Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:12:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не е ли време  (Прочетена 3206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« -: Август 16, 2019, 06:55:30 »

Колко време профила на eulsivex ще стои заключен? Липсва ми, а и не само на мен предполагам *friends*
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 16, 2019, 14:36:18 »

Само на теб май липсва Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #2 -: Август 16, 2019, 15:26:33 »

Само на теб май липсва Grin
Точно ти в тая тема не пиши, ако обичаш *stop* Явно е, че си обичаш да се заяждаш, а и щом с напълно непознати като мен хора си показваш потрбностите от конфликти чрез интрижки, то какво остава с някой, който макар и малко ти е познат Wink Достатъчно ясно и възпитано показах, че не ми се занимава с теб, но ти явно не разбираш от тези неща. Леко само, че да не оправдаеш изпростяването на Юри в него момент, че ще стане забавно Grin Все пак никой не е длъжен да търпи лиготийте ти
« Последна редакция: Август 16, 2019, 15:28:24 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #3 -: Август 16, 2019, 17:06:17 »

Да, несправедливо е. То и Skeletan стои с бан вече осем години и девет месеца, но на никой не му пука от това.
 *freak* *freak* *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #4 -: Август 17, 2019, 01:26:09 »

Колко време профила на eulsivex ще стои заключен? Липсва ми, а и не само на мен предполагам *friends*

Искаме Юри стикача на патета много ни липса  Cry
Активен
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #5 -: Август 17, 2019, 07:03:57 »

Когато си провокиран от 100 места е норамлно да ти гръмне бушона е един момент, нека бъдем обективни все пак  *crazy* Надявам се на включване от страна на модератор, а защо не и на администратор във форума защото не е честно да ти сменят насила сексуалната ориентация  и др. некрасиви неща без последствя за тях, а да го играят обидени, че са постигнали каквото искат някой от фомците тук, че наказват Юри, а не провокаторите на свинщини в този форум. Нека бъдем ОБЕКТИВНИ! *rose*
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #6 -: Август 17, 2019, 18:18:40 »

Когато си провокиран от 100 места е норамлно да ти гръмне бушона е един момент, нека бъдем обективни все пак  *crazy* Надявам се на включване от страна на модератор, а защо не и на администратор във форума защото не е честно да ти сменят насила сексуалната ориентация  и др. некрасиви неща без последствя за тях, а да го играят обидени, че са постигнали каквото искат някой от фомците тук, че наказват Юри, а не провокаторите на свинщини в този форум. Нека бъдем ОБЕКТИВНИ! *rose*

Стига с този юрган аман от него само стиска патета стига глупости май на теб ти е идол щом толкова писане направи *hahaha*

« Последна редакция: Август 17, 2019, 18:24:30 от karlos » Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #7 -: Август 17, 2019, 18:20:15 »

Тъп налъм и жалкар ако си мълчеше повечко можеше и повече да постигне в тази игра айде да бяга в ляво  *hahaha*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Септември 03, 2019, 22:44:37 »

Добър ден и от мен,
Причините за банна на Юри, са много. Не е една, не са две. Бяха ежедневно и по няколко.
Реално, това провокираше доста хора тук беснеят и то без смисъл.

Липсвя Ви сеир, което е обидно за самия него.  Wink
Активен

Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #9 -: Септември 04, 2019, 22:35:58 »

Добър ден и от мен,
Причините за банна на Юри, са много. Не е една, не са две. Бяха ежедневно и по няколко.
Реално, това провокираше доста хора тук беснеят и то без смисъл.

Липсвя Ви сеир, което е обидно за самия него.  Wink
Нещо бъркаш- не  сеир, а е свинщина и не ми липсва, но в този форум има модератори, които да следят за хигиената нали?! Wink Липсват ми темите му тук и съюзника ми липсва, но това отделно. И какво му е обидното на това, че си търся приятчето? Нечии нелепи коментари-те са си за тях, ако ще са обидни за някой пак ще е за тях и не е ли доста инфантилно да мислиш, че с твоето поведение ще покажеш някой друг освен себе си *pardon*
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Септември 04, 2019, 23:53:59 »

Нещо бъркаш- не  сеир, а е свинщина и не ми липсва, но в този форум има модератори, които да следят за хигиената нали?! Wink Липсват ми темите му тук и съюзника ми липсва, но това отделно. И какво му е обидното на това, че си търся приятчето? Нечии нелепи коментари-те са си за тях, ако ще са обидни за някой пак ще е за тях и не е ли доста инфантилно да мислиш, че с твоето поведение ще покажеш някой друг освен себе си *pardon*
Нищо не бъркам за поведението на Юри, за съжаление.. Smiley
Самият той потвърди няколко пъти в темите си, че не желае да играе ИО повече. Така че, ще ти липсва за съюзник, предвид това.  [:-}
Активен

Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #11 -: Септември 05, 2019, 21:12:27 »

Нищо не бъркам за поведението на Юри, за съжаление.. Smiley
Самият той потвърди няколко пъти в темите си, че не желае да играе ИО повече. Така че, ще ти липсва за съюзник, предвид това.  [:-}
Прав си и не си! Форума няма нужда от смислени теми и хроники, каквито пускаше Юрий и каквито явно липсват само на мен в момента  тук. Форума няма нужда и от  eulsivex,  освен за  някои юзери, които чувстват и имат необходимост да изливат помията си!  *ok* Профила може и да е блокиран, но човекът, който стои зад него- едва ли, а дали ще ми липсва дълго в играта...  [:-}
« Последна редакция: Септември 05, 2019, 21:14:05 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #12 -: Септември 06, 2019, 00:36:49 »

Марти, да ме баннеш, кат се появи Мечето.  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #13 -: Септември 07, 2019, 15:40:53 »

Марти, да ме баннеш, кат се появи Мечето.  Grin

Зоологическата градина е затворена, има епидемия..  Grin
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!