Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:17:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Временни диаманти от колелото със срок от 48 часа  (Прочетена 1026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« -: Юли 20, 2019, 06:36:38 »

Напомняне! Остават Ви по-малко от 48 ч., да използвате 41 208 диаманта, преди те да са изтекли на 2019-07-22 06:18:52.  Shocked

Това не трябваше ли да са придобити диаманти, а не временни *crazy* Или ако се водят като награди от книгата (нищо, че не са) поне да са със срок от 168 часа Shocked Моля за адекватно обяснение за да знам какво да правя с тези диаманти и изобщо да продължавам ли да си губя времето с тази игра. Акаунт Afrodita87 свят v6 Mega blitz
« Последна редакция: Юли 20, 2019, 06:39:14 от Izzidaa » Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 20, 2019, 10:21:49 »

Имаше известие,че вече са временни Smiley ако спечелиш диаманти от колелото с временни ще бъдат временни,ако е с придобити ,ще са придобити,ако е със закупени-закупени Smiley
« Последна редакция: Юли 20, 2019, 10:25:22 от MiraWasilewa » Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #2 -: Юли 20, 2019, 10:41:31 »

Имаше известие,че вече са временни Smiley ако спечелиш диаманти от колелото с временни ще бъдат временни,ако е с придобити ,ще са придобити,ако е със закупени-закупени Smiley
Я пак, че аз новина за награди от колелото не съм чела!
Награди в модул Постижения09.07.2019 14:29:00
Уважаеми воини, считано от 12:00 ч. сървърно време в четвъртък, 11.07. наградите в диаманти и предмети от модула Постижения вече ще бъдат временни със срок на ползване 168 часа, считан от момента на получаване. Броят диаманти и предмети, съдържащи се в наградите, остава непроменено.
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
Izzidaa
Сержант
**

Karma: +119/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2019, 10:51:57 »

Дори промяната да включва наградите от колелото, те не трябва ли да са със срок от 168 часа, защо моите са валидни 48 щом не съм ги купила, а спечелила??? Wink
Активен

За да бъдеш уважаван от идиоти, трябва да се държиш според техните очаквания. За да бъдеш уважаван от това болно човечество, ти трябва да си по-болен от тях. Тогава те ще те уважават, но защо ти е? - ОШО
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 20, 2019, 11:39:16 »

Още от миналата година е
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #5 -: Юли 20, 2019, 12:46:05 »

За игрите явно пуснаха някакъв гювеч, защото след 11-и взех малко диаманти от книгата и бяха постоянни и чак след 15-и книжките генералски опит бяха 168 часа.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!