мен).
Какво ново там, я сподели, че съм болен и не влизам ? Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #176 -: Ноември 29, 2019, 17:37:08 »

С глупости не се занимавам аз. Друг е по минусите, ще ти дам + за добрата рецензия на Световното от предния път.  Smiley (766 е от мен).
Какво ново там, я сподели, че съм болен и не влизам ? Smiley
ако помниш шницера, бяха му набили служебно -65хил и нещо  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #177 -: Ноември 29, 2019, 17:48:16 »

най-интересното сега е как ще тръгнат варварите   Grin Grin Grin

ПП. Марто, я ми набримчи -65и кусур минуси да не осмилям присъстввието на Мечето тук  Grin Grin Grin
  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  36 варварина тръгнаха едновременно, бразилците леко се отърваха за простотиите си  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #178 -: Ноември 30, 2019, 23:55:54 »

Стефо, 'що стана та не вечера'ме ?  Grin Чудя се дали да си клонирам малко пържолки за вечеря.  Grin

Румънците с тая мизерия, добре наиграха Бразилия. Сега доста жалване пада на Съпорта, според мен. Smiley
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #179 -: Декември 01, 2019, 00:10:53 »

Стефо, 'що стана та не вечера'ме ?  Grin Чудя се дали да си клонирам малко пържолки за вечеря.  Grin

Румънците с тая мизерия, добре наиграха Бразилия. Сега доста жалване пада на Съпорта, според мен. Smiley
Искали са да рестартират световното,ама спорта казал :не,не може, заради другите отбори Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!